Nokia 6120 classic

  • Martin Hombauer 02.07.2007 - 21:15

    mental.disease: za slušnu cenu, na zdielanie RI od T-Mobile..

  • anonymous28.01.2008 - 17:31 Trvalý odkaz

    meshi: zdravim,, telefon mam doma a je to jedno velke sklamanie, sice vela fukcii , programov na symbian nespocetne, ale telefon zamrza, niekedy sa pocas hovoru nerozvieti display ..tak neviem kto vola, konferencny hovor nejde spojit a ked tak padne, neukazujem mi mena ale len cisla v neprijatych hovoroch.. (aj ked su v zozname) ale nie pri vsetkych... , niekedy headset (original) sice je zapojeny ale hra cez telefon aj ked je predvoleny.. hold je to dost nevychytany firmware...

    anonymous01.02.2008 - 12:31 Trvalý odkaz

    Counter: asi mas zly soft, ja ho mam tiez a ide ako svajciarske hodinky... chod to reklamovat, nech ti to opravia alebo vymenia fon, no co 1 kus z 1000 je vzdy chybny :P

    anonymous20.02.2008 - 11:04 Trvalý odkaz

    foto : nevie niekto ktori z tichto telefonou foti lepsie fotki k530i alebo 6120

    anonymous21.02.2008 - 18:28 Trvalý odkaz

    neveriaci: moc sa mi nechce verit timto fotkam podla mna su az moc dobre na telefon a mimochodom pozeral som si fotki aj drahsich fonou a boli horsie rozhodne tieto su neni moc realne

    anonymous23.02.2008 - 13:35 Trvalý odkaz

    Counter: ako som vravel... ziadny mobil nefoti dobre. na ozran party stacia uplne mobily, na profesionalne fotenie stacia digitalne zrkadlovky :) mam doma aj N95 a ta ma 5mpx fotak... foti o dost lepsie ale stale sa to neda porovnat s beznymi kompaktami...

    anonymous23.02.2008 - 19:34 Trvalý odkaz

    foto: samozrejme na mobili nie zrkadlovki a mimochodom telefoni aj za 25000 nikid nebudu fotit ako kompakt za 3000 sk to je jasne

    anonymous24.02.2008 - 01:12 Trvalý odkaz

    Counter: mozno niekedy... ale to uz bude ze kompakt = phon... neviem ako foti k530i... 6120 foti mno dostatocne (medzi mobilmy sa da povedat ako chvalitebne cize na 2) ale ak je otazka ktory si vybrat tak potom jednoznacne 6120i.. ale nikoho nechcem presviedcat... je to moj nazor a je uplny.. nokie su najlepsie SE skoncil...

    anonymous28.02.2008 - 00:54 Trvalý odkaz

    Counter: na 100% lepsi od 6300... ked nicim tak tlacitkom fotaku a operacnym systemom symbian s60 3rd edition

    anonymous28.02.2008 - 18:03 Trvalý odkaz

    pošuk: zdravim, tento telefon je fakt dost odveci, uz si zacinam nan zvykat ale spociatku som myslel pojde hned do zalozne. od super vymak ospevaneho zazraku symbian by clovek cakal viac, stymto crepom su iba same starosti. napr tlacitka su biedne dzoistyk je hrozny, foti otras ako bolo spomenute, okrem toho

    anonymous28.02.2008 - 18:05 Trvalý odkaz

    pošuk: sa napr neda stiahnut priamo do hocijaky subor, neda sa poslat java prg. vypysuje chranena aplikacia, nikde v tel sa neda zistit dlzka predch

    anonymous28.02.2008 - 18:10 Trvalý odkaz

    pošuk: adzajucich hovorov ,(iba posledneho) aplikacia sa dementne instaluju kvoli certifikatom toto je fakt otras. tapeta sa neda dat na cely displ. musite kvoli tomu vyrabat novu temu omg. ako mp3 sa da pouzit asi fakt len v nudzovych pripadoch, a nabijat ho treba kazdy den, a to nevydrzi ani do vecera.. takze musite nosit este zalozny tel. multi tasking javy je dosraety niekedy vam hodi ap. na pozadie, inokedy zavrie, nahodne.. v potvrdeni o doruceni sms, sa nebiem nidkde docitat cas presny dorucenia... je to moj 1st nokia tel. tak chapte ...

