LG KU990 Viewty

  • Martin Hombauer 28.12.2007 - 12:54

    jj: skoda wifi....inak good, to video sa mi luubii

  • anonymous07.05.2009 - 20:50 Trvalý odkaz

    mato: na pravom boku pod tla?idlom na fotoaparát je tla?idlo na zablokovanie klávesnice sta?í ho iba raz stla?i?

    anonymous08.05.2009 - 18:32 Trvalý odkaz

    zamsting: Pre version Orange:
    "i-?ko" má BT slúchatko, nemá SD card, asi ani stylus, ani date kabel.
    "i-?ko" má inovovaný sw/fw, má jednoduchšiu, ale nezna?kovú optiku, nemá stabilizáciu pri foto, a podporuje SD card až do 8GB, a tiež play aj XviD, okrem DviX.

    anonymous08.05.2009 - 21:38 Trvalý odkaz

    lafo: cize nevidim dovod nezobrat si stary dobry Viewty...novy soft sa tam da natiahnut aj tak...tiez som rozmyslal nad tymito telefonmi,ale pokial nepride do akcie nieco lepsie,tak urcite berem Viewty, je to momentalne najlepsi telefon vo svojej kategorie a cenovej hladine v ponuke Orange podla mojho nazoru

    anonymous09.05.2009 - 13:23 Trvalý odkaz

    memi: caute, niekolkokrat sa tu spomina ze sa nemozu stahovat temy do viewty z dovodu zrusenia zaruky, chcela by som vediet odkial prameni tato informacia a ci je opodstatnena pretoze v orange som sa na to pytala a povedali mi (ako blondyne podotykam) ze sak tema sa da vymazat a ze nic nevedia o tom ze je to zasah do firmwaru, ale ci im prave nejde o to aby mali menej reklamacii... no dakujem za odpoved vopred

    anonymous09.05.2009 - 14:47 Trvalý odkaz

    niko: Dajú sa new theme súka? aj do pomaran?ového Viewty, alebo sa musí najprv "odfarbi?" ??? Diky za Re.

    anonymous11.05.2009 - 16:51 Trvalý odkaz

    Mata: tento mobil som si vyhliadla pred par dnami a isla som do orangeu pon a o par dni ho budem mat som nim nadsena dufam aj dlho budem

    anonymous11.05.2009 - 21:08 Trvalý odkaz

    Brian: Ako tak citam tie otazky, co tu pise vela ludi, Keby ste si precitali nejaku tu Recenziu, napr. ta co je tu uvedena, mali by ste odpoved na priblizne polovicu dovolim si povedat ze ozaj stupidnych otazok. Telefon mam 10 mesiacov, som snim velmi spokojny vsetko funguje, fotak a kamera super, displey reakcie su tiez vyborne. obcas sa stane ze nezareaguje. Odporucam vsetkym majitelom, Nalepte si tu Ochrannu Foliu. Lebo po roku bude displey dost osuchany, vemenite foliu a mobil je ako novy. Len jedna vec ten Stylus sa mi uz vybehal, a pri silnejsom stlaceni troska len sa zasunie dnu :( .

    anonymous12.05.2009 - 23:42 Trvalý odkaz

    mik: poradte nejaky pdf reader na tento telefon.prosim dakujem

    anonymous13.05.2009 - 23:10 Trvalý odkaz

    miso26: prosiiim viete mi poradit nejake konkretne sluchatka pre tento fon? bo v orange som k nemu dostal len butsluchadlo a to mi je na dve veci ked chcem pocuvat radio......na googli som dokopy nic nenasiel....Dikes

    anonymous14.05.2009 - 20:44 Trvalý odkaz

    Momi: neviete, ?i bude viewty aj v ponuke telefónov po 14. máji?

    anonymous15.05.2009 - 17:29 Trvalý odkaz

    lafo: Nie neni uz v ponuke, ostala tam iba i-ckova verzia..

    anonymous15.05.2009 - 17:33 Trvalý odkaz

    Momi: a nevieš, aký je medzi nimi rozdiel? rada by som si ho totiž kúpila

    anonymous15.05.2009 - 18:13 Trvalý odkaz

    lafo: uz to tu bolo velakrat vypisovane,ale takto..i.ckova verzia nema v obsahu balenia stylus(pero), datovy kabel, pamatovu kartu, ani BT sluchadlo, nema znackovu optiku (Schneider-Kreuznach), nema stabilizaciu obrazu a ani xenonvy blesk (iba LED)..zato ma vraj lepsi software..tot vse..

    anonymous15.05.2009 - 22:43 Trvalý odkaz

    mik: prosim vas kde stiahnem ten nejaky pdf reader alebo nejaky quickoffice do tohto LG.surne plss

    anonymous18.05.2009 - 02:34 Trvalý odkaz

    Brian: Podla mna si Kup Adapter, Jeden koniec Konektor LG a druhy 3,5 jack...Mne sa teraz vo vrchnej casti prerusil kontakt a som si len dokupil Sluchatka stuple, Genius HP02 Live za 200Sk Odporucam ozaj super zvuk. Inak, mam Viewty. nie Icko. A co sa tyka dokumentov, Riadne .doc a .pdf mi to otvori :).

