Samsung Star (Samsung S5230)

  • Martin Hombauer 13.07.2009 - 14:35

    Pomôzte mi mam SAmsung star ale ked som teraz zapal mobil tak mi tam nabehlo DOWNLOAD a nemizne to

  • anonymous01.12.2010 - 16:31 Trvalý odkaz

    Viktor: Rom? to nezalezi ze kolko ma mobil megapixelov napr. nokia 5230 ma 2MPX a foti lepsie ako niektore 5MPX

    anonymous03.12.2010 - 20:02 Trvalý odkaz

    nová?ik: ahojte,neviete, pre?o mi nejde na?íta? web?. netreba nie?o aktivova??. mi stále píše, že spojenie zlyhalo, ale na klasických fonoch mi pripojenie ide bez problemov..

    anonymous03.12.2010 - 21:03 Trvalý odkaz

    aduš: prosím vás porad?e ktorý si mám vybra?... nezožltne biely?? skusenosti

    anonymous04.12.2010 - 23:55 Trvalý odkaz

    Tomas: Dobrý De? spravil som si po druhý krát update firmware a tento krát nastavenie internetu pre O2 a nastavenie MMS tam vôbec nieje a vôbec sa mi to nedarí nastavi? môžete mi s tým pomôc?... ?akujem vopred

    anonymous05.12.2010 - 23:49 Trvalý odkaz

    OMG: Kristepane. No ja tento telefón mám už zhruba rok a na dotykový telefón je to nudná sra?ka. Pomalý fo?ák,pomalý štart,senzory štrajkujú,žiadne stiahnute?né témy,video mohlo by? lepšie než mp4,na displej treba zatla?i? aby reagoval,nepodporuje AVI formát,žiadne úložné miesto pre tužku,žiadne dobré menu efekty ako majú nokie,fotoaparát mohol by? aj lepší než 3,2 megapixelov. Radšej by som zobral nejakú nokiu alebo sony erricson než toto. Star je len trápna napodobenina dotykového mobilu. Lacná sra?ka.

    anonymous05.12.2010 - 23:49 Trvalý odkaz

    OMG: dokonca aj výdrž baterky je úbohá,ešte horšia než na nokii 6300

    anonymous06.12.2010 - 16:29 Trvalý odkaz

    MMM: Nechápem ?udí ?o sa s?ažujú na tento mobil.
    Pod?a m?a je ako mobil vynikajúci.
    Pokia? chce niekto náhradu za notebook nech si ho radšej kúpi.
    Myslím si, že vie ako zauja?- inak by asi nebol taký predávaný HEHE

    anonymous06.12.2010 - 19:04 Trvalý odkaz

    kiko: ja ties mam tento mobil a som s nim celkom spokojny ale neviem najstb nan hry, temi

    anonymous07.12.2010 - 18:53 Trvalý odkaz

    kamil: tento mobil mam a povem len to ze je ubohy .. dostal som ho pred pol rokom a uz bol v oprave.. odisiel mi displej a musel som zaplatit zan 60ecok .. a urobil som chybu mohol som si kupit novi mobil .. a je nanom blbost ze pametova karta ja pod sim kartou ... mozem povedat ze ho neodporucujem teras mam novi lg GT540 Optimus a musim povedat ze je ovela lepsi a vidrzi dvakrat viac bateria a ma vela funkci

    anonymous13.12.2010 - 17:45 Trvalý odkaz

    star: Poradte mi pls...idem si ho kupovat s T-mobile.....vsetci moji priatelia hovoria ze je dobry....

    anonymous16.12.2010 - 17:06 Trvalý odkaz

    Zixo: Mohol by mi niekto radit ako dostanem do tohto telefonu video resp. film skonvertovany aby sa dal prehravat ?