    anonymous29.02.2008 - 00:30 Trvalý odkaz

    Counter: v niektorych veciach suhlasim, napriklad navigacne tlacidlo (mam ho uz vydrate)ako mp3 sa da pouzit myslim ze celkom kvalitne... s tymto problem nemam instalovanie aplikacii mi nevadi, to s tou temou je pravda a tiez mi to lezie na nervi ale kedze je tem milion a kvalitne spravenych a ja niesom ten typ ktory potrebuje kazdy den novu temu nevadi mi to, multi tasking mi ide na 100%, s sms tiez nemam problem... do vecera mi vyzdrzi v poriadku a ako vidim tak tu najviac nadavas na veci ktore sa tykaju zabavi... ako si mnohi myslia, symbian nieje operacny system pre zabavu... je to hlavne o praci, (Symbian ako hovori nokia je pocitac) kedze je problemovy v takychto veciach.. tak mi vobec nevadi a mozem povedat ze mi n6120 uplne vyhovuje.. ak chces mobil na zabavu mal si si kupit bud N81 alebo N95 (bohuzial vyssia cena, ale aj vyssia uroven) alebo ak chces SE tak w580i (cenovo rovnaky) predpokladam ze mas 14-17 rokov cize SE ti uplne staci...

    anonymous29.02.2008 - 22:15 Trvalý odkaz

    pošuk: heh, no co sa tyka roboty: aplikacie co potrebujes na seriozne veci idu na haocijakom inom tel. teda aj na w580 tak taky by mal stacit aj tebe.. teda na telefone nepracujes vo fotoshope alebo neprogramujes, alebo nerobis v strizni videa atd.. nejake maily a instant messaging (Jimm) idu dobre aj vsetkych ostatnych bez symbianovych. -> preto som kritizoval "zabavu". neviem ake work apps si mal na mysli. dalsia pozoruhodnost ze moj exemplar ma proc. iba 180mhz a nie 360 ako sa pise v recenziach. (zistene napriklad progom sysinfo). dalsie nevyhoda symbianov ze java aplikacie dost blbnu treba mat verziu specialne pre nokia, generic verzie mi vecsinou padnu na neosetrenej vynimka... zase kritizujem zabavu ale ake na ine features sa mam zamerat ked volat a sms sa da skazdaou bucorou.

    anonymous01.03.2008 - 12:28 Trvalý odkaz

    Counter: ako som uz vravel ze v niektorych veciach suhlasim, ako mp3 mi moja 6120 funguje bezchybne to iste z java aplikaciami nemam s nimi ziadne problemy, trochu ma sklamal fotak ale pokial fotim tak aby som to pouzil iba na displeji mojho mobilu tak je kvalita akuratna, Nokiu 6120 som chcel, a vyhovuje mi, je pravda ze ma svoje chyby ale ktory mobil ich nema, sony ericssony nemam rad lebo ma uz viackrat sklamali, tiez ktory SE ma 16milionov farieb?ziadny a je to dost velky rozdiel, tiez mi nevyhovuje ze ked si posielam napriklad 60mb subor tak sa najprv ulozi do mobilu (cize neulozi lebo tolko miesta nema) ale co uz, ziadny mobil nieje dokonaly, niektore maju k dokonalosti blizko, a niektore vobec ale ziadny nieje dokonaly, to je ako vsetci vieme zakon zivota :)

    anonymous04.03.2008 - 15:56 Trvalý odkaz

    jj: Asi po mesiaci ako som mal telefon sa mi zda ze sa mi hlasitost telefonu znizila o cca 20-30%....teraz ked napr. porovnam hranie volakej mp3 ky tak napr.3110c,6300,k530i,k610i hraju vsetky hlasnejsie.porovnaval niekto 6120c s niektorym s tichto telefonov??.a ked citam niekde o tomto telefone tak vsade pisu ze hlasitost repraka je velka....