    anonymous18.05.2009 - 20:17 Trvalý odkaz

    Kubs: Mohol by sem niekto so skúsenos?ou napísa? podrobne ?o treba robi? ak by nastal spomínaný problém pri prepojením fonu s po?íta?om?

    anonymous18.05.2009 - 21:00 Trvalý odkaz

    Momi: taak, bola som v sobotu v auparku v orangei, povedali mi že viewty už nemajú, len i?ko, chcela som si zobra? v bielej farbe, ale že vraj nemajú, a ani NEVEDIA ?i ho vôbec objednajú(!), neboli schopní mi ani poveda? nie?o o nových paušáloch, bola som úplne šokovaná...
    V nede?u som bola na zlatých v orangei, boli tam úplne ochotní ?udia, všetko mi vysvetlili, ukázali, skombinovali mi tie nové paušály pod?a potreby, dokonca mali posledný kus ku990 white, som si ho hne? zobrala, a do auparku už ur?ite nepôjdem...

    anonymous18.05.2009 - 21:02 Trvalý odkaz

    Momi: ešte som zabudla, že vraj v í?ku je všetko rovnaké ako vo viewty, len í?ko má BT slúchadlo, a že tam neni ani rozdiel v softvéri ani v optike a je tam aj stylus, tak nvm...

    anonymous19.05.2009 - 16:50 Trvalý odkaz

    DE: kde a za kolko sa da kupit folia?a ked si kupite vievty a je tam taka folia na displeji tak tu treba da dole a dat tam tu s balenia alebo nie?

    anonymous23.05.2009 - 22:25 Trvalý odkaz

    mmm: nedajú sa mi posiela? mms správy ked ich poslem tak sa strašne dlho odosielajú a potom napíše:spojenie zlihalo.neviete náhodou v ?om je chyba?

    anonymous29.05.2009 - 01:21 Trvalý odkaz

    lukas buchanec: cel by sem sa optat ci by sa nejakym sposobom dalodo teho mobilu dostat slovencina lebo sem ho zakupil v uk ak nekdo vi onecem nech hodi tip.dik

    anonymous01.06.2009 - 12:12 Trvalý odkaz

    katka: Ahojte,chcem sa spýta?,?i je normálne ke? mi batéria vydržim o trochu viac ako jeden de?.Pritom ho využívam iba na bežné veci,ako volanie,sms,fotenie...Všetko v malom množstve:)
    Ko?ko vydrží batéria vám?

    anonymous02.06.2009 - 13:10 Trvalý odkaz

    smyki91: No mne bateria v pohode vydrzi aj tri dni pri beznom pouzivani

    anonymous03.06.2009 - 16:58 Trvalý odkaz

    Cronus: Cawte mam taky len jeden problem s tymto telefonom neukazuje mi ho ked ho pripojim cez usb neviete mi poradit ako to napravit???
    Jeden tu pisal ze daco v nastaveniach poastavovala uz mu to ide ???

    anonymous04.06.2009 - 12:51 Trvalý odkaz

    smyki91: musis ist do nastaveni potom nastavenie telefonu tam mas pripojenie tam si das ze usb pripojenie a oznacis mass storage a potvrdis potom ti to uz urcite pojde

    anonymous05.06.2009 - 00:15 Trvalý odkaz

    januliksk: Mam na predaj LG KU 990 cierny z orangeu,komplet,nemozem si zvyknut na jeho ovladanie,mal by nietko zaujem?pripadne ho vymenim za nokiu 6300 plus vas doplatok

    anonymous07.06.2009 - 22:55 Trvalý odkaz

    Brian: No ano, Samozrejme :) ta folia prvotna na mobile co je sa odlepi a v baleni by amla byt orginal v saciku folia s vyrezmi na Displej :). a co sa tyka baterie dobijam kazdy noc pre istotu hoci vecer ukazuje ze je plne nabity ale ten displey vela zerie, a pri foteni a natacani este raz tolko.

    anonymous12.06.2009 - 17:25 Trvalý odkaz

    mmm: Kupil by som LG KU990 do 100 , s prislusenstvom a zarukou..

    anonymous15.06.2009 - 20:54 Trvalý odkaz

    sisa: len sa chcem opytat kolko by som ti mala doplatit za ten LG?

    anonymous16.06.2009 - 20:22 Trvalý odkaz

    mathew_pp: cawte.....pls poradte mi....ktory fon si mam kupit...w980, w595, nokiu 6500 slide abo lg ku990???..

    anonymous17.06.2009 - 15:49 Trvalý odkaz

    Torni: Prosim vas je rozdiel medzi LG KU990i od ORANGE a LG KU990 Viewty ??? Alebo je to uplne to iste ?

