LG KU990 Viewty

  • Martin Hombauer 28.12.2007 - 12:54

    jj: skoda wifi....inak good, to video sa mi luubii

  • anonymous17.09.2008 - 22:26 Trvalý odkaz

    maros88: perfektny mobil uz nech pride konecne do tej predajne som si ho objednal a strasne sa nan tesim

    anonymous19.09.2008 - 17:46 Trvalý odkaz

    Skeld: 10436,- SK s dph na www.alza.sk - pokia? si študentom na VŠ, máš tam nejakú minimálnu z?avu, ?iže tam ešte cena pôjde kúso?ek nižšie. Alza funguje ako net shop, ja osobne som zatia? nadmieru spokojný. :-)

    anonymous20.09.2008 - 01:34 Trvalý odkaz

    robo: neviete kde sa da na nete stiahnut nejaky soft hry alebo temy na tento mobil.

    anonymous20.09.2008 - 13:49 Trvalý odkaz

    mitch: Muzete mi prosim poradit mezi Ku990 a SE P1i.Díky

    anonymous21.09.2008 - 23:26 Trvalý odkaz

    marek: je to super masinka,,no rad by som don nainstaloval temu,,bohuzial mi nik nevie pomoct,,ak o tom nieco viete kontaktujte ma na e-maily juskomarek@azet.sk,,budem vam velmi vdacny :-)

    anonymous02.10.2008 - 14:48 Trvalý odkaz

    kuki: jeden z nich mám a je super ale neviem na? zohna? hry

    anonymous12.10.2008 - 20:34 Trvalý odkaz

    martinQo: hm preco sa vsetci snazia zbavit tohto telefonu-myslim same inzerati o predaji...co ma take chybne???

    anonymous16.10.2008 - 22:26 Trvalý odkaz

    RiCki: mam ho mesiac a som s nim nehorazne nespokojny funkcie a fotak priemerny cena za priemerny telefon obrovska ani posrane wifi nema.najradsej by som sa ho zbavil len ja ako blbec sa zaviazem na 2 roky :(

    anonymous27.10.2008 - 16:40 Trvalý odkaz

    sony16: ...ja ho mam 2 tyzdne som s nim uplne spokojny...fotak je dost slaby v tme ale ked som si zvykol na vsetky funkcie tak aj vtme sa to da...a RICKY ked si myslis ze stlacis gombik a mobil urobi super fotku tak tu nepis ko....ny...

    anonymous30.10.2008 - 15:35 Trvalý odkaz

    jaro: poslite mi prosim Vas niekto nejaku adresu na stahovanie tem,aplikacii a pod. do LG KU990 na email dakujem Kovolicek@centrum.sk

    anonymous31.10.2008 - 01:37 Trvalý odkaz

    miro: mam vimenit za viewty ke teraz mam k850i ktory je lepsi?

    anonymous05.11.2008 - 23:50 Trvalý odkaz

    bebba: Ahojte, aj ja mam viewty, od zaciatku mi blbne fotak, spociatku len obcas. Ted uz fotak ani nemozem zapat lebo mi zamrzne a vypne cely mobil a potom ho zapnem az ked ho surovo resetnem, ze vyberem baterku. Mam na to strasne nervy, lebo ten mobil mam asi mesiac, stalo ma to nemale penaze a vobec nemam chut mat s nim problemy a riesit ich, lebo zas budem bez mobilu na boh vie kolko. Chcem sa ale opytat...robi to aj ostatnym? Alebo len mne, ci sa mam snazit vymenit mobil alebo sa nadobro zbavit viewty...Dik za odpoved

    anonymous07.11.2008 - 12:45 Trvalý odkaz

    sony16: ja mam viewty asi 2 tyzdne a nemam ziadny problem...jednoducho je pravidlom ze par kuskov sa musi posrat a su poruchove od zaciatku...

    anonymous09.11.2008 - 12:54 Trvalý odkaz

    nicole: nevie mi niekto povedat ci ma tento mobil rovnake menu ako LG Chocolate??.....napriklad prezeranie obrazkov a podobne....lebo tam je to dost neprakticke.....

    anonymous09.11.2008 - 18:28 Trvalý odkaz

    martin19: ..aj ked som sa nikdy nehral s chocolate myslim si ze nema take iste pretoze serie mobilov s dotyk.obrazovkami su vacsinov riesene uplne inak...mam viewty a myslim si ze menu je riesene uplne idealne...skus YOUTUBE-tam najdes o nom vela zaujimavych veci ohladom dohto fonu......

