LG KP500 Cookie

  • Martin Hombauer 15.01.2009 - 04:06

    skivalker: no toto je super telefonik pre toho kto ho potrebuje na bezny zivot + trocha extra v podani dotyku

  • anonymous18.09.2009 - 13:26 Trvalý odkaz

    Peter: Su tam rozne srandy pocasie ..... ale velmi dobre odporucam

    anonymous18.09.2009 - 20:35 Trvalý odkaz

    Peter: No uz som plne rozhodnuty a dnes si idem vycistit uplne fon a bud zajtra alebo v pondelok idem kupit samsung JET S8000 je to pecka talk tento predam za 60 € hehe

    anonymous18.09.2009 - 23:31 Trvalý odkaz

    Miška: ahojte ja mam tento LG telefon 2dni....rano som ho odpojila z nabijacky a teraz vecer ho musim znova nabijat.....je to chyba iba môjho telefonu? alebo baterka naozaj vydrzi tak malo?

    anonymous18.09.2009 - 23:49 Trvalý odkaz

    Peter: zalezi co s nim robis je tam baterka len 900 mAh tak displej dost papa baterku a ak si na webe tak uz tobuoz stiahni si jas displeja a vydrzi dlhsie :) Keby si mala este vacsi displej a AMOLED s takou kapacitou baterie tak ti vydrzi este kratsie

    anonymous19.09.2009 - 09:34 Trvalý odkaz

    Majstermartin: Chcem ?a poprosi? ked nie?o odporú?aš tak ?i by si mohol aj stru?ne napísa? pre?o. Aké to má výhody. Vieš pre nás blbších:) ja sice viem že opera je prehliada? ale používam vstavaný tak by som chcel vedie? rozdiel .

    anonymous19.09.2009 - 12:29 Trvalý odkaz

    Miška: no ale aj tak je to na hlavu ze iba 1 den...a to som spravila len pár fotiek...moja Nokia 6300 vydrzi dlhsie a baterka je tam este slabsia.....co s tym? vyskusam ten jas....a potom uvidim ak nie tak ho dam reklamovat

    anonymous19.09.2009 - 13:07 Trvalý odkaz

    Miška: no jas som stiahla.....ale aj tak mi to dost zere.....ja to kaslem akoze super telefon ale toto ma stve.....naco mi bude mobil ktorý nevydrzí ani jeden den? môžem sa spytat kolko to vydrzí tebe? lebo mne sa zda ze taku smolu mam len ja

    anonymous19.09.2009 - 13:13 Trvalý odkaz

    Majstermartin: Mne napríklad vydrží dva tri dni. A ?asto som wap a walkman:)

    anonymous19.09.2009 - 13:30 Trvalý odkaz

    Miška: ?o mam robit? ja som z toho uz zufala...ked mne sa ten mobil tak pá?i ja spravim par fotiek a ani z neho nevolam ani nic lebo tam mam inu kartu ktoru skoro vôbec nepouzivam...mam ho dat reklamovat?

    anonymous19.09.2009 - 14:26 Trvalý odkaz

    Majstermartin: Skús. Za skúšku ni? nedáš. Nech ti dajú zmera? kapacitu batérie a d?žku výdrže. To predsa nemôže by? problém alebo požiadaj vymeni? batérie

    anonymous19.09.2009 - 17:30 Trvalý odkaz

    michaela: PROSIM KDE ZOHNAM TEMY NA TENTO MOBIL????

    anonymous19.09.2009 - 20:28 Trvalý odkaz

    Peter: Nebolo moc casu len som nieco velmi dobre nasiel tak som to sem supol ale kto odskusa pochopi je to super !

    anonymous19.09.2009 - 20:30 Trvalý odkaz

    Peter: Miška ja nabijam mobil kazdy vecer niekedy aj 2x do dna lebo aj ked ho mam vo vrecku je stale na internete ale pokial robi fakt problemy pri malom vyuzivani skus si dat premerat bateriu najskor to bude tym ale moze to byt aj fonom. Skus sa najprv dohodnut na vymene tej baterie a ak nie tak to vyreklamuj.

