OR: Kedy a kde dosla K750i...?

  • 178 príspevkov
  • maillman 12.07.2005 - 23:23

    Napiste kedy a kde je dostat K750i... Vela ludi caka a take info su pre nich coool... Dikes... Cakatel... :lol:

    *nazov temy upraveny - riso*

  • 7wcsnurka18.07.2005 - 14:51 Trvalý odkaz

    zajimalo by ma,kolko ich Or objednal od Se..aby este koli vysokemu dopytu nedvihol od augusta cenu :)

    Odoslany z Motorola V500

    Richard Hombauer18.07.2005 - 14:59 Trvalý odkaz

    len jednu vec!

    Orange objednal tych SE naozaj smiesne mnozstvo, takze sa naozaj oplati poponahlat. lebo ked bude druha varka, bude asi august v plnom prude. :-D

    Kucko18.07.2005 - 15:00 Trvalý odkaz

    DNES DOSTALI ASI 10 KS,ALE ZAJTRA AZ PIATOK BY SI MAL PRIST KAZDY NA SVOJE.CEMA VYSSIE NEPOJDE,UZ LEN DOLE A TO NA JESEN.MAM TO OVERENE

    Odoslany z mobile device

    Joe18.07.2005 - 15:26 Trvalý odkaz

    O deviatej rano mali tak 10 minut v KE/Sturova/ 7ks.Dalsia varka v nedohladne :-(

    Odoslany z Sony Ericsson T610

    nobody18.07.2005 - 16:03 Trvalý odkaz

    <i>riso napisal:</i> len jednu vec! Orange objednal tych SE naozaj smiesne mnozstvo, takze sa naozaj oplati poponahlat. lebo ked bude druha varka, bude asi august v plnom prude. :-D

    To je dobre, to musi byt orindz!

    Orange zas 'nesklamal'!!!

    ;-)

    Odoslany z Nokia mobile phone

    Joe18.07.2005 - 16:40 Trvalý odkaz

    @Riso-to ako myslis?Teraz ho prakticky nemaju/teda ak vyprazdnili centralny sklad v tejto varke/
    to najblizsie tak o mesiac?

    Odoslany z Sony Ericsson T610

    trif18.07.2005 - 16:41 Trvalý odkaz

    V SE na Racianskom myte cez vikend customizovali 84ks. Podotykam,to je na cele SVK. Informacia priamo od kuriera,ktory je doviezol v piatok...

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    7wcsnurka18.07.2005 - 16:49 Trvalý odkaz

    to by bolo smiesne cislo,aj keby tam bola este jedna nula :D btw asi je velky dopyt na zapade a ten ma prednost..

    Odoslany z Motorola V500

    Quo18.07.2005 - 17:13 Trvalý odkaz

    84 kusov... :lol: :lol: :lol: :lol:

    trif18.07.2005 - 18:18 Trvalý odkaz

    Ano tak je. Kvoli velkej poptavke na inych trhoch sa ten nas berie ako teraz nepodstatny. U nas sa predalo 5 kusov priamo od OR. Aj za to bol pomaranc posexovany z ustredia SE,ze nedostal povolenie na zahajenie predaja...

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    Kucko18.07.2005 - 19:04 Trvalý odkaz

    TRIF MA PRESNE INFO.DNES BOL DOBRE POKEFOVANY BRCHOV KAMO Z ORANE ZE VYPUSTIL 2 KLARKY BEZ POVOLENIA.BRCHO MA TEDA "CIERNU" KLARKU

    Odoslany z mobile device

    alex18.07.2005 - 19:05 Trvalý odkaz

    Ta informacia sa mi zda neuveritelna na racianskej je firma rasco, nie SE a uz vobec sa mi nechce verit, ze by Orange tieto kusy bral od vlastneho dealera, ktory ich navyse stale nevie ponuknut ani za plnu sumu. Akosi tomu nerozumiem. Popripade to akoze sa nahrava soft na jednom z mnohych servisnych miest level1? To je bomba-to potom nebude problem ich opravit pekne nazad!

    Cuko18.07.2005 - 20:12 Trvalý odkaz

    tak tych 84kusov je uplna hanba, tomu sa mi ani nechce verit. Vsak to nemuseli ani poslat. :-k Taku hanbu si predsa SE nemoze dovolit urobit. To by ma nesrali. :axe:

    Ing. FijoK18.07.2005 - 20:18 Trvalý odkaz

    O deviatej rano mali tak 10 minut v KE/Sturova/ 7ks.Dalsia varka v nedohladne :-(

    Odoslany z Sony Ericsson T610to myslis vazne? ja som prave volal do Orange v ZV, povedali, ze ich este nemaju a ze maju prist DO KONCA TYZDNA tak som tu chudinu nevinnu tetu zase niekde poslal :arg: :arg: :arg: :arg:
    Cuko: To nebude hanba pre SE, ale hanba pre Orange..
    Mozu si tu claru aj neviem co, kym nebudem mat iste, ze ich maju, tak si ani rit z kresla neodlepim, a je mi jedno ci ju budem mat z prvej, alebo z patnastej varky... ten kto pisal "To je dobre, to musi byt Orange" to vystihol asi najlepsie...

