LG KP500 Cookie

  • Martin Hombauer 15.01.2009 - 04:06

    skivalker: no toto je super telefonik pre toho kto ho potrebuje na bezny zivot + trocha extra v podani dotyku

  • anonymous28.10.2009 - 21:23 Trvalý odkaz

    Majstermartin: Mám otázku. Tak som sa dnes snažil konvertovat dvd na mp4(x men) a ked som pridával videa do any... Tak mi tam vysko?ilo že súbor nemá audio a že bude bez zvuku. V ?om je problém?

    anonymous29.10.2009 - 06:59 Trvalý odkaz

    Majstermartin: Sorry že otravujem . Tak sa mi to kone?ne podarilo:) ale prekvapenie. Kvalita mp4 sa mi nezdá lepšia ako 3gp. Naopak zdá sa mi to viac rozrastrovane. Ale neurobilo to ako jeden celok ale na ?asti. Myslíš že preto lebo som to do konvertoru pridával po ?astiach?ako celý film sa mi to pridat nedalo. Neviem pre?o

    anonymous29.10.2009 - 09:46 Trvalý odkaz

    Denisa: Celkom fajn jednoduchy telefon ktory uz dnes kupite za 140€... :) oplati sa.. neseka, ide fajn.. pre tych ktori nepotrebuju narocne telefony

    anonymous29.10.2009 - 10:27 Trvalý odkaz

    Peter: Ahoj kamo a preco by si mal otravovat? Jasne mas to preto na casti lebo si to pridaval po kuskoch mal si si to najprv pospajat cez iny program a mal by si to v celku. Rozostrene? jedine ak mas zle nastaveny convertor lebo inac sa to da dostat na celkom dobru kvalitu. A to ze bude bez zvuku skus si v konverte pozriet jak mas nastavene audio convertovanie ale na 10001 % to funguje. Ale zrovna DVD convertovat do mpeg 4 dost zdlhave to si si mal radsej divx, xvid v podstate vsetky druhy AVI suborov konvertovat. Inac pekne ze si sa ozval :)

    anonymous29.10.2009 - 13:21 Trvalý odkaz

    Majstermartin: No ?o som zohnal to som skúšal. A ?o treba nastavi? v konvertoru aby bola lepšia kvalita. Rýchlos? mám 128 a pocet snímkov 15. a keby mi to tie kapitoly aspo? logicky usporiadalo ale oni nie sú zaradom:) tak porad v ?om to spoji?? A este pár teoretických úvah:) dá sa z 3gp urobi? dvd ? Logicky asi z menšieho vä?šie nedá,alebo áno?a este sa chcem opýta? v tých smart sa dvd abo divix nemusí konvertovat na konkrétne rozlíšenie fonu?tam to len dáš a ide to?

    anonymous29.10.2009 - 14:59 Trvalý odkaz

    Peter: Aha ale skor odporu?am aspon Divx a potom do daj na mpeg4. Nastaveni tam je mnoho ale co sa tyka 15 fps/sec je strasne malo.Je na to viac programov v ktorych si pospajas videa a vznikne celok.Ci sa da s 3gp do dvd jasne da sa ale nie praimo ale cez par formatov ides vizsie ale ta kvalita bude otrasna.A co sa tyka prehravanie divx vo fonoch pokial das vacsinov vyzsie rozlisenie napr i8910 ma len 640x360 a das vacsi format pravdepodobne vyhodi chybu a neprehra. Preto som si bral samsung jet ktory ma 3,1´´ oled dysplay a 800x480 rozlisenie tak zatial som nemusel ani jeden film upravovat divx, xvid. ultra xvid... vsetko krasne prehra cele filmy bez trhnutia a nejakeho problemiku co sa tyka po tejto stranke ten fon ema konkurenciu a o farbach ... ani nevravim ale pokial by si to nevidel na zivo fakt neuveris cierna je taka cierna ze ked je uplna tma tak mas pocit ze je fon vypnuty na tom mieste proste cool. a MA TO AJ TV OUT TAKZE SUP NA LCT A KUKAS FILM BEZ PROBLEMOV MALE DOMACE KINO TO NAHRADI.Staci nejaka 4 GB karta das 4 - 5 filmov a pohoda ale vravim je to cool mobil. Poslednou dobou pokukujem po Samsungu omnia 2 ale ma to slabe rozlisenie, malo farieb a win mobile tak som na to zanevrel. potom skor giorgio armani ale stale taky displej nie je nikde jak na jétovi :) A co uz nezmenis fon ? Chlape uz je na case :)

