Samsung Star (Samsung S5230)

  • Martin Hombauer 13.07.2009 - 14:35

    Pomôzte mi mam SAmsung star ale ked som teraz zapal mobil tak mi tam nabehlo DOWNLOAD a nemizne to

  • anonymous10.01.2010 - 18:51 Trvalý odkaz

    Rom?a: Ahoj-.. zistila som asi co to je ... Je to RSS ciže technológia na obnovanie obsahov webových stránok,

    anonymous11.01.2010 - 18:38 Trvalý odkaz

    nina: pocujte mam taky problem preco ma v tej hre asphalt stale prenasleduju policajti? ako sa ich zbavim?:DD

    anonymous11.01.2010 - 19:40 Trvalý odkaz

    flip14: pocujte preco ked mi niekto posiela hry alebo aj ked ich dam cez usb kabel tak mi ich da do other files a nejdu mi spustit hrat

    anonymous11.01.2010 - 21:02 Trvalý odkaz

    ivana: newiete kde sa daju stahovat pozadia presne na tento mobil??

    anonymous12.01.2010 - 12:11 Trvalý odkaz

    nina: este stale som sa ich nezbavila poradite mi ako na nich?:D

    anonymous12.01.2010 - 12:13 Trvalý odkaz

    nina: staci ked mi poviete jak sa dostat do dalsej urovne:D

    anonymous12.01.2010 - 12:18 Trvalý odkaz

    nina: akoze to je odveci ze furt nahanaju len mna a ostatnych ne joooj jak mam potom vyhrat?

    anonymous12.01.2010 - 17:24 Trvalý odkaz

    flasher: nevie mi nekdo poradit ci sa daju do toho fonu dostat hry bez netu? na nete som našiel hry do toho fonu na stiahnutie zdarma stahol som ich a v telefone mi nejdu

    anonymous12.01.2010 - 17:42 Trvalý odkaz

    djishndsô: ako sa zmeni ton sms

    anonymous12.01.2010 - 19:26 Trvalý odkaz

    tino154: pls newete mi poradit ci sa da na tom telefone kreslit plsssssss poradte ako

    anonymous12.01.2010 - 20:06 Trvalý odkaz

    PAVLINA: AVOJTE PORADTE MI CI SI MAM KUPIT SAMSUMG STAR VSECI NA ODCHOVARAJU SE SI CHO NEMAM KUPIT .PRESIM ORADTEMI

    anonymous13.01.2010 - 16:35 Trvalý odkaz

    Lucia: kedze tento phon nema stylus, fungoval by mi aj nejaky iny??! thx

    anonymous14.01.2010 - 21:14 Trvalý odkaz

    mikoraul: jesus, to co je za otazka, samozrejme, ze by ti fungoval

    anonymous15.01.2010 - 16:01 Trvalý odkaz

    kubik: pls poradte mi vadi na tomto telefone ked mam trochu poskrabany display diki

    anonymous15.01.2010 - 18:55 Trvalý odkaz

    johny: Lucia- Jasne funguje to aj s ceruskou vlastne asi zo vsetkym.
    kubik- Nechapem tvojej otazke. To sa akoze pytas ze ked tam budes mas skrabance tak ci ti to bude vadit? Alebo ich tam mas? Ked ich tam mas tak s tym uz asi nic nespravis max. si mozes kupit foliu potom to nebude vidno

    anonymous16.01.2010 - 23:15 Trvalý odkaz

    lalala: neviem mozno sprosta otazka ale tak chcem sa len uistit nemusite ma hned davat pod ciernu zem:D taakze nemoze sa nic stat s mobilom ked ho mam v nabijacke a menim pritom kartu? myslim simku a nie pametovku...

    anonymous17.01.2010 - 12:08 Trvalý odkaz

    ach jaj: to musis prave vtedy menit?? nabija sa max 3hodky, myslim ze tolko vydrzis :)

    anonymous17.01.2010 - 15:12 Trvalý odkaz

    bla bla: Ako sa tu meni ton sms ?????

    anonymous17.01.2010 - 18:50 Trvalý odkaz

    erik: uz som fakt zufaly...
    1. konecne som prepojil mobil s kompom
    2. vsetko mi ide v poho avsak...
    3. nejdu mi ziadne hry... stiahol som si jar format... nepodporavny... niekde som cital ze treba aj jar aj jad tak som spravil aj to avsak znova neuspesne a uz naozaj neviem ako dalej......... mam zmenit firmware? bo co

    anonymous17.01.2010 - 19:51 Trvalý odkaz

    samsung: ma tento mobil stylus

    anonymous17.01.2010 - 21:25 Trvalý odkaz

    kika: mam taku otazocku ze dala som si z pocitaca do mobilu video ale nejde mi spustit vraj nepodporovany subor ci co...no da sa to nejak spravit ci nie?