    Joe18.07.2005 - 20:58 Trvalý odkaz

    Fakt infi ,tak som si ju objednal a teraz budem cakat :-(
    teda kym ma to neprejde a zrusim to a zacnem cakat na D600 ;-)
    budem profesionalny cakatel :-D

    Odoslany z Sony Ericsson T610

    Kucko18.07.2005 - 21:35 Trvalý odkaz

    KED BUDE TAKATO SITUATION AJ NA JESEN,TAK D600 ALEBO N6270 NEBUDU NA SKLADE ANI NA NOVY ROK.TO BUDU SMUTNE CHRISMAS :-(

    Odoslany z mobile device

    Joe18.07.2005 - 21:45 Trvalý odkaz

    No D600 by sa mala zacat predavat uz v auguste ,tak do konca roka snad :-)

    Odoslany z Sony Ericsson T610

    Kucko18.07.2005 - 21:58 Trvalý odkaz

    AJ D500 SA ZACALA PREDAVAT NA NOVY ROK A ORANGE JU DAL DO PONUKY V LETE,AJ KED S ECKOM.

    Odoslany z mobile device

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease18.07.2005 - 22:22 Trvalý odkaz

    No to s tym Rascom ma alex pravdu. Navyse jediny autorizovany servis na SE je celadon... Takyto chory marketingovy postup by nokia ani samsung nezvolili... Myslim tym reklamu v TV a billboardoch na produkt ktory sa este neda kupit :-l

    Odoslany z Sony Ericsson K700i

    7wcsnurka18.07.2005 - 22:32 Trvalý odkaz

    trefna poznamka,ale odkial sa dostat k informaciam,kde to viazne a v com je problem :?

    Odoslany z Motorola V500

    Joe18.07.2005 - 23:18 Trvalý odkaz

    Mozno nie sme celkom v obraze a behom par dni sa to upravi . . . .dufam

    Odoslany z Sony Ericsson T610

    Kucko19.07.2005 - 00:32 Trvalý odkaz

    AK MA NIEKTO ZAUJEM,POSLEM MU UKAZKOVE FOTO Z KLARKY.NA MOJU MINOLTU Z2 SA NECHYTA,ALE NA FOTOFON JE TO NO.1

    Odoslany z mobile device

    Joe19.07.2005 - 08:46 Trvalý odkaz

    O tom ze orange nema K750i sa docitam uz aj v Hospodarskych Novinach a ze vraj ,,Mame v zasobe dostatocne mnozstvo K750i' tvrdi hovorca spolocnosti Orange Peter Toth :-D

    Odoslany z Sony Ericsson T610

    Muflon19.07.2005 - 10:47 Trvalý odkaz

    Inac to je pravda ten stav je zalostny vcera som bol v 3predajniach a tam to po k750 ani nepachlo

    Odoslany z Siemens CX65

    Cuko19.07.2005 - 14:25 Trvalý odkaz

    Dneska prisiel do LC na zeleznicnu jeden kus a aj ten bol na objednavku. Takze smola. :x

    Spencer19.07.2005 - 14:34 Trvalý odkaz

    Joe napisal: O tom ze orange nema K750i sa docitam uz aj v Hospodarskych Novinach a ze vraj ,,Mame v zasobe dostatocne mnozstvo K750i'' tvrdi hovorca spolocnosti Orange Peter Toth :-D

    Spencer: Azda si cakal, ze povie, ze to zbabrali :D? Ale nebojte sa, ono to pride ;)!

    Odoslany z Nokia 6230

    Fazu19.07.2005 - 14:56 Trvalý odkaz

    My mame info ze na sklade je dost kusov a budu piebezne distribuovane do predajni. Zaklad je spravit si objednavku pisomne a nie ze len tak "Ved my vam zavolame"...

    Kucko19.07.2005 - 15:03 Trvalý odkaz

    NETREBA TO DRAMATIZOVAT.ZARUCENE DO KONCA TYZDNA BUDU OBJEDNAVKY PRIEBEZNE VYBAVENE.FAZU MA PRESNE INFO

    Odoslany z mobile device

    maillman19.07.2005 - 15:05 Trvalý odkaz

    Volali mi ze ju maju tak idem pre nu... Robil som vymenu a podpisal zlmuvu asi pred dvoma tyzdnami... a Dnes je tu idem si po nu v Kosiciach do Optimi... prajem vam vela telefonov na predajniach...

