Sony Xperia M2 Aqua vs. Huawei Ascend G620s

  • 9 príspevkov
  • Kevin Henček 29.11.2014 - 10:39

    zdravím chcem sa spýtať čo by

  • Kevin Henček29.11.2014 - 10:39 Trvalý odkaz

    zdravím chcem sa spýtať čo by ste mi odporučili pozrel som veľa recenzii a každý povie niečo iné tak čo by ste navrhli vy ďakujem

    ondrakomous29.11.2014 - 15:03 Trvalý odkaz

    Pokud ti mám poradit jako Freud, potrebuji vědet par základních informaci. Nosis rad značkový věci? Mas ho malyho? Kolik vydelavas? Mas snobsky kamarady? Proč si kupujes mobil? Nemusíš odpovídat na všechno. Dík.

    Peto29.11.2014 - 15:27 Trvalý odkaz

    Myslim, ze podstatne je odpovedat na tie 3 prostredne otazky, inak ti ondrakomous nebude vediet odpovedat:-)

    ondrakomous29.11.2014 - 17:24 Trvalý odkaz

    odpovedel sis sam, AHA. staci, kdyz si prectes recenze tady na fony.sk, pak ti musi byt jasny, ze huawei 620s je jasne lepsi volba, teda pokud nepotrebujes byt vylozene oznackovanej jak treba Michal, Michale promin. taky pokud se nepletu, tak m2 aqua se prodava o 30euro draz. je to dost penez. nejzajimavejsi mi prijde huawei g6, ktery zacina na 140eurech. uzasnej telefon za 140euro jako nekup to.

    ondrakomous29.11.2014 - 17:35 Trvalý odkaz

    http://www.fony.sk/clanky/9174-huawei-ascend-g620s-minus-adept-na-mobil…, nebo tento http://www.fony.sk/clanky/8843-huawei-ascend-g6-minus-vydarena-imidzovk… mel jsem xperii m2, byla to katastrofa, po tydnu ten mobil sel z baraku, pro normalniho cloveka nepouzitelny mobil, upatlaval se, velkej, tezkej, nekvalitni display, fotak prisernej, byl jsem z toho mobilu neskutecne rozladenej, chtel jsem ho druhy den jit vratit, ale uz to neslo, protoze na nem za den bylo tolik skrabancu, ze to bylo neco neskutecnyho. psal jsem tehdy dokonce na sony, jestli tohle jako mysli vazne, nebo je to nejakej vtip. paradoxne takovy "sunt" lidi kupuji, protoze si mysli, ze kupuji kvalitni znackovy, leda prd. huawei neznam, treba ti odpovi nekdo, kdo tento telefon vlastni. ale pouzivam jeden huawei, kdyz se nudim a je opravdu perfektni! uz kdyz si vezmu nejdulezitejsi soucastku(display) a srovnam papirovy hodnoty xperie m2 a huawei g620s, tak dostanu o tridu lepsi display u huawei a realita tomu taky odpovida. Na huawei te muze stvat maximalne to, ze to tvoje data posila nekde do Bangladese, ale Sony ma pry v sobe taky predinstalovany nejaky spyware, ale Sony BIS nezminila, asi lip zaplatili, tak nevim.