    anonymous29.10.2009 - 15:03 Trvalý odkaz

    Peter: Ked bude trochu casu potom mi das nick na facebook a pridam si ta ale najprv si musim vytvorit novy ucet kedze som si stary odfajcil :D jak vsetky kontakty v mobile omylom ked som si robil zalohu na server :D tak par stovak cisel v .... hehe

    anonymous29.10.2009 - 16:57 Trvalý odkaz

    Majstermartin: Ha. Chlape nesranduj:) vieš aká je moja situácia.Ja sa dostanem k novému fonu najskôr o rok. Dúfam že už bude cena jet dostato?ne nízko:) a potom si ho vychutnam.nick mám ako mail tak k?udne napíš. Ozaj skúšal som spoji? aj to fone ale napísalo že nepodporovane (lebo taká funkcia tam je )

    anonymous29.10.2009 - 18:34 Trvalý odkaz

    Peter: No to uz hadam budu este namakanejsie fony to uz budem mat par dalsich za sebou hehe ale zatial co vychadzaju fony tak sa moc nechytaju ja som zatial max spokojny pokial ma neoslovi este lepsia pecka.A ty chces tiez jét? Mislis spojenie videa v mobile? neviem toto ti asi fakt nespoji najlepsie cez pc

    anonymous29.10.2009 - 19:20 Trvalý odkaz

    Boris: ja si ho dem kupit.. je to fakt suer :D

    anonymous29.10.2009 - 20:49 Trvalý odkaz

    Majstermartin: No jet by ma potešil. Zatia? po?úvam samé pozitíva. Cenovo je prijate?nejší ako iphone .aj ked ten sa mi tiež pá?i. Pravdupovediac už si ani neviem predstavi? ?o nové by este mohlo vo fone prekvapi?. V smartoch je už sná? všetko ?o v pc.zatia? sa teším aspo? z toho že za posledný mesiac som videl viac filmov ako sa mi pri mojom nedostatku ?asu nepodarilo za posledné dva roky. Je to super

    anonymous29.10.2009 - 21:06 Trvalý odkaz

    Peter: iphone by som uz nechcel ale maju vystrelit coskoro s nejakou novou peckou tak uvidime co prinesie ich revolucna novinka ale maju davat 20 mpx fotaky 3D full hd kamery a dokonca 3D displeje. to v praxy znamena ze nebudedisplej len o X Y ale X Y Z takze napr chytis predmet pred displejom do prstov a pekne si ho trojrozmerne pootacas ale zase to vyzaduje ine hardvarove veci aby to mohlo utiahnut no nechame sa prekvapit. Ale to su veci ktore ma moc neoslovuju.

    anonymous29.10.2009 - 21:09 Trvalý odkaz

    Peter: Jak tradicne logistika a marketing sa setria na vianocny trh tak jak napr bol SE Xperia 1 nedavno ako novinka 2 a hned na to 3 a X10

    anonymous04.11.2009 - 13:45 Trvalý odkaz

    yveta: predám lg kp500, používaný 2 týždne bez škrabanca, všetko komplet v krabici, cena 120 eur. žilinský kraj

    anonymous04.11.2009 - 18:14 Trvalý odkaz

    laco: Pekný ve?er. Rád by som vedel ?i sa dajú na KP 500 pozera? videa na internete . a hlavne ?o stiahnu?. ?