    Quo19.07.2005 - 15:09 Trvalý odkaz

    Neviem,ale zase sa v Or opakuje,to co tu bolo v obdobi Vianoc... Dufajme len,ze sa to rychlo da dokopy,ved nie je mozne,aby taka vec ako obycajny mt bola na objednavku! Nepoviem exkluzivne kusy,ale obycajne mt...?! Hmm

    Odoslany z Smartphone SPV C500

    maillman19.07.2005 - 15:13 Trvalý odkaz

    tiez si myslim je to bieda ako asi vsetko na slovensku... este ze som sa teraz poponahlal... lebo som chcel pred vianocami zobrat CX65 a tiez nemali...

    Kucko19.07.2005 - 15:19 Trvalý odkaz

    ORANGE JE NEPOUCITELNY!TA KONKURENCIA MU NEROBI DOBRE NA TU JEHO POMARANCOVU HLAVU.CHCE RYCHLO VYPUSTIT AKO PRVY NOVINKU,PRITOM NEVIE AKO VLASTNE VYZERA

    Odoslany z mobile device

    alex19.07.2005 - 15:34 Trvalý odkaz

    Fazu, prave ten postup, ktory ty vyzdvihujes maju predajcovia zakazane robit - oni nesmu spravit pisomnu objednavku. Ak si z Orange, precitaj si postupy vlastnej firmy. Mne ich ti zufalci ukazali, ked som do nich uz strasne .... A ak nie si z Orange, tak radsej o to moc nevrav - vsetci ktori tie pisomne objednavky spravili, maju pruser a nabuduce to uz neurobia. JEDINE co mozu oficialne urobit, je "pridte az Vam zavolame".
    To, co si o tom myslime ostatni je vedlajsie, ale vobec to tym chudakom predajcom nezavidim.

    maillman19.07.2005 - 15:34 Trvalý odkaz

    Svetova firma a nevie si na vlastnej zahradke poupratovat... Uz som zvedavy ako doseru vianocnu akciu...

    xy19.07.2005 - 15:36 Trvalý odkaz

    to ked chcem prejst z primy na pausal, tak musim vopred podpisat nejaku zmluvu? to mi nedaju telefon hned????

    maillman19.07.2005 - 15:37 Trvalý odkaz

    preco by mali mat pruser...? Vsak mne robila objednavku caja co bola asi prvy mesiac v Orange a nemala sajnu co sa jej vobec pytam (technicke otazky...)... A mne povedala ze ked ju pusti interny software tak mi zmluvu spravi... ak nie ta smola...

    alex19.07.2005 - 15:50 Trvalý odkaz

    Chudatko Kosicanka. Samozrejme, ze ju soft pusti, ale objednavky pred dodavkami robit nesmeli a kedze doteraz nedostali tento tovar vsetky predajne ani nesmu.

    Imrich19.07.2005 - 15:55 Trvalý odkaz

    <i>xy napisal:</i> to ked chcem prejst z primy na pausal, tak musim vopred podpisat nejaku zmluvu? to mi nedaju telefon hned????

    Daju ti telefon, ak si vyberies z akcie. Su to sice dva administrativne ukony (prechod z Primy na pausal a zakupenie akcioveho telefonu), ale vybavuju to naraz. Musia. Pritom samozrejme podpisujes Zmluvu (o vyuzivani sluzieb, cize vybraneho pausalu). A potom podpisujes Dodatok k zmluve, ktorym sa zaviazes vyuzivat sluzby Orangeu 24 mesiacov, kedze kupujes akciovy fon.

    Odoslany z Siemens CX65

    Joe19.07.2005 - 15:58 Trvalý odkaz

    Alex-nevies o com pises.Je to normalne objednavka-navrh zmluvy kde je napisane Objednavatel tymto spolocnosti Orange Slovensko a.s. dava navrh na uzatvorenie zmluvy o pripojeni,pripadne dodatku k zmluve o pripojeni, a to s nasledovnym predmetom . . .

    takze ziadny chudaci -

    Odoslany z Sony Ericsson T610

    Fazu19.07.2005 - 16:02 Trvalý odkaz

    <i>alex napisal:</i> Fazu, prave ten postup, ktory ty vyzdvihujes maju predajcovia zakazane robit - oni nesmu spravit pisomnu objednavku. Ak si z Orange, precitaj si postupy vlastnej firmy. Mne ich ti zufalci ukazali, ked som do nich uz strasne .... A ak nie si z Orange, tak radsej o to moc nevrav - vsetci ktori tie pisomne objednavky spravili, maju pruser a nabuduce to uz neurobia. JEDINE co mozu oficialne urobit, je "pridte az Vam zavolame". To, co si o tom myslime ostatni je vedlajsie, ale vobec to tym chudakom predajcom nezavidim. Mily Alex, praveze ja pracujem v Orange a postup poznam velmi dobre. Objednavky je uz mozne spisovat. Ano, nebolo to mozne, o tom som tu uz aj pisal, ale uz sa to da, takze nieje problem. A bol by som zvedavy, ktora dobra dusa z Orange ti ukazovala pracovny postup....

