Na jeden záber: Apple iPhone SE (2022)

Videorecenzia kompaktného iPhonu so 4,7'' HD displejom a výkonným čipsetom A15 Bionic, ktorý sme porovnali s lepšie vybaveným iPhonom 13 mini.

Tohtoročný iPhone SE ponúka 4,7'' Retina displej, výkonný čip Apple A15 Bionic, 5G konektivitu aj o niečo dlhšiu výdrž batérie než predchádzajúci model z roku 2020. Jeho drahší konkurent iPhone 13 mini (základné info) síce ponúka rovnaký čipset, podobnú hmotnosť aj rozmery, ale má väčší 5,4'' displej s Full HD+ rozlíšením a kvalitnejšie fotoaparáty.

Dôležitým rozdielom medzi dvomi súrodencami je zabezpečenie. na iPhone SE (2022) máte k dispozícii tradičné Touch ID s fyzickou čítačkou odtlačkov, na iPhone 13 mini je iba odomykanie tváre pomocou Face ID. Na výber máte tri pamäťové verzie, ktoré sa nedajú rozšíriť microSD kartami, a tak si pred kúpou dobre premyslite, aké úložisko využujete. 

Kompletné informácie o hardvérovej výbave iPhonu SE (2022) sa dočítate v základnom infe. Viac informácií o rozdieloch a porovnanie s iPhonom 13 mini, ale aj predchoodcom iPhone SE (2020), nájdete vo videorecenzii. 

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

Milan Baran16.08.2022 - 17:35 Trvalý odkaz

Pokúšal som sa vylúdiť zvukové upozornenie z mobilu na nový email v gmaile. Gmail mám v mobile cez wifi. Nepodarilo sa mi to. Uvítam pomoc s nastavením mobilu.

Celá diskusia 1 príspevok