    anonymous14.11.2008 - 17:02 Trvalý odkaz

    Brian: ya mam Viewty uz 4 mesiace a som snim dost spokojny hlavne to video je dobree len wydrz baterky je potom nizsia pri prehravani a natacani , fotak hodnotim dobre a nemal som snim problemy ovladanie palcom je dobre len sem-tam je ta cistlivost nizsia..len mi tu chyba ekvalizer na kt. som zvyknuty, len neviem kde zohnat hry urcene pre tento mobil a rozlisenie displeja a ci sa daju dat tuto aj ine temy ako originalne, dakujem

    anonymous17.11.2008 - 16:04 Trvalý odkaz

    Jozef: Zdravím .... chcem sa opýta? ?i sa dajú do toho fónu ... neako nainštalova? aj ine temy ako tu tam ur?ene lebo som našiel stranku a je tam nie?o z tých tém ale neviem ?i sa to tam naeko dá nainštalova? alebo ako ... lebo rozmyšlam o jeho kúpe ... ak niekto vieš pls nech poradi diakujem

    anonymous18.11.2008 - 16:39 Trvalý odkaz

    sony16: ...urcite sa daju ale iba cez nejaky program cez PC a USB ale zatial neviem ako este som sa do toho nepustal ani ma to nejako nelaka lebo original temy su celkom zaujimave...a ze vraj kto sa do toho nerozumie tak nech sa nepusta lebo sa da z toho fonu urobit mrtvolka....

    anonymous24.11.2008 - 22:34 Trvalý odkaz

    Jozef: ..ešte sa chcem nie?o opyta? ak by sme my na to odpovedali ... je to pravda že su na tom fone reakcie pomale ??? napr .. pri posuvani ikon v menu a tak ????...ak nieko vie nech my poradi pls....lebo rozmyšlam o hejo kupe diky

    anonymous29.11.2008 - 22:17 Trvalý odkaz

    mato: mam ho reakcie su fajn iba ked tam mas okolo 100 obrazkou uz to je oneco pomalsie...

    anonymous29.11.2008 - 23:01 Trvalý odkaz

    mato: AHOJTE PROSIM VAS AKO SI MAM DAT VIDEA ALEBO FILMY DO VIEWTY???A KDESA PREDAVAJU FOLIE NA DISPLEJ OKRUH blAVA ...DAKUJEM...

    anonymous03.12.2008 - 07:05 Trvalý odkaz

    DUSO: caute...ako mam nastavit zvonenie aj vybrovanie?

    anonymous03.12.2008 - 20:46 Trvalý odkaz

    mato: AHOJTE PROSIM VAS AKO SI MAM DAT VIDEA ALEBO FILMY DO VIEWTY???A KDESA PREDAVAJU FOLIE NA DISPLEJ OKRUH blAVA ...DAKUJEM...

    anonymous05.12.2008 - 11:33 Trvalý odkaz

    Janka: bude telefon pomalsi zo zaplnenou 4G kartou na3G a 2G kartou na 1G? Nechcem tam davat zbytocne 4G ked to extremne spomaly.

    anonymous25.12.2008 - 16:48 Trvalý odkaz

    janco512: kúpil som si ho v orange v anglicku,skusal som anglicku kartu,mobil normalne isiel...ale slovensku orange kartu mi neberie pise ze karta SIM je zablokovana...rozmyslam ze ho dam odblokovat,vedel by niekto o inom sposobe??

    anonymous02.01.2009 - 14:10 Trvalý odkaz

    RiCki: sony16 ty ho mas par tyzdnov no ja ho mam 5 mesiacov tak mi tu netrep pi..viny keby si sa aspon troska vyznal do telefonov tak ti nic nepoviem !!!

    anonymous11.01.2009 - 11:52 Trvalý odkaz

    repo: mam otazocku..ako prepojim cez bluetooth mobil s notebookom tak aby mi na notebooku isiel internet cez gprs..so sonyerricsonom m to ide..no s LG to nejak nemozem rozbehat.cie je tam treba nejaky specialny program na to alebo nieco ine..neviem..poradte mi..dakujem

    anonymous13.01.2009 - 20:22 Trvalý odkaz

    sony16: ty si obycajny curacik ktory by nic neodfotil nic ani s nikonom D80 a nedokaze prehriznut pravdu tak uboho nadava...fot radsej prdelou to ti pojde lepsie...

    anonymous22.01.2009 - 12:25 Trvalý odkaz

    scothis: je mozne na tom mobile mat navigacni sistem???ak natiahnem mapi???poslite mi email

    anonymous23.01.2009 - 12:45 Trvalý odkaz

    hr: mam otazku, je mozne natiahnut do viewty SKYPE?

    anonymous03.02.2009 - 11:57 Trvalý odkaz

    johny: tak ako to je s tou pamatovkou...berie len 2gb alebo aj viac? ci potom to blbne alebo ako to je?

    anonymous04.02.2009 - 12:22 Trvalý odkaz

    dat3: aj ja sa pripajam k otazke ci je tam mozne dostat nejaky navigacny system....