    anonymous17.12.2010 - 09:18 Trvalý odkaz

    anonym: kiko: nie je problem najst hry na nete. Moje oblubene su od digital chocolate: crazy penguins 1 a 2, california gold rush, pirates...atd

    anonymous17.12.2010 - 09:23 Trvalý odkaz

    anonym: telefon pripoj ku PC, spusti Samsung new PC studio (na CD k mobilu), zkonvertuj video na rozlisenie ktore vie mobil zobrazit (myslim ze to je niekde v Tools->video konvertor), potom zkonvertovane video nahraj na mobil ak mas dostatok volneho miesta..budes asi potrebovat pridavnu SD kartu. Mobil sa ti javi v PC ako pridavny disk (podobne ako USB kluc)

    anonymous17.12.2010 - 09:38 Trvalý odkaz

    Mary: Ak by som ti mala poveda? pravdu ja som ve?mi spokojná.
    Mám ho od augusta a nemôžem sa s?ažova?.
    Pokia? mám preštudované funkcie a pá?i sa ti dizajn,
    tak by si si ho mal kúpi?. :)

    anonymous17.12.2010 - 19:42 Trvalý odkaz

    Riso: Podla mna je to najlepsi mobil vo svojej cenovej kategorii.

    anonymous26.12.2010 - 14:48 Trvalý odkaz

    simona: Ja mam tento mobil a som s nim maximane spokojna je uzasny

    anonymous26.12.2010 - 16:24 Trvalý odkaz

    dada: Ja som s tymto telefonom velmi spokojna...:-)..Len mam problem s pripojemim na PC.Na telefon sa mi hudba da poslat ale z neho (napr.fotky) uz nie.Nejde to ani cez bluetooth ani USB.Ak viete niekto poradit prosim na E-mail.Dakujem

    anonymous27.12.2010 - 10:07 Trvalý odkaz

    Lucia: Ja som tiež s telefonom ve?mi spokojna, ale neviem ako sa meni ton spravy ak by ste niekto vedel poradi? dakujem

    anonymous27.12.2010 - 21:55 Trvalý odkaz

    janko: celkom fajn mobil... nemam ho dlho ale zatial sa pozdava...

    anonymous29.12.2010 - 23:32 Trvalý odkaz

    katarina: Prosím vás pora?te mi ... Ke? sa chcem pripojit na PC pomocou USB kablu cez Samsung pc studio tak mi naskoší sprievodca a potom mi dole napíše že zariadenie nemusí pracovat správne prosím napíšte mi na e-mail alebo priamo tu. ?akujem :)

    anonymous30.12.2010 - 15:50 Trvalý odkaz

    lalaaa: ?aute, ja by som sa chcela opýta? ked si dávam obrázok na tapetu aj vám nejde celý ale iba ?as? z neho? ked dám celý je rozmazaný viete mi poradi? ako na to? dakujem :)

    anonymous31.12.2010 - 22:13 Trvalý odkaz

    admin : ahojte ja sa chem opyta? ze kde sa vklada pamä?ova karta do telefonu Samsung S5230 prosím pomožte mi napište mi na email moncika1995@azet.sk dakujem

    anonymous31.12.2010 - 22:16 Trvalý odkaz

    admin : ani mne neide pripoji?? ku pc a tapeta sa da zmeni? ale si musite zvedsit uplne cele ptm poupravova? a ide too ale len fotky na vysku idu

    anonymous01.01.2011 - 20:31 Trvalý odkaz

    kikus: aj ja mam tento telefon, ujde ale nepaci sa mi moc lebo ani ja si nwm nainstalovat hry a kryt sa strasne zle dava dole, bojim sa ze ho zlomim,,. ale o par dni ho idem vymenit za Samsung Wave :)

    anonymous03.01.2011 - 04:49 Trvalý odkaz

    natal: ja ako užívate? predtým lg kp 500 cookie a teraz samsungu star musim poveda? že obidva mobily sú ve?mi dobré. Je fakt ?ažké vybra? vý?aza. No dám pár rozdielov a rozhodnite sa. LG má pomalšie reakcie ?o sa písania sms týka niekdy je to poriadne nanervy no má skvelé zábavné funkice a hry. Napr. Kocky no to je skuto?ná paráda alebo panel kreslenie kde si môžete upravi? foto dokresením ve?kých uší o?í at?. Samsung zas na tom stráca nemá hry iba 1 a to kocky no tie sú oni?om a ani z daleka sa nepodobajú tým z lg. No naopak ma prekvapili ve?mi dobré a rýýýýchle reakcie ?o sa týka písania sms. Je neskuto?ný v tomto smere. Ponúka funkciu ako smile shutter no nedá sa na samsungu striha? video ako na lg. Samsung ponúka funkciu rozpoznávanie hudby no lg má zas funkciu moove studio kde si možete vytvori? film z obrázkov a dokonca prida? tomu aj zvuk. Tieto telefóny vôbec niesú rovnaké ani ?o sa materiálu týka . Tak napr. samsung sa hned za?ne škriaba? a hlavne zadný kryt. nato lg nieje na tom až tak hrozne. A bomba. ?o sa týka obrazoviek. LG má 2 a samsung má 3. No kto by si povedal že 3 sú lepšie ako 2 no to nie v prípade samsungu. Nastavenia sú úplne odlišné ?o sa týka tapety na displeji. V tom vyhráva LG. Je tam toho omnoho viac ?o možno rozlíši? na tých to mobiloch. Záver by bol asi taký. Ak máte ?as chcete sa hra? tak rozhodne LG ale ak športovo založený a dokážete prehliadnu? malli?kosti tak rozhodne samsung. Oba sú rozhodne výborné mobily. P.S ?o sa týka tém lg má len jednu a samsung 2 s tým že si možete zvoli? obrázok menu aký vy chcete zo snímok ktoré máte poukladané v mobile. Dúfam že som pri výbere aspo? trocha pomohol

