Samsung Star (Samsung S5230)

  • Martin Hombauer 13.07.2009 - 14:35

    Pomôzte mi mam SAmsung star ale ked som teraz zapal mobil tak mi tam nabehlo DOWNLOAD a nemizne to

  • anonymous17.02.2010 - 21:47 Trvalý odkaz

    Kiika: Pls maros pomoooz..... Ked ja tam idem vo fone normalne mi to otvoti tu www stranku ale potom ak to prepisem priponu na jar a dam prejs? ze nejestuje.. nekapim

    anonymous19.02.2010 - 12:10 Trvalý odkaz

    flash: ako sa instaluje novy FW. a kde (na akej stranke ho najdem)dakujem...

    anonymous19.02.2010 - 18:35 Trvalý odkaz

    majsha: Ahojte, mam prosbu, vie niekto z vas, kod na odblokovanie telefonu samsung S5230? Je blokovany na T-mobile. Prosim, aj mate kody poslite na mail majynka@gmail.com. Dakujem

    anonymous19.02.2010 - 21:19 Trvalý odkaz

    lol: ja vam to poviem takk firmware mam s5230rfig4 a mam ho od vianoc nemozem nan powedat ani krive slovo tiez som mal problem s mp4 videami a ja som sa nato viprdol sa da powedat teraz mam videa vo formate mpg4 a su v hd kvalite pocujete dobre s hrami som nemal ziadnyy problem vsetky co som stiahol tak idu v pohode mam tam aj google email da sa to powedat jednym slovom po mobiloch neviete nic proste

    anonymous20.02.2010 - 10:21 Trvalý odkaz

    Jakub: Caw , to co tam pisali o tom ze sa do toho mobilu nedaju dat kriti to je uplna blbost oni sa tam idu dat a ked to zapnete na displeji sa vam objavia take sipka ako na mobili a zapne sa hra a ak je ta hra urcena rovno pre ten mobil ta kerujes tak ze naklanas mobil do stran a tim bosic ak ho naklonis dopredu tak prida a ak dozadu tak brzda nejake ptvrdovanie to davas ze kliknes na displej a nitro ked s tin TRHNES !!!!!!

    anonymous21.02.2010 - 10:46 Trvalý odkaz

    JAA: kod na odblokavanie sa vypocitava podla imei a kodu siete, a zadarmo ho nikde nezozenies, ak pouzijes google tak sa daju najst stranky kde ti ho poslu za nejaky poplatok

    anonymous21.02.2010 - 19:59 Trvalý odkaz

    canedea: takže... výdrž batérie aj 5 dní, nemrzne, nekazí sa.. ?o je ale akosi nedomyslené na tom fone je fakt, že sa nedá nastavi? vlastná tapeta okamžite bez toho, aby ju neroztiahlo na 3 obrazovky..Je za potreby štvor?ek, v ktorom je fotka ?aha? do strany do vtedy, kým sa fotka neuloží na prostriedok, vtedy ostane obrázok bez rozmazania v strede obrazovky. ?alej sa mi nie najlepšie píše na qwerty klávesnici. Musím písa? pomaly aby mi neprekleplo písmenká. Takže ur?ite by som tento telefón neodporú?ala tým, ?o ve?a píšu, alebo surfujú po internete. Na volanie je super, najviac sa mi pá?ia skratky vo forme 5 ikon, kde sú ob?úbené kontakty a tým vynaložíte minimálny ?as na zavolanie daného ?ísla.

    anonymous21.02.2010 - 20:17 Trvalý odkaz

    canedea: Mala som už dos? mobilných telefónov, ale s takým nepraktickým a nekvalitným fo?ákom som sa ešte nestretla. Jednu jedinú fotku mi neurobilo bez toho, aby neostala rozmazaná. V noci ani nehovorím.. Des a hrôza... :)a stylus? Dá sa dokúpi?, ale poviem vám, žiadna výhra. Lepšie ovládanie bez neho.. asi to?ko

    anonymous22.02.2010 - 11:16 Trvalý odkaz

    Mireeec: vdaka ti Canedea, konecne tu niekto normalny napisal aky ma ten telefon ubohy fotak :D lebo niektori tu pisu ake nadherne fotky tento telefon robi... :D fakt zrejme nikdy v zivote nemali mobil s poriadnym fotakom v ruke, uz len moj stary samsung D900i, ktory mal takisto 3,2 MP robil s vypnutym autofocusom 3 krát krajšie fotky...

