Každý hlas v ankete Mobil roka 2019 powered by O2 pomôže chorým deťom

Už ste hlasovali v našej tradičnej ankete? Nepremárnite vašu šancu vyhrať hodnotné ceny, a tiež spríjemniť chorým deťom ich pobyt v nemocnici.

Štyri mladé lekárky z Detskej fakultnej nemocnice v Banskej Bystrici sa rozhodli pomáhať deťom a rodinám chronicky chorých detí. A my sme sa rozhodli, že ich v tom nenecháme samé.

Občianskemu združeniu Neónka nakúpime technologické pomôcky, ktoré deťom spríjemnia pobyt v nemocnici.

Koľko ich bude a v akej hodnote, je len na vás. Stačí zahlasovať v ankete Mobil roka 2019 powered by O2 na webe www.mobilroka.sk

Každý hlas vhodí do pomyselnej pokladničky päť centov. Keď vás bude tisíc, venujeme Neónke veci v hodnote 50 eur. Keď vás bude desaťtisíc, tak im venujeme pomôcky za 500 eur. 

Pridajte sa preto k nám, zahlasujte za najlepšie mobilné telefóny, príslušenstvo a gadgety minulého roka, a pomôžte tým dobrej veci.

OZ Neónka pomáha pacientom s detskou mozgovou obrnou, epilepsiami, poruchami obličiek, cukrovkou, inými metabolickými poruchami, ochoreniami pľúc či narušenou imunitou.

Liečba a starostlivosť o tieto deti je často celoživotná a veľmi dôležitá. Preto ju chceme detským pacientom aspoň trocha spríjemniť. Budeme radi, ak nám v tom pomôžete.

Diskusia k článku:

Začať diskusiu