Veľká súťaž s mobilonline.sk o Lenovo Vibe Shot

Odfoť moment tvojho leta, zaregistruj sa do súťaže, zbieraj hlasy a vyhraj namakaný fotomobil Vibe Shot od Lenova!

ikona

Základné info: Lenovo Vibe ShotPäťpalcový fotomobil s Full HD displejom, 16 Mpix fotoaparátom s infračerveným zaostrovaním, optickou stabilizáciou, prednou 8 Mpix kamerou, osemjadrovým procesorom, OS Android 5.0, LTE a 2 900 mAh batériou.

Zúčastniť sa môžu všetci občania SR starší než 13 rokov (mladší súťažiaci musia byť zastúpení zákonným zástupcom). O čo hráte? Hlavnou výhrou je telefón Lenovo Vibe Shot, týždennou výhrou sú darčeky od spoločnosti Mobilonline.sk. Súťaž trvá do 30. 8. 2015

Podmienky zapojenia sa do súťaže

Hlavná výhra

- Registrácia v súťaži, zaslanie súťažnej fotografie

- Do súťaže je povolené zapojiť sa len jedenkrát (zaslanie len jednej súťažnej fotografie)...ak však súťažiaci zdieľa súťažnú fotografiu na svojej časovej osi, je mu udelená výnimka a môže sa zapojiť dvakrát – t.j. zaslať i druhú súťažnú fotografiu

- Výhercom sa stáva účastník, ktorého fotografia získa najvyšší počet hlasov (nie lajkov!)

Týždenná výhra

- Zapojenie sa do súťaže je podmienené hlasovaním za niektorú súťažnú fotografiu (za jednu súťažnú fotografiu je možné hlasovať len jedenkrát denne). Výhercovia budú vybraní náhodným žrebovaním.

- Týždennú výhru získa aj účastník súťaže o hlavnú výhru, ak spoločnosť mobilonline.sk zverejní jeho súťažnú fotografiu na svojej FB fun page a označí ju názvom "FOTKA TÝŽDŇA".

Prekvapenie na záver

Mini súťaž #KtoJeMarek?

Marek je reálna osoba z prostredia mobilonline.sk. Súťažiaci môžu svoje tipy na to, o koho sa jedná, zverejňovať na FB fun page stránke spoločnosti a víťaz získa milé prekvapenie.

Podmienky súťaže nájdete na stránke: www.mobilonline.sk/sutaz

Lenovo Vibe Shot (tlačovka + prvé dojmy)

Diskusia k článku:

Borland 23.08.2015 - 21:31

Link na podmienky sutaze nefunguje

Lenka Ivančíková23.08.2015 - 23:49 Trvalý odkaz

uz je to v poriadku. :)

Celá diskusia 2 príspevky