Na jeden záber: LG K4 (2017)

Videorecenzia lacného 5-palcového androidu so základnou výbavou, šikovnou nadstavbou a vyberateľnou batériou, ktorá má slušnú výdrž.

LG K4 (2017) sa od svojho predchodcu líši o pol palca väčším displejom, výkonnejším procesorom, silnejšou batériou a prednou kamerou s vyšším 5 Mpix rozlíšením. Slabá výbava s 1 GB operačnou pamäťou RAM a 8 GB úložiskom, z ktorého ostane reálne dostupná len polovica, postačí iba nenáročnému používateľovi. Rátajte s pomalšími reakciami a napríklad aj s opätovným načítavaním domácich obrazoviek s widgetmi.

V recenzii sme pochválili šikovné prostredie výrobcu, ktoré beží nad Androidom 6.0.1 Marshmallow. Nechýba ani návyková funkcia odomknutie displeja poklepaním po obrazovke, čo sa hodí pri položenom telefóne na stole. Vypínač je totiž umiestnený na zadnej strane pod objektívom 5 Mpix fotoaparátu.

Rovnaké rozlíšenie ponúka predná kamera, ktorá dosahuje solídne výsledky. Niekedy lepšie než zadný snímač. Ako fotí LG K4 (2017) si môžete pozrieť v tomto článku. Kompletné špecifikácie sa dozviete zo základného infa.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

Začať diskusiu