    anonymous03.01.2011 - 17:11 Trvalý odkaz

    anonym: pozadie si mozete vytvorit napr cez program ktory stiahnete z netu:
    Samsung S5230 Wallpaper Creator. Tam si vytvorite tapetu z troch jednotlivych obrazkov.pozadie si potom zmente cez NAstavenia->displej a osvetlenie->Pozadie (nie cez obrazky->nastavit ako...)
    Lucia: ton spravy si zmen takto:
    Nastavenia->Profily telefonu->klikni na gombik s dvoma sipkami vedla profilu ktory ides menit->hore na obrazovke mas textove pole "Prichadz..." a vedla toho sipku->klikni na sipku a vyber "Nove spravy"-> mozes nastavovat

    anonymous03.01.2011 - 22:17 Trvalý odkaz

    teresa: dobry den...ja mam taky problem s prehravacom..hudby..ked si zapnem nejaku pesnicku a chcem ju pocunut trochu dopredu.tak sa mi neda pustit..musim ju dat od zciatku..

    anonymous03.01.2011 - 23:11 Trvalý odkaz

    Majuška: Prepá? natal, myslím že máš vo všetkom o Stare pravdu
    až na tie hry.... ja ho mam tiež a mam 13 hier nie 1...
    Moja kamoška tak isto...
    Neviem v ?om to bude:(

    anonymous03.01.2011 - 23:11 Trvalý odkaz

    David: Mám taký problém vzdy doteraz ked som odoslal smsku mi ju ulozilo a teraz som odoslal a vobec mi ich neuklada. .da sa to nejako nastavit ????

    anonymous04.01.2011 - 11:45 Trvalý odkaz

    anonym: DAVID:mozno mas uz plnu pamat a preto ti ich neuklada..skontroluj si nastavenie:SPRAVY->NASTAVENIA->SMS->MOZNOSTI ODOSIELANIA->NECHAT KOPIU musi byt zaskrtnute

    anonymous05.01.2011 - 21:55 Trvalý odkaz

    radka: Ahoj,ja mam tento mobil (samsung 5230) a chcela by som si na tento mobila stiahnut nejaku hru za darmo alebo za max 3 eura ne tom mobile mi idu normal hry aj vsetko nemam ziadny problem len ci o nejakej fajnej hre neviete najviam ma bavi nico o co sa mam starat ako sims 3/2 alebo dogz moze byt aj nico zo psami nejaka ina hra velmi mi pomozete a vopred dakujem RAdka

    anonymous07.01.2011 - 21:39 Trvalý odkaz

    katka: a na tom samsung 5230 je kolko hier a akich prosim ta radka povec

    anonymous07.01.2011 - 21:50 Trvalý odkaz

    Zeli: Ja mam tento mobil približne pol roka a som s nim ve?mi spokojný. Fajn mobil, sadol mi :) Akurat by to chcelo blesk .. ale ?o už ajtak je fajn :)

    anonymous08.01.2011 - 15:35 Trvalý odkaz

    mysqo27: Ve?mi dobrá telefon,som s ním ve?mi spokojný,...Kupoval som ho na internetovom obchode www.talkive.sk ..ve?mi dobrý obchod,vyšiel ma skoro o 40 € lacnejšie než v obchode.odporú?am na kupova? cez túto stránku.

