Motorola Droid RAZR

Po tom, čo sme vám predstavili nový model androidu od Motoroly v prvom kontakte, pozrite si aj naše video, ktoré vám tento model ešte viac priblíži.

Motorola Droid RAZR patrí k tomu dobrému, čo americká firma v poslednom čase predstavila na mobilnom trhu. Telefón má podľa slov výrobcu svojou hrúbkou patriť medzi najtenšie smartfóny sveta. No udávaných 7 mm nedosahuje všade, v miestach s objektívom fotoaparátu je telefón o pár milimetrov širší.

PRVÝ KONTAKT: Motorola Droid RAZR (3. 11. 2011)

Telefón so 4,3-palcovým dotykovým displejom patrí svojimi rozmermi medzi veľké zariadenia, ktoré uprednostnia skôr muži. Hmotnosť nového RAZR-u je 127 gramov a vďaka použitým materiálom (aj vo vnútri) mu neuškodí ani striekajúca voda alebo poliatie kávou.

Motorola RAZR prichádza s operačným systémom Android vo verzii 2.3.5 Gingerbread, ktorý poháňa dvojjadrový 1,2 GHz procesor Cortex-A9. RAM s kapacitou 1 GB by mala stačiť na bezproblémový beh aplikácií. Vnútorná pamäť ponúka pre používateľa 11,5 GB voľného miesta na uskladnenie multimediálneho obsahu. Komu to nebude stačiť, môže si pamäť rozšíriť pomocou microSD kariet o ďalších až 32 GB.

Dotykový displej s rozlíšením 540 x 960 bodov je pokrytý odolnou vrstvou Gorilla Glass. Fotografie zhotovíte osemmegapixelvým fotoaprátom s automatickým zaostrovaním a LED diódou a videá vo Full HD rozlíšení rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Na videohovory je určená predná VGA kamera.

Medzi špecifikáciami nájdeme aj FM rádio s RDS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, DLNA, microHDMI i GPS. Nová Motorola Droid RAZR podporuje rýchle dáta HSPA+ do rýchlosti až 14,4 Mbps pre odosielanie dát. Technológia LTE bude prítomná v zariadeniach pre využitie v sieti amerického operátora Verizon. Silná batéria s kapacitou 1 780 mAh udrží telefón v pohotovostnom režime až 13 dní alebo do 10 hod hovoru.

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk.

Diskusia k článku:

Začať diskusiu