    anonymous17.06.2009 - 16:52 Trvalý odkaz

    anonym: pisem hlavne pre tych co sa menej vyznaju....zvuk fotaku vypnete nasledovne....stiahnite moby explorer..nainstalujte, otvorte, dajte sounds, default sounds potom najdite ten zvuk uzavierky ktory mate zvoleny a vymazte ho

    anonymous20.06.2009 - 13:21 Trvalý odkaz

    blesk: Mam toto lg, vsetko je fajn ,len mu nejako nejde blesk, cez den a ani v tme,neviem co s tym mam robit,ze ci treba nieco nastavit ,alebo je nieco s mobilom. isiel mi iba par krat

    anonymous20.06.2009 - 18:18 Trvalý odkaz

    Terka: idem kupovat mobil a neviem sa rozhodnut medzi tymto a samsungom F480touchwiz mozte mi niekto poradit???

    anonymous21.06.2009 - 00:27 Trvalý odkaz

    SnoWman: presne ned jednym s tychto dvoch aj ja rozmyslam.. podadte nam niekto helou:-)

    anonymous21.06.2009 - 21:55 Trvalý odkaz

    majkl: ked tam dam film v akom formate musi byt.??alebo hodte mi pls daku stranku na filmmi de su uz upravene...ok..dik..:D

    anonymous22.06.2009 - 16:02 Trvalý odkaz

    davidoo: nieake aplikacie by nenasli na LG KU 990i

    anonymous22.06.2009 - 19:27 Trvalý odkaz

    majkl: led dam do toho fonu film divix preha ho alebo treba tam hodit daky prodram na prehravanie divix filmou..???

    anonymous22.06.2009 - 22:40 Trvalý odkaz

    davidoo: nieake aplikacie by sa nenasly na LG KU990i .....??

    anonymous24.06.2009 - 14:40 Trvalý odkaz

    mackousko: ahojte...pls...newiete mi povedat ci sa da niekde dokupit na tento MT redukcia na 3,5 mm JACK ??

    anonymous27.06.2009 - 14:34 Trvalý odkaz

    Skeld: Zdravím, chcel by som tento phone kúpi? cez leto v alze, ?iže pôjde o originálny soft a ni? upravené operátorom.. Vzh?adom k tomuto ma zaujíma podpora pamä?ovej karty - do akej kapacity? ?ítal som návod ako okašla? mobil aby bral viac ako 2gb, ale radšej by som bol, keby som sa tým nemusel zaobera?.
    A ?alšia záležitos? - štve ma, že mnohí výrobcovia nedávajú do svojich phonov 3,5mm jack; preto uvažujem o kúpe BT slúchadiel s HF - je to elegantné riešenie, i ke? na úkor batérie. Moja ks360 pri zabnutom BT doslova hltá energiu.. Chcem sa preto spýta?, resp. požiada? majite?ov tohto phonu, ?i by nemohli otestova? výdrž BT slúchadiel s LG ku990.. zaujíma ma výdrž pri po?úvaní hudby cca 7-8 hodín (vzh?adom k výdrži slúchadiel), prip. ob?asné telefonovanie...Ko?ko teda vydrží phone pri takejto zá?aži? Vopred v?aka :-)

    anonymous30.06.2009 - 16:35 Trvalý odkaz

    ado: chcem sa opytat ci bude fungovat GPS na LG KU990i

    anonymous01.07.2009 - 15:14 Trvalý odkaz

    element-ka: ahojte, chcem sa spýta? akú máte skúsenos? s nahrávaním videa, lebo mne sa stáva, že sa videozáznam akoby zasekáva, proste stopne a sekne o pár stotín sekundy ?alej - pri nahrávaní aj prehrávaní záznamu, nerobí mi to len na najnižšej kvalite nahrávania...takisto nesedela zvuková stopa s obrazom...

    anonymous02.07.2009 - 11:21 Trvalý odkaz

    nikola: ahojte da so do LG KU990i nainstalovat skype ? ma s tym niekto skusenost?

    anonymous05.07.2009 - 07:28 Trvalý odkaz

    mirro: pocujte niekto kto mate uz tento fon...ked poslete dakomu sms tak vam pride spatne sprava o doruceni sms??..ja som raz mal taky stary fon a tam mi to chodilo ..tak ci to este aj na tychto novsich fonoch chodi....a este jedna otazocka ...dostat kupit k tomuto fonu taky ten kzenny ci aky to je kryt na ten dotikovy displej??...diki moc..

    anonymous10.07.2009 - 14:25 Trvalý odkaz

    Andrej: Mám takýto problém!!!! Z témami, šiel som pod?a pokynov všetko som spravil,len s mass storage mám problém nechcem ma pripoji? k pc je to možnéé??? pls pomôžte

    anonymous12.07.2009 - 19:36 Trvalý odkaz

    FabiankO: www.123mobil.eu - Super internetový obchod.Tam nájdete všetky veci na telefóny ?o potrebujete.