    anonymous22.02.2010 - 17:00 Trvalý odkaz

    YA: raz som sa z nim tak hrala a objavili sa mi tam vsetky widgety ake si mozem nastavit, pár som si pridala ale este mi nejake treba a neviem ako som to zapla... neviete niekto nahodou?! thx :)

    anonymous22.02.2010 - 17:01 Trvalý odkaz

    YA: alebo kde sa nastavuju a tak?!? :)

    anonymous22.02.2010 - 20:22 Trvalý odkaz

    canedea: Nastavenia-Displej a osvetlenie-Wigdet... a len zaškrtneš, ktorý sa Ti hodí.. :)

    anonymous22.02.2010 - 20:41 Trvalý odkaz

    canedea: Ahoj, no tak sme sa zhodli... Používam ho v podstate už len na telefonovanie.. Chcem si zaobstara? telefón, ktorý bude nie len ako tak vyzera?, ale bude sp??a? aj isté kritéria, ktoré ja považujem za dôležité :)

    anonymous23.02.2010 - 00:38 Trvalý odkaz

    Mireeec: Presne tak, beznym ludom tento telefon postacuje urcite bez problemov, ale ked som uz predtym mal telefon dva roky ktory bol v istych smeroch o triedu vyssie od tohto tak ma to dost sklamalo :) no ved co som mohol cakat za par korun :)

    anonymous24.02.2010 - 12:23 Trvalý odkaz

    Lucia: Ahojte, mam SAMSUNG S5230 PINK. Uz xy krat som si z netu stahovala java hry a sem, jednoducho mi vypisuje, ze nepodporovany typ suboru! Neviem preco to nejde spustit. Niesom v tomto laik, uz vela krat som stahovala hry a vsetky fungovali. Kolega ma tento isty typ mobilu, len v ciernej farbe, a jemu hry idu. Nechapem, v com moze byt problem. Viete mi poradit?
    Diky
    PS: ked viete nejake dobre stranky na hry, ale ktore funguju, kludne poslite ;-)

    anonymous24.02.2010 - 15:55 Trvalý odkaz

    LU: Ahoj Maros,

    spravila som vsetko ako si napisal, ale aj tak to nejde... asi je problem vo FW... a to zrovna neviem ako update-nut...
    tak neviem co teraz.

    Ak nemate JAD subor, vytvorte ho JADMakerom. Spravte kopiu suboru JAD, zmente priponu na html. Tieto tri subory JAR, JAD a html nakopirujte na kartu. V telefone potom otvorte subor s priponou html, ktory sa vam otvori v internetovom prehliadaci - samozrejme offline. Az vam prehliadac vypise dany subor na diplej - vas to nezaujima, nech je tam hocico. Teraz uz iba v poli na zadavanie adresy zmente priponu suboru na JAR a zacne instalovat aplikaciu. Tot vse a neplatite za internet. Na niektorych firmwaroch funguje instalovanie bez problemov a na niektorych sa da iba cez internet alebo oklamat tymto postupom.

    anonymous25.02.2010 - 10:37 Trvalý odkaz

    mikoraul: mne to tak ide, ALE musim byt online(v rezime offline to nejde) cize normalne zapnuty net, otvorim HTML subor, prepisem na jar a stiahne sa to(kredit to samozrejme nestiahne :)

    anonymous25.02.2010 - 16:11 Trvalý odkaz

    Kiika: pls ako mam dat aby tam bol rezim online?????????? ani offline?

