LG KU990 Viewty

  • Martin Hombauer 28.12.2007 - 12:54

    jj: skoda wifi....inak good, to video sa mi luubii

  • anonymous17.11.2009 - 00:11 Trvalý odkaz

    KuKo: ktory mobil by ste si na mojom miete vybrali? "Nokia 6600i slide" alebo tento LG KU990i ??? pomozte mi, nevem si vybrat :) ?akujem...

    anonymous18.11.2009 - 13:49 Trvalý odkaz

    Maja: je pravda ze v orangei predavaju v ciernom s led bleskom a v bielom prevedeni so xenonovym?!

    anonymous18.11.2009 - 15:23 Trvalý odkaz

    vrch: AJUSIK: akoze to vazne nedavno som ho kupoval, prislusenstvo rataj 20-30,-EUR navyse. Inak co poznam nekazi sa obcas mrzne pri pripojeni na PC v rezime modemu. S fonmi to mas tazke, vzdy mozes narazit na nevydareny kus..

    KuKo: ak chces dotykovy display, pozerat filmy, mat velku plochu na pozeranie webu a image ber LG.
    Ak chces pohodovy bezproblemovy mobil ber nokiu.

    MAJA: netusim, ja mam cierny s led bleskom a nemyslim si ze by si niekto dal tu namahu vo vyrobe montovat extra iny blesk iba kvoli farbe, to by sa predrazilo .. odkial mas to info???

    anonymous18.11.2009 - 17:42 Trvalý odkaz

    KuKo: no ale v tom to je! Ja by som chcel asi viacej tento LG ale som pocul o nom dost ze ma dost nekvkalitny displej a ze je dost pomaly. A este sa chcem spytat ze si ma autorotacny displej tento LG?
    A co sa tyka tej nokie tak myslim si ze je o nieco lepsia co sa tyka kvality a funkcii.

    anonymous19.11.2009 - 12:55 Trvalý odkaz

    robert: chlapy a chlapci tato tema nema zmisel pred vcerom som si kupil lg viwty za smiesnich 150 libier takze to je polovica som momentalne v anglicku a ak vidim tie ceny co sa pohybuju unas tak mi je stoho zle . zevraj predam viewty za 10 000 sk raz nabyty hahaha ponukam vam moznost dohodnut sa a zakupit si mobil cezomna za lacne peniaze kto si misli ze si robim srandu a ze len oblbujem nech nepreukazuje zaujem navise telefon ma v sebe slovencinu takze s jazyka si nelamte hlavu kto ma zaujem staci napisat a dohodneme sa akurat vam ktomu nedodam pametovku a instalacne cd co si mozete stiahnut z netu neviem preco to nedavaju k ziadnemu mobilu v anglicku pozor nie pouzivaneee noveee

    anonymous19.11.2009 - 22:08 Trvalý odkaz

    s?opa: problém nenormálny.ako sa prosim vás pride?uje fotka ku kontaktu ?

    anonymous19.11.2009 - 23:08 Trvalý odkaz

    pe?ulieno?in?ilka: Ja ho mám v bieLom a je úpLne genjáLny....miLujem ho :)

    anonymous20.11.2009 - 13:31 Trvalý odkaz

    vrch:
    KuKo:
    LG NEMA vobec autorotacny displej, na lezato funguje pri: pisani textu cez qwerty klavesnicu, galerie fotografii, pozeranie filmov. Pocuj co nekupis Nokia 5800 XPRESS music? Je to drahsie ale novsie, bezproblemove, + WIFI velika vyhoda. Fotak je udajne v tej nokii velice dobry, jedinou nevyhodou je za neprehrava priamo divx filmy(ak to mienis pouzit tymto smerom), ale to sa da doinstalovat divx playerom (v Nokiach vsak zvykne posunut zvuk oproti obrazu) alebo prekonvertovat filmy na realplayer format (k tomu je dodavany celkom dobry soft od nokie PC Suite). Na temu LG a soft: LG PC Suite je obrovsky a nepouzitelny shit, jedine snad spravca kontaktov sa da, ale v sucasnosti je to fakt shit pomaly...

    s?opa:
    otvor si kontakty (menu->tel.zoznam->kontakty) otvor si prislusny kontakt cez menu vlavo dole a zvol UPRAVIT, potom si nascroluj udeje z kontaktu na poziciu foto, tam tukni prstom a otvori sa Ti ponuka: snimat, avatar, zo galeria /alebo tak nejak), zvol si to z galerie a vypluje ti zoznam fotiek potom uz len staci nalistovat a vybrat, dat ok potvrdit a tak dalej dookola. Doporucujem si nahrat tie fotky do fonu, ak totiz vyberes pam. kartu tak logicky budu fuc + urob si zalohu tel. zoznamu (to sa robi tiez v tom menu) a zalohuj na pamat.kartu (externa pamat)