    anonymous04.03.2008 - 19:05 Trvalý odkaz

    Peet: na w580 asi tazko upravis nejaky MS Office napr. Excelovy dokument,pdf si asi tez neprecitas,divx si tam tez nepozres, a net mas sakra pomaly, teto funkcie su napr. pre mna dost dolezite

    anonymous04.03.2008 - 19:10 Trvalý odkaz

    Peet: Prestav ukladanie sprav na SD kartu a budes obmedzeny len velkostou SD karty

    anonymous04.03.2008 - 19:24 Trvalý odkaz

    Peet: Hej ludia ked "neviete robit" nekupujte symbian, pretoze symbian rovnako ako aj windows mobile, neni o predinstalovanych aplikaciach, ale o rozsiritelnosti a variabilite. Podobne ako u PC ked si nainstalujes Windows tez tam nemas skoro zadne programy. Ked nechcete otvoreny system s vpodstate neobmedzenymi moznostami, tak si radsej kupte nejaku "hlupu" imidzovku od SE alebo Samsugu.

    anonymous04.03.2008 - 23:56 Trvalý odkaz

    Counter: mam taky pocit ze aj mne to robi...

    anonymous04.03.2008 - 23:57 Trvalý odkaz

    Counter: Presne o tomto hovorim, ja symbian na az tak pracovne ucely nepouzivam takze to neviem... ale semtam nieco vyuzijem, napriek tomu si myslim ze nokie maju 1000x navrch pred SE co sa tyka profesionality

    anonymous05.03.2008 - 16:25 Trvalý odkaz

    jj: Counter-aj ja...ale neviem to s nijakym porovnat lebo nikto nema tento mobil co poznam....Ale pisal som si u z viacerimi ktorim asi ties cca po mesiaci zacal hrat tiksie...

    anonymous06.03.2008 - 16:27 Trvalý odkaz

    ale nie: Counter ti si slepi nokia su len siti s skaredim menu pukaju a maju otrasne dizajny sony ericssony maju ovela krajsie menu softveri a aj dizajn takze nokie su siti a aj kebi si si ti zobral nejaki sony ericsson tak si to aj ti uvedomis kezdi zariti nokiak ak si zobere sony ericsson tak si to s timi nokiami rozmisli a zostane verni se

    anonymous06.03.2008 - 17:06 Trvalý odkaz

    Counter: niesom slepy, nokiu mam prvy rok, a mal si pravdu nokie BOLI zle, kazive a nic moc, odkedy davaju do mobilov symbian je to uplne ine, doteraz som mal SE a poviem ti ze nikdy viac... mozno tie ktore nemaju joystick... lebo s joystickom je to samovrazda, nebudem opakovat to co povedal Peet, nepouzivam pracovne veci na symbiane, pouzivam tuto nokiu na media, takze obrazky, hudba, video, web, a na to je najlepsia (ked nepocitam ostatne nokie) povedz mi ktory SE ma 240x320, 16mil. farieb, cenu pod 8000 A (velmi podstatne) pamatove karty MicroSD (o polovicu lacnejsie ako M2 pre SE) Takze ktory? je to jasne... ziadny

    anonymous06.03.2008 - 20:30 Trvalý odkaz

    jj: Ja som si vyberal medzi 6120c a k530i a som spokojny ze som si vybral nokiu hlavne kvoli symbianu a dyspleju..A ziadny iny telefon nema cpu 369mhz..A ked si ja spravi kvalitne mp4 video a poslem ho volakumu tak nikomu to nevladze prehrat....A pozrite si nokiu 6220c:):):)

    anonymous09.03.2008 - 12:19 Trvalý odkaz

    Counter: ja som len smutny ze sa mi poskrabal displej a ze (kedze ju len tak vsade hadzem) trochu zosuchala farba na navigacnom tlacitdle... A kedze je to classic tak asi bude aj slider 6120 tu by som chcel vidiet :) A este som sa chcel spytat.. nainstaloval som si hry specialne pre symbian (sis) neviem ci to je tym ze som to nainstaloval na kartu alebo su chybne ale (ne)funguje mi jedna a to mi vypise ze vadni wad file.. ale ten zbytok ani neotvori proste kliknem a nic nerobi