    anonymous10.11.2009 - 12:01 Trvalý odkaz

    matres: mam lg kp500 cookie,a mam maly problem skotorym si newem dat rady:)pri posielani suboru z compu do mobolu mi zakazdym vyhodi ze mam nedostatok pamete,pritom je tam este dost,,,prosim poradte mi???,dakujem za kazdu radu

    anonymous11.11.2009 - 19:40 Trvalý odkaz

    Lukas: Predam tento KP500cookie este nevybaleny v original krabici z velym prislusenstvom 110E

    anonymous17.11.2009 - 20:05 Trvalý odkaz

    Mišuri: ja som si tento fonik objednala za 123 evrii....este neprišieel tak sa tešiim :D:D

    anonymous23.11.2009 - 18:02 Trvalý odkaz

    Natus: prosím , chcela by som tento phone na narodeniny , povedzte mi váš názor...pls....

    anonymous25.11.2009 - 09:33 Trvalý odkaz

    Dominika: Je to uzasny mobil kazdy mi ho zavidi ze je taky klašny som s nim velmi spokojna je uzasny je to najuzasnejsi mobil aky som kedy videlaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    anonymous25.11.2009 - 14:46 Trvalý odkaz

    katka: pls ktory mabil si mam zobrat?:LG KP 500 alebo Samsung S5230?????dakujeeeem

    anonymous27.11.2009 - 18:06 Trvalý odkaz

    neznasam lg : fuj sak je to sit kamoska to ma no hruza nokie su naj mam 5800 a je to super filmy mam v kvalite ako z kina a vobec nemusis kliknut 5x netrepte

    anonymous01.12.2009 - 16:09 Trvalý odkaz

    magda: tak tento mobil mam a je uplne p......wobec sa mi tam neda dat ziadna tema!!! debilny moibl aj ked je na dotyk!!

    anonymous01.12.2009 - 18:29 Trvalý odkaz

    marcel: nechapem ... jeto dobry telefon ale mi tam fubec nejde 2GB !! micro SD ako to tam dam porat mi vipne mobil odpiste mi sem plis pomoc

    anonymous01.12.2009 - 20:39 Trvalý odkaz

    Roman: Predam LG KP 500 cookies za 136 eur alebo sa dohodneme uplne novy bez skrabanca.

    anonymous02.12.2009 - 12:08 Trvalý odkaz

    Fonyman: Šalenaci, chcete 136 evri za fonik ?o sa už na sk obchodoch predava za 112 evri???? Ste alebo vydrbani alebo dodrbani.... Ja som si ho objednal z UK a aj z donaškou do domu ma vyšiel na 76
    evri :)

    anonymous02.12.2009 - 18:23 Trvalý odkaz

    Filip: caw peter ja mam FW: KP500AT_V10e je to starsi novsi a da sa este aktualizovat na novsy??? dik za odpoved

    anonymous02.12.2009 - 21:10 Trvalý odkaz

    Peter: Ktoreho zhanas :D jasne da sa vsetko sa da verzií je vela

    anonymous03.12.2009 - 18:03 Trvalý odkaz

    Filip: tak mi prosim ta povec ako lebo cez tu stranku lg to uz nejde... a prosim ta ako dam nejaku temu do mobilu a kde ju stiahnem ?? ked som skusal temu zo stranky zedge.com tak to neslo a skusal som aj z inych stranok pls porad

    anonymous04.12.2009 - 12:26 Trvalý odkaz

    Adam: Mas microSD dodavanu priamo k telefonu, alebo kupenu zvlast?? lebo microSD su dva typy... MicroSD a microSDHC, a myslim ze tento telefom SDHC nepodporuje

    anonymous04.12.2009 - 12:32 Trvalý odkaz

    Adam: Pokial si precitate recenziu, tak uvidite ze tento mobil temy nepodporuje... ma svoju zakladnu..mozno ked niekto vymysli ako sa dostat do Filesystemu, tak sa budu dat zmenit ikony, aj celkova grafika..zatial bohuzial nic.. jedina moznost momentalne je zmena tapety...;)

    anonymous05.12.2009 - 21:48 Trvalý odkaz

    majo: tento telefonik len raz spadol a mal som po displeji......vymena dost draha?