    VSETKYM:
    Prave aktualizujem uz vyse hodiny hudobnu kniznicu na LG, len tak ako informacia

    anonymous21.11.2009 - 16:09 Trvalý odkaz

    s?opa: diky moc,ale žiadne take v upravach ako nascroluj udaje z kontaktu na poziciu foto tam nie je.

    anonymous23.11.2009 - 13:13 Trvalý odkaz

    didl: ma to uz niekto odskusane,aka je vlastne vydrz tej baterie(pri beznom uzivani,a pri castom uzivani-hudba atd.)?Dakujem

    anonymous23.11.2009 - 13:14 Trvalý odkaz

    didl: ako dlho vydrzi baterka pri beznom uzivani a pri castom(hudba,net0?Dakujem

    anonymous23.11.2009 - 17:14 Trvalý odkaz

    vrch: Tkaže ešte raz:

    menu/kontakty/h?ada?-vyh?adaj si meno, na?ukaj do vyh?adávciaho okienka za?iato?né písmená-/tukni na vyhladaný kontakt(otvor ho)/v?avo dole je taka ikonka biely obdlžnik s riadkami (akože text) tam ?ukni/zvo? upravi?/otvorí sa ti ten kontakt na úpravy/naroluj si obrázok/?ukni otvorí sa ponuka "upravi? obrázok" s možnos?ami:
    bez obrázka
    avatar
    fotografova?
    použi? exsistujúci - toto je naša vo?ba - sem ?ukni /
    otvorí sa ponuka "obrázky" alebo "pamä?. karta"/zvo? obrázky - nahráva - potom vyp?uje všetky obrázky v mobile/ rolovaním musíš sa dosta? na požadovaný obrázok/?ukni na? mal by svieti?, potom daj OK(resp. ?ukni 2x na?íta sa okamžite) /vrátiš sa spä? do menu kontaktu a na polí?ku obrázok už píše názov obrázka/daj uloži?-> hotovo.

    Podmienkou je ma? uložené obrázky vopred v mobile, resp. na pamä?. karte. Ja mám všetky uložené v mobile - vytvoril som si tam adresár te.zoznam-to pri na?ítaní obrázkov ti vypíše aj ten adresár, sta?í ho len otvori? a vybra? obrázok, je to tak preh?adnejšie, nemusí listoa? vo všetkých obrázkoch (mobil ti na?íta totiž aj obrázky od výrobcu)

    anonymous23.11.2009 - 17:21 Trvalý odkaz

    vrch: bežné užívanie tj trochu telefonova?, trochu hry príp. SMS vydrží aj 2 dni.

    ?asté užívanie-velice individuálne, moje minimum: 2hodinový film, teda 2 hodiny,
    ve?a hudby, volania a sms, internet, hry s vibráciamo a zvukom: cca pol d?a A MENEJ.

    Z vlastnej skusenosti viem ze pocuvanie hudby najmenej vybija mobil ?o sa "zábavok" týka, najhoršie je pozeranie filmov, pokia? pripjíš mobil cez TV kábel na televízor výdrž ešte nižšia.

    anonymous24.11.2009 - 14:49 Trvalý odkaz

    BxBa: Vie mi niekto poradit?! Da sa pripojit LG KU 910i k pc bez toho aby osm mala instalacne CD?! totizto v orange mi ho nedali!....:-(Neviem si s tým dat rady, nakolko by som bola velmi rada keby som mala aspon 2 mp3 v telefone...!Je na to nejaky sposob?! A ak nie, je mozne odniekial tento program stiahnut? Ak hej poprosila by som aj presny postup ako na to....DAKUJEM vopred...:P

    anonymous24.11.2009 - 15:28 Trvalý odkaz

    vrch: Nepotebujes instalacne cd vobec. staci si zakupit usb kabel pre 990i predavaju ho napr. tu:

    http://www.premojmobil.sk/products/Data-k%C3%A1bel-LG-KU990%7B47%7DKE85…

    Dolezite:

    Vo fone musis mat pamat. kartu (doporucujem max. 2GB inak to blbne a je to pomale)

    V PC to prepoj na USB2 (inak ti to pojde pomaly) ak mas nove PC USB2 je standart.

    navod je jednoduchy: v telefone chod cez menu/nastavenia/nastavenia telefonu/pripojenie/USB pripojenie/tam zvol MASS STORAGE.