    anonymous10.03.2008 - 15:48 Trvalý odkaz

    dvovod: lebo ked si chces instalovt hri na simbiant tak na tuto nokiu musia bit este aj originalne pre tento tip telefonu takze ten sibiant je tam na nic

    anonymous11.03.2008 - 21:03 Trvalý odkaz

    Vl: a ako vyzeraju fotky v telefone ktore nafotis s 6120??? daju sa priblizit?? alebo ako ej to snimi....? da sa fotit text? a ako to vyzera?

    anonymous12.03.2008 - 19:48 Trvalý odkaz

    pošuk: ten fon nema 369 mhz ale presne polovicu, to je iba marketingovi ofajc...
    inak je to vpohode fon pre ludi co maju trpezlivost sa stym hrat a babrat, takze nic pre normalnych ludi, tehotne zeny a deti...

    anonymous28.03.2008 - 11:00 Trvalý odkaz

    skura: najviac ma stve ze sa neda celkovo vypnut setric displeja

    anonymous18.04.2008 - 19:43 Trvalý odkaz

    patrikko: ta nokia ma 369Mhz procak , lebo ma FP1 a do tych davaju len procaky cez 330Mhz, fotky sa daju priblizovat (ale sak aj keby sa nedali tak je spusta programov co to dokazu)

    anonymous25.04.2008 - 19:12 Trvalý odkaz

    miro: Dokáže ten mobil pretá?a? videá??? dik..

    anonymous25.04.2008 - 19:15 Trvalý odkaz

    miro: a ešte jedna otázka..dokáže pozastavi? nahrávanie videa?? to ma zaujíma..?í ich dokáže pretá?a? a pozastavi? po?as nahrávania...podla toho usudzujem ?i si ten mobil kupim..dakujem za odpoved..

    anonymous27.04.2008 - 20:33 Trvalý odkaz

    Pali Dlaha: nevie niekto ako dlho drzi bateria?!

    anonymous30.04.2008 - 07:55 Trvalý odkaz

    dolfi: tento telefon je horor. Nedoporucujem kupovat halvne tim ludom, ktori mali predtym model 6233.
    Pokial nie ste clovek ktory si potrpi na internete a peknom dizajne, je tento telefon velkym sklamanim. chyba tu kopec veci co 6233 ma.
    Nemozete napr. vyuzivat pamat telefonu a sim karty sucastne. nezobrazuje sa rychle menu - kriz na ploche. je tam toho velmi vela co je uplne od ruky a to nehovorim o usporiadani tlacitiek z toho su tam dve toho isteho vyznamu ( spustenie menu ) zlata 6233 trojka a 6300 dovi - dopo.

    anonymous02.05.2008 - 02:03 Trvalý odkaz

    rudo: predam telefon nokia 6120c uplne novy so zarukou aj s prislusenstvom. Vobec nepouzivany.
    zn.: nevhodny darcek . Cena : 6500 Sk

    anonymous03.05.2008 - 12:18 Trvalý odkaz

    Jaro: môže mi niekto potvrdi? alebo vyvráti? to že sa displej pod?a recenzií na nete rýchlo poškriabe ?

    anonymous03.05.2008 - 20:46 Trvalý odkaz

    lubo: po kupe som zistil problem s budikom. ked ho v piatok vypnem myslim telefon tak sa v sobotu rano objavy znovu piatkovy datum.to iste urobi aj v nedelu takze v pondelok mam zas nedelu.neviem ci mam ist do roboty. po troch prepaleniach softveru a jednej novej verzie nedoslo k naprave.evidentna softverova chyba. vcera som dostal na skusku novy a aj ten dnes rano vsobotu ukazoval piatok.v nokii sa tvaria akoze nic.kto mate tento problem reklamujte.

    anonymous03.05.2008 - 20:50 Trvalý odkaz

    lubo : prepacte zabudol som ide nokiu 6120clasic

    anonymous04.05.2008 - 01:59 Trvalý odkaz

    lolo: A preco ten fon vypinas? Ja ho vypnem, len ked kupim novy.