    anonymous19.09.2009 - 20:33 Trvalý odkaz

    Peter: Na dany fon temy nie su , no teda su ale je to prakticky prepalenie softu ktore neodporucam ale ak chces poslem stranku ktora uz bola spomenuta niekde v tomto fore.

    anonymous19.09.2009 - 20:39 Trvalý odkaz

    adriel: ma tento tel.pocitadlo sms?

    anonymous19.09.2009 - 21:33 Trvalý odkaz

    Peter: Opera je vynikajuca omnoho rychlesie nacitava stranky a hlavne www velmy ale velmy rychlo ale stranky s vacsim obsahom a ma velmy vela vymozenosti. Len co ma stve ked si tu aplikaciu prepnes na dlzku displeja aby si mohla robit s fonom na lezato tak na displeji ti ostane klavesnica a je to v keli Proste chyba softu na fone ze nedokoncili to aby si si mohla tie klavesy dat prec ! ale opera je velmi dobra!

    anonymous19.09.2009 - 21:34 Trvalý odkaz

    Peter: ty kks za hrubky som tam supol promin hehe :(

    anonymous19.09.2009 - 22:20 Trvalý odkaz

    peter: ako to ze nema ked ma pocitadlo hovorov? ako si mam teraz kontrolovat sms? hlupost nie?

    anonymous19.09.2009 - 23:06 Trvalý odkaz

    Peter: no po prve trosku si prehodil mena ! a po druhe ti vravim fakty. Ma pocitadlo hovorov dat ale sms nie ! rob si ciarky a budes vediet :D inac ti fakt nedokazem pomoct

    anonymous20.09.2009 - 00:09 Trvalý odkaz

    adriel: ja niesom chlapec hejjj?:D a tie ciarocky si robit nebudem ako debilek nie? a tie mena...stalo sa co uz..a...som zenskeho pohlavia

    anonymous20.09.2009 - 10:43 Trvalý odkaz

    Michaela: aha...a mool by si mi poslat tu stranku???...ale tu znamena ze uz mi tie temy pojdu??...lebo na jednej stranke som si vybrala tip fonu a ked som si ju dala do mobilu tak mi napisalo ze nepodporovany subor....

    anonymous20.09.2009 - 11:14 Trvalý odkaz

    sa: mam problem s prehravacom... ide mi spustit iba cez zvuky ked si zapnem nejaku pesnicku a to ani nie plnohodnotny... ked spustam normalne ten prehravac tak sa mi vzdy vypne mobil... neviete nejako poradit?

    anonymous20.09.2009 - 11:15 Trvalý odkaz

    Majstermartin: Nevieš náhodou o nejakej moznosti pripojenia stereo reproduktorov k fonu. Nejaká súprava a pod

    anonymous20.09.2009 - 13:55 Trvalý odkaz

    Peter: promin nevedel som :D ale inac ti zial nedokazem pomoct rob to teda sposobom ze si na konci mesiaca nascitas odoslane spravy inac to fakt nepojde

    anonymous20.09.2009 - 14:00 Trvalý odkaz

    Peter: Temy nepojdu jedine ak si za kazdym prepalis soft

    anonymous20.09.2009 - 14:01 Trvalý odkaz

    Peter: Aku mas verziu softu a aky mas presne model fonu? na 99,9 % to bude chyba softu treba prepalit :)

    anonymous20.09.2009 - 14:03 Trvalý odkaz

    Peter: Juj sposobov je vela chces bluetooth alebo nieco cez kabel. Ved mas redukciu 3,5 jack tak ak mas aktivnu sustavu repro alebo domace kino kludne ti to pofrci aj na tom. ALE MUSI BYT AKTIVNA ! ak pasivna mas hned po fone :)

    anonymous20.09.2009 - 14:03 Trvalý odkaz

    majstermartin: Ak by si mal trochu casu mohol by si mi napisat manual pre debila ako nainstalovat tu operu aby som mohol vyskusat . Dik

    anonymous20.09.2009 - 14:09 Trvalý odkaz

    majstermartin: ?o znamena ?trochu nerozumiem?akože má zosilnovac. Akože mám vežu a pripojím to cez redukciu?