    anonymous05.02.2009 - 22:38 Trvalý odkaz

    garfield: ja si ho teraz kupujem z orangu...do teraz som mal SE w710i takze to bude o dost lepsie a v niecom je lepsi ako iphone napriklad v sms spravach a rozhodne vo fotaku a vlastnej 3g kamer....aj ked iphone ma trocha vacsi dispej keby ze si mam vybrat tak je to rozhodne lg ako apple len jedna vec ma mrzi ze sa nedaju nastavovat ine temy bez straty zaruky ako su v telefone

    anonymous05.02.2009 - 22:44 Trvalý odkaz

    HELP !!: PROSIM poradte mi...viem ze ked nainstalujem do viewty temy tak stratim zaruku ale ak nainstakujem do viewty java hry tiez stratym alebo to nieje zasah ndo firmwaru ??? a este kolko vydrzi baterqa ?? PLS NAPISTE MI TU ALE LEPSIE JE NA E-MAIL .....DaKuJeM

    anonymous07.02.2009 - 13:59 Trvalý odkaz

    No_One: Kupowa?, nekupowa?? Wáš názor pre?o hej a pre?o nie?? máte tu niekto nejaké dlhodobejšie skúsenosti s jeho použíwaním??

    anonymous07.02.2009 - 21:26 Trvalý odkaz

    Mat5: Teraz ho maju v orangi za 19 Euro a akurat mi konci pausal vyzera byt dobry asi si ho vezmem :)

    anonymous07.02.2009 - 22:22 Trvalý odkaz

    No_One: Hej ?jež sa ho chystám zobra? od orange-u ..prekwapila ma dobrá cena =P .. ak ma nezasko?í da?o dobré od T-mobilu ..

    anonymous08.02.2009 - 00:19 Trvalý odkaz

    Ma?o: Dneska som bol v Orangei,zobral som ho na paušál za 19 eur a je uplne vypredaný,nikde v Bratislave ho nemajú,ide len na objednávku,je po ?om hrozne velký dopyt.
    Dúfam že mi dojde ?oskoro,je brutálny

    anonymous08.02.2009 - 10:45 Trvalý odkaz

    Jarosk: ked si tam dam 4gb micro sd hc tak to nepojde ci co??pls dajte vediet

    anonymous08.02.2009 - 13:07 Trvalý odkaz

    Amigo: Neviete mi niekto poradit? Kupil som si Viewty za ucelom, ze si na nom budem v pohode prehravat DivX filmy. Skusal som uz do neho nakopirovat cca 5 filmov, ale ziadny mi to neprehra, vzdy mi to vypíše, ze format nie je podporovaný. Skusal som to prekonvertovat aj cez DivX Converter, ale vysledok bol ten isty. Poradite co s tym? diky

    anonymous08.02.2009 - 13:32 Trvalý odkaz

    Ma?o: malo by ti to ís?,len foták ti možno bude ukladat fotky do telefonu ak budeš mat na karte viac ako 2GB volného miesta.je to vyskúšané

    anonymous08.02.2009 - 21:22 Trvalý odkaz

    Jarosk: nooo a daju wsa tam dat aj temy ....dajte vediet pls

    anonymous09.02.2009 - 13:19 Trvalý odkaz

    Ma?o: dajú,ale automaticky ti skon?í záruka..sú tam štyri na výber mám taký pocit,ked si ho bereš z orangeu.inak neviem

    anonymous09.02.2009 - 14:02 Trvalý odkaz

    foxi: ahoj, prosim o vase skusenosti. Mala som LG Chocolate, ocarena jeho vyzorom a sklamana jeho shopnostami. Takze za 1. nebudil budik, ked som si na noc vypla mobil, za 2.ubohy vyber tonov na budenie, nedokazala som tam dostat dalsie, za 3.prezeranie fotiek ulozenych v suboroch (nie cez fotak), nedalo sa v nich listovat, musela som zavret fotku a otvorit novu, a za 4. to najhorsie,nemohla som s nim telefonovat v kancelarii ked som sedela za compom, uplne vypadaval signal, musela som vyjst z kancelarie, to sa mi pri ziadnom inom telefone nestalo. Prosim, kto mate KU990-ku napiste mi ako to je s tymito vecami pri nom. Hlavne s tym budikom. Dakujem kazdemu kto si najde cas a ozve sa.

    anonymous09.02.2009 - 17:49 Trvalý odkaz

    Alexander: PLS KDE SI VYPNEM TEN ZVUK PRI STLACANI ??

    anonymous09.02.2009 - 17:54 Trvalý odkaz

    Mimi: Nejakym sposobom mi nechce obcat citat pamatovku... Ma s tym niekto nejake skusenosti? O vkladani hier a filmov ani nehovorim...

    anonymous09.02.2009 - 18:56 Trvalý odkaz

    Aiven: ako si narvem to pero k telefonu ?o je na šnurke ??? poradi niekdo please

    anonymous09.02.2009 - 20:46 Trvalý odkaz

    Mimi: To pero je na šnúrke, ktoré si lahko prevle?ieš... Funguje to ako snurka na krk.