    anonymous17.01.2010 - 21:38 Trvalý odkaz

    :): nema stylus ale bude ti fungovat aj iny :)

    anonymous17.01.2010 - 21:47 Trvalý odkaz

    johny: bla bla- ton sms- menu-nastavenia-profily-tie dve sipkky-hore vpravoodklikni sipku-nove spravy.

    lalala- mam to osobne vyskusane ale mobil musi byt vypnuty

    erik-mne sa dialo presne to iste a asi aj vsetkym co maju jeden z tych najnovsich firmwarov. ja to riesim tak ze to stahujes z netu. cez povitac upnet cez mo

    kika- nevem ako tebe alebo ostatnym ale ked si cez pc studio davam video ktore nieje vo formate mp4 tak mi to automaticky prekonvertuje, ked nie tak skus cez nejaky konvertor dat do ineho formatu.

    samsung- nie nema sstylus ale da sa kupit aj tescu alebo to mozes ovladat uplne hocicim :D

    a este jedna vec vsetky tieto veci co som pisal teda okrem tych sms su uz niekde vyssie. takze nikoho to nezabije ked si to troska precitate

    anonymous17.01.2010 - 21:48 Trvalý odkaz

    Lucia: jaky jesus sak sa len pytam nie!??

    anonymous18.01.2010 - 02:34 Trvalý odkaz

    Mireeec: A povedz mi jeden logicky dovod preco by ti akoze nemal fungovat nejaky iny stylus :D aj ked si rovno stovku klinec zoberes do ruky tak ti to pojde, sice si doskriabes displej ale pojde

    anonymous18.01.2010 - 12:00 Trvalý odkaz

    kika: johny....no a co je konvertor? nemam ani zdania:D inak ja som si to video nedavala cez pc studio takze keby som si ho dala cez neho tak sa mi to same upravi na ten format ci ako mam tomu rozumiet?

    anonymous18.01.2010 - 16:46 Trvalý odkaz

    Lucia: ta asi s klincom nee ale ajtak dakujem :-//

    anonymous18.01.2010 - 18:05 Trvalý odkaz

    Peter: Zdravím.
    Chcem sa opýta? ?i má tento telefón v prehráva?i ekvalizér. Lebo jeden známy nemá, ale hore píšu že ma nieko?ko ekvalizérov. Tak neviem ako to je potom ?

    anonymous18.01.2010 - 19:07 Trvalý odkaz

    johny: ANo rozumies tomu dobre. Bud to davaj cez Pc Studio a ked to nieje dobry format tak ono sa ta to opytat ci to ma prekonvertovat alebo cez nejaky program ktory dokaze z jedneho formatu spravit druhy tj. konvertor do daj do mp4 a tak do mobilu.

    anonymous20.01.2010 - 01:38 Trvalý odkaz

    Opo//: Z akeho materialu je Displey??
    CI seka video??
    Ci pri malom pohybe nieje fotka prilis Rozmazana?
    a kolko vidrzi batrie pri beznom puzivani raz zacas pesnicka atd .... za odpoved dakujem ... PS : mal som ho doma ale predal som ho a nemal som ani cas sa snim zoznamit XD

    anonymous20.01.2010 - 17:16 Trvalý odkaz

    adam: lg ku 990 je o 600sk drahší ale daju sa don stiahnut hry temy ma tiez dot. dysplej super 5mpx fotak so super bleskom a 3.5mm jackom oproti s5230 je to ako skoda a porse za rovnaku cenu mam ho tizden a lutujem ze som nekupil lg ku990

    anonymous20.01.2010 - 17:19 Trvalý odkaz

    flasher: radim vam nekupujte ho oco ma lg ku990 a tiez myslim ze je lepsi na tu cenu.

    anonymous20.01.2010 - 18:15 Trvalý odkaz

    erik: johny pls mozes mi zopakovat ako to stahujes bo som nepocohpil ci to stahujes cez net z mobilu bo normal cez komp

    anonymous20.01.2010 - 21:44 Trvalý odkaz

    ?uboš: cawte ... viete mi poradit ze ci sa daju na tomto mobile menit melodie ked pride sms... a ak sa daju tak ti pls poradte ....
    mam tento phone uz asi mesiac a nieco a stale som na to neprisiel
    .. zatial diki ...