    anonymous20.09.2009 - 14:10 Trvalý odkaz

    Peter: na fone si zadaj tu adresu ktoru som posielaj tam mas zelene DOWNLOAD klik na to a cakaj 10 sec. potom sa len drz postupu kde to chces nainstalovat. Napr medzi aplikacie a ked to budes mat otvor si aplikacie a sup si tam. Je to uplne super fakt to odporucam konecne daky normalny prehliadac

    anonymous20.09.2009 - 14:18 Trvalý odkaz

    Peter: No sice su o dost novsie verzie ale pri tejto nebol problem s prehravacom a to ti vzdy vypne fon ked ides cez menu a do hudobneho prehravaca alebo do zvukov. A mas MP3 na karte alebo vo fone. Skus to spustit cez menu vo widget a ak nepomoze skusil by som new soft a ak ani tak tak reklamacia to isti ale myslim ze po upgrade to pojde :)

    anonymous20.09.2009 - 14:31 Trvalý odkaz

    sasa: s karty pustam...som si ale teraz presunula par pesniciek do mobilu a to slo v pohode...myslis ze by to mohlo byt tym ze tam mam vela hudby a ono to nezvlada?

    anonymous20.09.2009 - 14:52 Trvalý odkaz

    ajko: prosim vas strasne by som chcel neaku temu hociaku neviete mi pls poradit dakujem

    anonymous20.09.2009 - 15:10 Trvalý odkaz

    Rackehan: caute chcel by som sa vas spytat ako si mozem aktualizovat soft ? je straaasne pomaly,snad by to pomohlo...

    anonymous20.09.2009 - 15:55 Trvalý odkaz

    veronika0606: mohla by som sa spytat??...je lepsi KU viewty alebo KP 501????....mne sa osobne OVELA viac paci KP 501...ale chcela by som vediet co z nich je lepsi... a to myslim aj vyzorovo aj vseobecne...a KU viewty sa mi vidi strasne hruby...takze vopred dakujem...xD

    anonymous20.09.2009 - 16:02 Trvalý odkaz

    ajko: ako si mam prepalit sof? alebo nieake aplikacie mi pls poradte nieco co zmeni vnutorny vzhlad mobilu prosim
    dik

    anonymous20.09.2009 - 17:56 Trvalý odkaz

    Peter: Moze to byt aj kartou a kolko tam mas mp3 skus si tie data odzalohovat naformatuj riadne tu pamatovku a skus tam dat cca polovicu obsahu ale pokial cita s tej karty ine data nemal by tam byt nejaky velky problem len skor nejaka banalna chyba

    anonymous20.09.2009 - 17:58 Trvalý odkaz

    Peter: ajko ked si precitas prispevky s dnesneho dna najdes tam link a postup na upgrade new temy a aplikacie co zmenia temu nenajdes

    anonymous20.09.2009 - 17:59 Trvalý odkaz

    Peter: Niekde v tomto fore su stranky a postup pri prepaleni softu ak nenajdes tak poslem este raz

    anonymous20.09.2009 - 18:01 Trvalý odkaz

    Peter: Ako v ?om ale ja jednoznacne vravim KP 501 KU 990 je hruby povedal by som horsia konstrukcia skor sa osucha skaredsie menu a viac problemov. Aj ked KU ma o niektore funkcie na viac mal som moznost ho poriadne odskusat a po dlhsej dobe nebolo o com.

    anonymous20.09.2009 - 18:02 Trvalý odkaz

    Peter: Niet zac na to sme tu aby sme si tu pomahali no nie ?

    anonymous20.09.2009 - 18:04 Trvalý odkaz

    Peter: Idem predat svoj KP-501 cookie vo vybornom stave ani jeden jediny problem + nahradna folia. Je pouziovany ale v 101% stave ak by mal niekto zaujem dajte este dnes vediet inac zajtra pojde na predaj cena 60 € Dovod predaja idem prejst na samsung JET odskusame zase nieco nove .

    anonymous20.09.2009 - 18:09 Trvalý odkaz

    Peter: Ani jeden skrabancek vzdy bol pouzivany s foliou takze ani jeden malicky skrabancek sa na displeji nenajde a softverovo je jeden s vydarenych.