    anonymous07.12.2009 - 19:55 Trvalý odkaz

    roman: nepochopim ludi co sa tu pytaju same blbosti dokola to iste pri tom to je v blogu napisane ...tak prv si to precitajte a potom davajte blbe otazky

    anonymous09.12.2009 - 21:23 Trvalý odkaz

    PEWQKJ: majo precitaj si to
    naco tam davas otaznik ked ty to rozpravas ze ti spadol ten mobil a CITUJEM
    ´´OPRAVA BUDE DRAHA ?´´

    anonymous10.12.2009 - 21:31 Trvalý odkaz

    Linduš: MAm samsunG U600 odisiel mi zhruba po roku , ved samsungy take "dokonale" mobily..tu znacku si urcite nevyberiem..nekvalitne..vyzera to na novy mobil, teda ak budu financie..a ja nebudem musiet ostat pri nejakom starom mobile :)

    anonymous11.12.2009 - 14:00 Trvalý odkaz

    MirMas: Cavte, zaujimalo by ma, ci existuje aplikacia, alebo cokolvek :))...cim sa da na KP500 zmensit rozlisenie...napr. aby sa jedna sms dala citat na jedinej obrazovke. Nastavene mam uz najmensie pismo....
    Prosim odpovede na email (e.lindros88@gmail.com) Dakujem

    anonymous13.12.2009 - 23:41 Trvalý odkaz

    barney: mam problem s roamingom u operatora OK aktivovane ale vcera vo viedni som mal problem nedalo sa volat ani prihlasit do siete AT operatora, ake mate skusenosti s roamingom na tomto telefone?

    anonymous23.12.2009 - 20:21 Trvalý odkaz

    esperanto: Ako bieda medzi dotykovými fónmy...oby?ajný fon ni? extra...a ten display...no :D radšej sa nevyjadrujem...

    anonymous26.12.2009 - 23:41 Trvalý odkaz

    roman: zdravim. nejde mi microSD karta v mobile... zaujimalo by ma ci to treba nejako aktivovat v mobile alebo je to tym ze tam nemam simku?? bez simky mi ide normal zapnut a pohybovat sa v nom.. len to ze mi nejde microSD..

    anonymous28.12.2009 - 02:00 Trvalý odkaz

    miro: CAUTE, NEVIETE NEJAKU STRANKU KDE SA DAJU ZADARMO STIAHNUT HRY NA LG K500?? DIIIIK

    mozte pisat aj na : koss.miro@gmail.com

    anonymous29.12.2009 - 17:31 Trvalý odkaz

    kacy: ?awkóó..aj ja by som ocenila nejakú good stránku na hryy..zadarmo..nejaký fajny link kde sa daju zadara stiahnu? hry na LG Kp 500 ( plne dotykové by sa hodili ;-) ) :-DD

    anonymous29.12.2009 - 18:31 Trvalý odkaz

    wanthom: Predám tento telefón, 100% stav, kompletné balenie, aj s 2GB kartou. Viac mailom.

    anonymous30.12.2009 - 14:17 Trvalý odkaz

    matex: mam LG-Kp500......zda sa my ze je to OK mobil co my nato poviete

    anonymous30.12.2009 - 14:33 Trvalý odkaz

    kacy: hej hej aj a ho mám...pod?a m?a je tiež v poho.. nes?ažujem si..len nejaké hry by som cela,..... nemáš da?o?