    anonymous25.02.2010 - 21:36 Trvalý odkaz

    mikoraul: rezim online=akykolvek profil(normalny, tichy atd) len nie offline

    anonymous26.02.2010 - 20:03 Trvalý odkaz

    Eva: Ja viem, že je to dos? blbá pripomienka, ale zistila som, že vobec neviem otvori? kryt...?i som už taká lemra alebo v tom je nejaká finta...:D

    anonymous27.02.2010 - 15:04 Trvalý odkaz

    Mireeec: Niekde vyssie som pisal pre tych co si nevedia dat rady s krytom, ze staci chytit mobil medzi dlane a len spravit protipohyb dlanami a ide to bez problemov :) rad som pomohol :D

    anonymous27.02.2010 - 17:18 Trvalý odkaz

    I?o: vlozil som SIM-ku z mojho stareho fonu do tohto noveho,ale zobrazuje sa mi asi len polovica cisiel,skusal som v pamati aj zo sim aj z tf.aj vsetko a stale nic .dakujem za radu.

    anonymous02.03.2010 - 15:53 Trvalý odkaz

    Peter: I?o >a skopíroval si si všetky kontakty ?o si mal na starom telefóne?

    anonymous03.03.2010 - 15:10 Trvalý odkaz

    lienka: Zdravim,ja som si tiez kupila tento mobil,no mam problem s pamatovkou,uklada mi stale do mobilu. Je to moj prvy samsung tak neviem ako si mam nastavit ukladanie pesniciek a fotiek na pamatovu kartu. dakujem za odpoved

    anonymous03.03.2010 - 17:34 Trvalý odkaz

    Integer: Som s týmto mobilom nadmieru spokojný, až na jeden zádrhe?. Kapacita mobilu pre sms je vraj 500SMS. Je však zvláštne, že už po dosiahnutí ?ísla 233 mi píše "pamä? sms je plná" a ke? skontrolujem stav pamäte, ešte mám dos? miesta. Ale mobil nedá pokoj, kým nejakú sms nevymažem.

    anonymous03.03.2010 - 17:37 Trvalý odkaz

    denqa : mam na vas dotaz je tento telefon 3G ??

    anonymous04.03.2010 - 16:43 Trvalý odkaz

    samsung star: ponukam folie na samsung star

    anonymous04.03.2010 - 22:18 Trvalý odkaz

    xave11: zdravim prosim vas mozete mi pomoct ja som tam uz niekde cital. ale vysvetlite mi to polopate??:D mam samsung s5230 stahol somk si na nete anglicko slovensky slovnik....jeden subor som stahol jar. a druhy jad.. no ulozil som na pamatovku,,a nechce mi otvorit ani jeden ze nepodporovany tap suboru .. co stym?? prosim poradte mi dik xave11@pokec.sk velmi vam dakujem

    anonymous05.03.2010 - 21:06 Trvalý odkaz

    booss: dobry phonik ale chyba mi wifi a k tomu este aj 3g , fotak nesklamal fotky su pekne, formaty v pohode a klavesnica pecka. da sa no ne slava.

    anonymous12.03.2010 - 20:34 Trvalý odkaz

    veve: ahojte co si myslíte je tento samsung lepší alebo horší než nokia 5230? prosím poradte :-)

    anonymous13.03.2010 - 16:14 Trvalý odkaz

    Peter: Tak ?ažko poveda?, ?i je horší, ?i lepší oni sú v podstate rovnaké. 5230 je ochudobnená 5800ka takže tak. Ale radšej by som zobral tento Samsung, ale to je každého vec vkusu. :)

    anonymous13.03.2010 - 23:41 Trvalý odkaz

    Vera: Ja tento telefón mám. Je v pohode. Len jediná vec, ktorá mi na ?om vadí je to že na to aký je to dobrý telefón má malú pamä?, treba dokúpi? pamä?ovku a to je dos? odveci. Inak superko..mobil......?úús :)

