Na jeden záber: Lenovo Moto X Style

Ďalší zástupca série Moto, ktorú na Slovensko dováža Lenovo, ponúka výbornú konštrukciu, veľký 5,7'' displej, kvalitné stereo reproduktory a dobrú prácu odvádza aj 21 Mpix fotoaparát.

Smartfóny radu Lenovo Moto používajú takmer čistý Android, používateľská nadstavba je tam nenásilná a šikovne dopĺňa možnosti systému. Veľmi návykové a hlavne praktické je napríklad rozvietenie zhasnutého displeja mávnutím ruky nad obrazovkou. Na pár sekúnd sa zobrazia informácie o čase a notifikácie zmeškaných udalostí a potiahnutím ikony sa dostanete hneď do aplikácie.

Recenzent Matúš, ktorý Moto X Style testoval a jeho recenziu ste si mohli na našom webe už prečítať, si veľmi pochvaloval kvalitnú konštrukciu s pogumovanou zadnou stenou, ktorá odolávala odtlačkom a napomáhala istejšej manipulácii so smartfónom.

Ocenil 5,7-placový Full HD displej s dobrou čitateľnosťou na slnku a svojim výkonom prekvapili i predné strereo reproduktory a 21 Mpix fotoaparát. Kompletné špecifikácie nájdete už tradične v našom základnom infe. Ako Moto X Style zapôsobila na kolegu Richarda si môžete pozrieť v našom videu zo série Na jeden záber.

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

oxy 31.08.2016 - 20:44

Všetky motoroly od cias razru xt910 maju minimaln tzv "splash resistant" cize je mozne ich obliat vodou a mali by to prezit. X style ma v popise "Water repellent nano-coating (IP52 certified)" takze je tam zvysena odolnost voci vode :) Risom ked ti raz v zime vecer pri pechadzke padne nieco na zem a budes si chciet posvietit tak ocenis ze si nemusis davat dole rukavice a podobne ukony.. :) 2x seknes mobilom a uz to svieti.

Matej31.08.2016 - 22:25 Trvalý odkaz

tak tak, na povrch elektronickych komponentov je nanesena vodu-odpudzujuca vrstva. Je otazne, ci posobi aj v mieste pohyblivych spojov (flex kablov)...

Oxy, tvoju modelovu situaciu som zazil trochu inak, dvakrat som sekol a telefon mi skoro vyletel z ruky. Kedze to svihnutie musi byt trochu razantnejsie a telo motoroly je velke. Cize ja som sekat prestal velmi rychlo :o)

Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

mental.disease01.09.2016 - 02:06 Trvalý odkaz

U OnePlus stačí na zhasnutom displeji napísať "V" a svící..

Matej02.09.2016 - 12:01 Trvalý odkaz

mental, vlastnis 1+3 aj ty, alebo to je toho tvojho znameho? ze ake su tvoje dlhodobe postrehy

Celá diskusia 4 príspevky