    anonymous10.01.2011 - 09:21 Trvalý odkaz

    anonym: Nejake hru si mozete stiahnut tu:
    http://www.mobileheart.com/cell-phone-games/1650-Samsung-M8800-Pixon-Ga…
    su to hry pre samsung M800 ale mali by fungovat aj na s5230.
    dalsi mega balik hier tu: (aj ked ine rozlisenie ale niektore urcite pojdu)
    http://uloz.to/2723963/mega-balik-java-hry-240x320.fana.rar
    a este jeden balik specialne pre tento mobil:
    http://uloz.to/3355623/games-samsung-s5230.rar
    SKuste pouzit nabuduce google a urcite nieco najdete

    anonymous10.01.2011 - 16:20 Trvalý odkaz

    karol: pls nevieet ci tento mobil ma Wifi??? psl odpiste

    anonymous11.01.2011 - 10:18 Trvalý odkaz

    anonym: NEMAAA!
    co takto si pozriet hned na vrchu recenzie vlastnosti telefonu:
    Neobsahuje/nepodporuje:
    xenónový blesk, LED blesk, autofókus, aktívny kryt objektívu, UMTS, HSDPA, HSUPA, 3,5 mm jack, videohovor, Wi-Fi, GPS,

    anonymous11.01.2011 - 17:59 Trvalý odkaz

    sqfia: prosím neviete nahodou ?i sa daju do tohto samsungu dat nejake temy :D

    anonymous11.01.2011 - 18:01 Trvalý odkaz

    sqfia: prosiiiiim odpíšte dakto!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

    anonymous12.01.2011 - 14:40 Trvalý odkaz

    anonym: ak myslis zmenu pozadia na domacich obrazovkach tak ano.

    anonymous13.01.2011 - 00:09 Trvalý odkaz

    Ajka: Takže ahojte. Viem, že ste to tu už raz preberali, ale nemôžem to nájs?.
    Ako si prestavím,aby sa mi SMSky ukladali do telefónu a nie na kartu? ... Lebo mám ešte nie?o cez 200 vo?ných na telefóne ale ono sa mi to zrazu za?alo uklada? na kartu.
    A ešte mi neukazuje ?ísla. Ke? mi niekto volá. Tiež ste to tu už tuším riešili, ale nevidím to tu.
    ?akujem za radu.
    Inak z telefónom som spokojná. Pracuje a nezasekol sa mi ani raz. A fotoaparát nie je zase až taký problém :)

    anonymous13.01.2011 - 10:54 Trvalý odkaz

    meiky: kupa tohto telefonu bol jeden velky omyl.. reakcie displaya su otrasne, praca s pohotovostnym rezimom a widgetami otrasna, display odisiel 2x za 4mesiace a vzdy, ked som ho najviac potreboval..povedal by som, ze je dobry naozaj len na zavolanie a sms, ale aj sms sa na tom pisu otrasne.. jedina kladna vec, aby som posobil aspon trochu objektivne je vydrz baterie. Po tomto telefone som definitivne skoncil so samsungami.

    anonymous13.01.2011 - 10:56 Trvalý odkaz

    meiky: po kupe HTC desire Z som S5230 daroval :D

    anonymous14.01.2011 - 18:30 Trvalý odkaz

    anonym: Tvoj prispevok ma asi taku hodnotu ako keby si napisal ze si si kupil Ford Fiesta ale si ho daroval hned ako si si kupil BMW 3ku.
    Fiesta nikdy nebude ako BMW ale ani nebude tolko stat.Nechapem naco by si niekto kupoval Fiestu ked ma dost penazi na BMW

    anonymous14.01.2011 - 23:21 Trvalý odkaz

    meiky: az si kupis bmw 3ku, budm rad ak mi darujes ford fiesta..daj vediet :D

    anonymous17.01.2011 - 22:53 Trvalý odkaz

    ja: tento mobil som kúpil za 99€ nový. jeho jediná chyba je že nemá wifi a je pomalý, ale inak sa dá aj na hudbu aj na všetko

    anonymous18.01.2011 - 22:57 Trvalý odkaz

    Samuel: jebnuty telefon ale ked som zistil ako si dat dnu wifi som spokojny

    anonymous21.01.2011 - 12:37 Trvalý odkaz

    anonym: Nevycitam ti ze si daroval tento mobil, ale to ze porovnavas 2 mobily pricom jeden je 4x drahsi ako druhy. To nie je fer voci tomu lacnejsiemu.