    anonymous17.03.2010 - 21:16 Trvalý odkaz

    dottka: Cawte.Prosim poradte mi ako mam nainstalovat java hry? Skopirovala som na pamatovku javu format jar. a pisalo stale nepodporovany format...co mam urobit? Diky

    anonymous21.03.2010 - 00:21 Trvalý odkaz

    dodomore: pomoze mi niekto?zrazu mi fon prestal reagovat na dotyk...takze mi funguju iba tlacidla,stalo sa to uz niekomu?co mam robit?reklamovat nemozem....nemam doklad...vdaka za odpoved,ktoru mi posles na mail!...jozko.kahat@centrum.sk

    anonymous21.03.2010 - 19:22 Trvalý odkaz

    Janci: Zdravim chcel by som sa spytat ci tento telefon prehrava aj divix

    anonymous24.03.2010 - 23:44 Trvalý odkaz

    maros: Na konverziu videi do mp4 pouzivam sikovny a jednoduchy program "XMedia Recode". Videa z neho isli na prvy krat. Ine programy mi funkcne mp4 nespravili. Dokonca sa tam da vybrat hned aj typ telefonu a automaticky sa to nastavi same. Da sa tam nastavit napriklad aj hlasitost zvuku vo videu, co som inde nevidel. Daju sa tak skrotit aj uskriekane videa.

    anonymous24.03.2010 - 23:48 Trvalý odkaz

    maros: Pri instalovani jar suborov tym postupom, co som pisal nizsie treba dat pozor na to, ze subory nesmu mat znaky ako medzera, _ alebo nejake ine. Neviem teraz presne. Najlepsie je co najjednoduchsi nazov bez medzier a inych zbytocnych znakov. Inac by potom internetovy prehliadac vypisal chybu.

    anonymous26.03.2010 - 15:16 Trvalý odkaz

    sasa: ja som dostala ponuku ho zobrat na program fix za 1 euro a potom kazdy mesic si dobijat za 9 euro..oplati sa mi to alebo nie?

    anonymous28.03.2010 - 16:28 Trvalý odkaz

    cauko: phone dobry aj baterka dlho vydrzy len neviem donho dostat java hry to je asi jeho jedina nevihoda

    anonymous28.03.2010 - 19:25 Trvalý odkaz

    Annie: Dobry den, chcem sa o pytat, ze ci aj vas mobil ma naozaj zly fotak lebo ja ho mam a naozaj robi zle fotky

    anonymous29.03.2010 - 08:46 Trvalý odkaz

    erik: Cau maros prosim pomoz my s tymy java hrami... mam rovnaky FW urobil som presne to co si pisal avsak ked zmenim priponu a otvorim to v tom prehliadaci tak mi to vypise ze neexistujuci obsah ... popr. posli mi na mail ake hry si stahol ty alebo ty poslem tie moje ze ci ti to pojde pls ozvi sa....

    anonymous29.03.2010 - 18:44 Trvalý odkaz

    riso: cau ludia neviem preco ale mne tie hry idu normalne som si ich stiahol z PC cez USB kabel do mobilu nainstaloval a idu

    anonymous30.03.2010 - 20:05 Trvalý odkaz

    Annie: Chcem sa opytat, ze na akej stranke sa daju hry stiahnut zadara. Dikes

    anonymous30.03.2010 - 20:31 Trvalý odkaz

    Peter : Ur?ite to zober !!!
    Je to dobrý program a dostaneš skvelý telefón k tomu !! Ja by? tebou tak to hne? beriem !!! maj sa !!!! a zober to :D

    anonymous31.03.2010 - 19:35 Trvalý odkaz

    Vaneska=): tento mobil je super velmi sa mi paci,lepsi nez kp5000 =)

    anonymous01.04.2010 - 03:21 Trvalý odkaz

    Mireeec: Ano moj robi skutocne biedne fotky, tak ozaj neviem ci mame len take vadne kusy alebo co, ked vela ludi si tie fotky chvali, alebo aj ostatni maju take slabe fotky :)