    Odoslany z Sony Ericsson P900

    alex19.07.2005 - 16:13 Trvalý odkaz

    Che che, nebol si to nahodou ty? Ale nie, chlapec robi uz niekolko rokov na materskej predajni Orange. Ako to, ze je to uz mozne, ked sa nedostali ani na vsetky predajne? Tak cau orange-poradca

    xy19.07.2005 - 16:41 Trvalý odkaz

    <i>xy napisal:</i> to ked chcem prejst z primy na pausal, tak musim vopred podpisat nejaku zmluvu? to mi nedaju telefon hned????

    Daju ti telefon, ak si vyberies z akcie. Su to sice dva administrativne ukony (prechod z Primy na pausal a zakupenie akcioveho telefonu), ale vybavuju to naraz. Musia. Pritom samozrejme podpisujes Zmluvu (o vyuzivani sluzieb, cize vybraneho pausalu). A potom podpisujes Dodatok k zmluve, ktorym sa zaviazes vyuzivat sluzby Orangeu 24 mesiacov, kedze kupujes akciovy fon.

    Odoslany z Siemens CX65takze im nemusim dat vopred vediet, ze chcem prejst z primy na pausal? len tam pridem a zoberiem akciovy fon? hm, to sa mi nezda...

    Elrond19.07.2005 - 17:08 Trvalý odkaz

    len tam prides a povies im, ze chces prejst z primy na pausal. podpises zmluvu, daju ti fon. bratovi povedali nech si vypne fon na taku hodinku a potom ho zapol. to vis, pokym to zmenia v databaze a hodinu to musia mat aj 100 razy

    Odoslany z Pocket PC

    trif19.07.2005 - 17:18 Trvalý odkaz

    V Poluse aj v Auparku maju po 8 kusov..

    Odoslany z Sona Ericssonova K750i by trif edited

    Imrich19.07.2005 - 18:06 Trvalý odkaz

    takze im nemusim dat vopred vediet, ze chcem prejst z primy na pausal? len tam pridem a zoberiem akciovy fon? hm, to sa mi nezda...
    Ako pisal aj Elrond, prides, podpises zmluvy, vezmes akciovy fon a o hodinu po tom si uz "plnohodnotny pausalista". Aj ja som bral takto fon, ked som si cislo z Primy "prenasal" na pausal.

    Odoslany z mobile device

    Cuko19.07.2005 - 20:01 Trvalý odkaz

    Pre Fazuho

    viem ze netares lebo som si to overoval. Dneska som spisal objednavku. Len by som chcel vediet ci este mate nejake K750i na sklade alebo treba cakat na dalsiu varku a kedy pride? A ak mate ci pokriju vsetky objednavky, kedze ich tak vela ludi chce.

    Dakujem pekne 8)

    JS19.07.2005 - 20:05 Trvalý odkaz

    Orange nema K750ky preto, lebo vsetky skupil T-Mobile a teraz ich preraba na D750. :badgrin:

    Filipo19.07.2005 - 22:31 Trvalý odkaz

    dnes som bol v pobocke OR spytat sa ako to tam je Clarkami. mila slecna mi povedala, ze dnes dali jednu akemusi xlapovi, ale ze na ostatne sa spisuju objednavky a bude to tazke ju zohnat. proste na tresk je nu....
    a este mi dala za pravdu, ze je to velmi pekny a dobry fonik, ale ta cena mohla by zhubnout na 4litre :lol:

    Fazu20.07.2005 - 12:16 Trvalý odkaz

    <i>uko napisal:</i> Pre Fazuho viem ze netares lebo som si to overoval. Dneska som spisal objednavku. Len by som chcel vediet ci este mate nejake K750i na sklade alebo treba cakat na dalsiu varku a kedy pride? A ak mate ci pokriju vsetky objednavky, kedze ich tak vela ludi chce. Dakujem pekne 8) My co sme dostali prvu varku tak bolo do hodiny po nej. Dalej uz musime pisat objednavky a bol prislub ze sa budu priebezne vybavovat.Objednavok ale mame asi 3x viac ako prislo MT.

    Odoslany z Sony Ericsson P900

    Cuko20.07.2005 - 12:37 Trvalý odkaz

    tohto som sa obaval, len som tajne dufal co ak je fonov viac. :doubt: Skoda, tak uz len cakat. Diki Fazu za info, aspon som v obraze. ;)