    anonymous20.01.2010 - 21:47 Trvalý odkaz

    ?uboš: n etreba precital som si clanok co tu je a tam bolo to iste co som potreboval ... takze sorry

    anonymous21.01.2010 - 15:12 Trvalý odkaz

    adam: melodie na sms na menia v nastaveniach-profil telefonu-pri tichom rezime stlacit dvojitu sipku(v pravo)-a hore v pravom rohu mate prichadzajucihovor,nove správy,zvuk telefonu-zvolite nove spravi a mate tam tón sms at?. kliknete nato a menite

    anonymous22.01.2010 - 16:08 Trvalý odkaz

    Kika: To je pokazene tam mi vypise neco ze error a ze sa to neda alebo take hovadiny pls pomoooooooc

    anonymous24.01.2010 - 11:20 Trvalý odkaz

    denis: chcem sa spytat hraje tento mobil hlasno???

    anonymous24.01.2010 - 12:05 Trvalý odkaz

    ema: mam maly problem... dam don pamatovku, nahadzem na nu cez pc stufio nejake subory, chvilu mi na tom mobile fumguju....no po niekolkych dnoch mi nejdzu otvorit...a anio mi na nu nist nejde ukladat... mobil pise ze pamatova karta je vlozena...ale tie subory akoby stratil abo co... prosim poradte ked viete v com je hacik. dakujem

    anonymous24.01.2010 - 13:59 Trvalý odkaz

    Tomas: Tento telefon je podla mna dost dobry. Treba si len nan zvyknut,prestudovat si ho plynule. Kvalita fotaku je vyborna,zvukova kvalita je tiez vyborna,prehravanie mp4 videi je uplne bezproblemove. Jedine co sa mi na tomto telefone nepaci je ovladanie hier - vsetky tlacitka jak su natrieskane pri sebe,a niekedy ani nereaguju na podnety,ovladanie hier je ubohe. Ale neviem kde sa daju stiahnut (ak sa vlastne daju) temy nan. Je nejaka tmava. Tu som chcel stiahnut ale namiesto temy tam ti idioti dali uplne nieco ine. Neviete kde by sa dali najst temy? uz som hladal hocikde...a furt nic. Pls ak niekto vie nech sa mi ohlasi na email Thomas0007@azet.sk

    anonymous24.01.2010 - 15:24 Trvalý odkaz

    xy: boze sorac ale prave si spadol z mesiaca?? a ktory nehra??:DDD
    Tomas, kby sa ti netazilo a dal by si si aspon Ctrl+F na tejto stranke a slovicko tapeta, bol by si zistil ze ine temy okrem ciernej pre tento fon nie su...fakt ste vsetci taki pohodlni alebo???!!

    anonymous25.01.2010 - 10:37 Trvalý odkaz

    milky: Chcel by som sa opýta? ?i mal niekto takýto problém.Telefon mám zapnutý a z ni?oho ni? zapípa a pýta si pin kod, zadám ho a potom funguje normálne ale trebárs za 2 hod zas ma pýta pin. Už sa mi to stalo asi 8 krát. Dík za radu.

    anonymous25.01.2010 - 10:45 Trvalý odkaz

    Šalát: pá?i sa mi ako je dizajnovo spracovaný, ale niesom moc nadsený pre menu. U? len ke? meníte nastavenia alebo píšete správy tak pozadie je biele a ikony s názvami sú dos? ve?ké. Už viac sa mi pá?i spracovanie verzie Jét(S8000)a ?alšia škoda že nemá wifi. Pozeral som si nejké ponuky cenovo lacnejších mobilov a neviem sa rozhodnú?. Bu? tento Samsung, Nokia 5530 X.music alebo LG BL20 N.chocolate. Ten LG je dos? vydarený ale tiež je škoda že nemá tu wifi ... Pora?te, ktorý je taký najj .. :)

    anonymous25.01.2010 - 17:22 Trvalý odkaz

    PREDAM: PREDAM TAKYTO TELEFON ZA 100 EUR. UPLNE NOVY, NEPOUZIVANY, ESTE MA NALEPENE FOLIE. KUPENY V T-MOBILE S DOKLADOM O KUPE A ZARUCNYM LISTOM. ZABALENY V KRABICI, S KOMPLET. PRISLUSENSTVOM. 0903 494 838

    anonymous26.01.2010 - 23:48 Trvalý odkaz

    milos: preco ked sa prihlasim na facebook cez ten samsung tak sa tam neda chatovat,aspon tam nikde nevidim na to sposob

    anonymous27.01.2010 - 20:42 Trvalý odkaz

    alenka z rise divov:D: to ma tento mobil vazne taku slabu vydrz? mala som plnu baterku a po 5-hodinovom hovore mi zacala pipat ze uplne vybita...tss to co ma byt