    anonymous05.05.2008 - 23:15 Trvalý odkaz

    Jozef: Dobry den priatelia! Prosim Vas o pomoc, kedze sa rozhodujem si tento mobil zakupit. riesim ten budik, ci je to naozaj take zle. ale mozno len take laicke riesenie, na ake som bol zvyknuty pri mojich doterajsich telefonoch, nestacilo by KAZDY VECER ZNOVA NASTAVIT BUDIK? teda, nepomohlo by to, lebo vy ste tam pisali o tom, ako sa to kazi, ked to ma clovek nastavene na prac. dni a pod. dufam, ze ste to pochopili. teda este raz, ci nepomoze kazdy vecer znova nastavit budik. Prosim ak sa da, odpovedzte mi co najskor, pretoze sa chystam na nakupy uz tuto stredu. popripade prosim este mi dajte tip na stiahnutie nejakych free tem do tohto mobilu. vopred DAKUJEM.

    anonymous09.05.2008 - 23:07 Trvalý odkaz

    kajo: Dobry den. po kliknuti na ikonku kalendara displej iba preblikne, ale kalendar sa nespusti. Zacalo to z nicoho nic. Telefon som preinstaloval a problem pretrvava. Prosim, vie niekto nahodou poradit. Vdaka

    anonymous10.05.2008 - 11:41 Trvalý odkaz

    maxo1: zdravím, v organizeri nedokazem nastavit opakovanie uloh a pripomienok. Tuto moznost som v ponuke vobec nenasiel, moze mi niekto poradit ako na to? D

    anonymous10.05.2008 - 20:27 Trvalý odkaz

    lubo: vypinam ho aby ma v sobotu ranoked sa chcem vyspat nikto nebudil a nemal problemy s niekym komu rano nedvihnem telefon ked si dam tichy rezim.mimochodom nevidim dovod preco by som ho nemohol vypnut ked chcem.naco tam potom davaju vypinac.

    anonymous10.05.2008 - 21:19 Trvalý odkaz

    andrej: Dobrý de?,ja môžem len poveda?,že lepší telefón som ešte nemal...a vrelo ho doporu?ujem aj pre ostatných ?udí,ktorí sa nevedia rozhodnú?.Myslím,že každí sa sám seba pýta,aký má zvuk:moje hodnoty na stupnici od 1-10 je na 15,hrá fantasticky, aj ked je pustený najhlasnejšie.Fo?ák fotí primerane,nato,že je to len 2,fotí prekvapivo(záleží hlavne od svetelných podmienok).S budíkom nie je žiadny problém,opakované funkcie netreba využíva? a tak sa nastavuje ako pri ostatných telefónoch.?o sa týka aplikácií,milo ma prekvapila funkcia prezerania súborov doc.(word,excel,powerpiont),síce treba dodato?ne stiahnu? update,pretože nepodporuje úpravy.Stiahne sa automaticky,služba internet nie je problém pri paušále od Orangeu za tých 333 SK-60 minút,dostanete službu ORANGE WORLD na 3 mesiace zdarma.Celkové hodnotenie:skvelý telefó pre tých,ktorí nepotrebojú 5 mbpx fotoaparát a prehnané funkcie-skvelý.Kto potrebuje podrobné informácie,môže napísa? na e-mail a.kukla@orangemail.sk .

    anonymous16.05.2008 - 21:14 Trvalý odkaz

    dawid: ja ju mam a som s nou spokojny je to velmi dobry wsestrany telefon

    anonymous28.05.2008 - 13:09 Trvalý odkaz

    evrel: Prosím Vás všetkých o radu...ktorý je lepší MT Sonny Ericsson 530i, alebo Nokia 6120??????????V Orange je totiž akcia 333 sk .....a neviem sa rozhodnú? medzi týmito 2 ....prosím porad?e mi!!!! ?AKUJEM.....

    anonymous01.06.2008 - 16:53 Trvalý odkaz

    Peter: Cawte.
    AKy je rozdiel medzi Nokia 6120 a 6120calssic.....?akujem za odpove?