    Potom prepoj cez USB kabel fon s PC, fon by sa mal prepnut do rezimu USB storage (vypise na displej a nabija sa) a PC by mal automaticky reagovat o otvoriz ponuku tam zvol ukazat subory a priecinky (resp. show files and folders) alebo tak nejako. PC tak nacita a otvori obsah tvojej pamä?. karty, tam do adresara zvuky (hudba) nakopiruj tvoje mp3. Potom vsetko poodpajaj, na mobile musis stlacit "zrus" a pockaj kym sa fon prepne do normalneho stavu, podobne v PC je vlavo dole taka zelena ikonka tam klepni pravou mysou a daj "odpojit". Ak pustas mp3 cez hudobnu kniznicu (orange music) pri vybere skladby/interpreta ta fon vyzve na aktualizaciu hud. kniznice, potvrd ANO chvilu (niekdy aj hodinu) nacitava skladby potom ti vychrli zoznam mp3-ek. Potom uz len pustaj.

    anonymous24.11.2009 - 15:33 Trvalý odkaz

    BxBa: Vrch dik moc za radu...to ma nenapadlo ze ked nemam v telefone pam.kartu ze to nepojde...:PPPNo akbel mam od kamosa kt ho nepotrebuje takze kupa nebude potrebna:DLen by ma este zaujimalo ako je to s tymi Divix filmami...mozem si rovno stahnut filmo z netu v divix formate?! Nacita sa mi v telefone?! :D

    anonymous24.11.2009 - 15:39 Trvalý odkaz

    vrch: doplnenie:

    aby to nebolo take easy, co sa tyka triedeniu mp3 skladieb podla autora, albumu, zanru-musis mat vyplnene (zapisane) tzv TAGY (ID3 TAG) pre kazdu mp3-ku inak to nerostriedi a ncaita to vsetko pod NEZNAME, v tom pripade neni nutne sa serinkat s kniznicou ale pusti si to proamo cez volbu "pamä?. karta" tam vlezieš cez hlavné menu/multimedia/pamä?. karta -> fon ti vypise vsetky adresare vratane HUDBA to si otvor a tam su mp3 zobrazene tak ako sa volaju (ako si to tam nakopirovala) vratane podadresarov (napr. Skupiny a pod..)

    Ak neprehra mp3 a vypise nepodporovany format neni to chyba mp3 ani mobilu - mobil podporuje mp3 len s Konstantnym bitrate do 192 kb myslim, totok tu uz neriesme ak narazis na taky problem daj si preformatovat tvoju mp3

    anonymous24.11.2009 - 15:50 Trvalý odkaz

    vrch: divx: totalne rovnaky postup ako u mp3, s rozdielom ze to nakopiruj na kartu do adresara VIDEO. POZOR tutok to tiez necita vsetky divx, max. velkost do 2GB (ak to chces kukat na mobile skonvertuj si to na mensiu velkos - pomoze pri citani cim vacsia velkost tym pomalsie nacitava film - , NEPREHRA divx kde nie je konsatntny bitrate na zvuk. stope - opat prekonvertovat. technicke detaily opytaj sa kamosa (tutok by to bolo nadlho skolenie).

    Odkial si stiahnes filmy je jedno, chces tahat priamo v mobile z netu??? To u orange stoji peniaze, vobec by som nesiel tou cestou, co stahujes s orange je online stream tj film sa NENAKOPIRUJE do mobilu, len sa tam prehra.

    Aby bola kompletka:
    Z netu si stiahni LG PC Suite (za pomoci toho kamosa, je to trochu komplkated) zacni na stranke www.lg.com tam sa prehod rovno na cesko lebo slovaci maju hovno podporu a tam ta to bude navigovat. Pre stiahnutie toho SW potrebujes zadat bud vyrobne c. mobilu alebo IMEI cislo (to je v mobile pod krytom, ja som mal od orange nalepene na krabici) stihni LG PC Suite ak sa da nainstaluj z toho len divx konverter-vcelku suprovy porgram na konverziu divixov do mobilu, je tam priamo volba MOBIL teda nemusis nic nastavovat a program ti skonvertuje kazdy divx do postacujucej velkosti a kvality pre mobil + ZARUCENE ti v mobile pojde prehrat. Zvysok LG PC suite ani neinstaluj resp. ak sa inak neda nainstaluj ale nepouzivaj, je to dementny soft.

    anonymous24.11.2009 - 15:52 Trvalý odkaz

    BxBa: No to ci si mi napisal, je mozno pre niekoho velmi lahke lenze pre mna amatera...pojdem si kupit tu pamatovku a pokusim sa z toho nejako vysomarit...snad mi to pojde:PPa uvidi sa...no nie je nad ten moj stary fon(s nim neboli take starosti:PDD)No ale sak co, treba sa zmodernizovat...inac vadilo by ti keby sa ti tu aj zajtra ozvem, ze ako som na tom?!:PD

    anonymous24.11.2009 - 16:01 Trvalý odkaz

    vrch: Jasne, kup prosim do 2GB pamä?. kartu resp rovno 2GB (ak chces divix) ostatne uvidis ako pojde, jasne ozvi sa som tu +/- kazdy den, len nadialku je to tazko vysvetlovat... .)

    anonymous25.11.2009 - 15:24 Trvalý odkaz

    lg : cawte ako nastavim aby mi mohlo vidiet cislo ked nikomu volam hmm

    anonymous25.11.2009 - 15:33 Trvalý odkaz

    BxBa: daj menu, nastavenia,nastavenie hovorov, nastavenia,odoslat moje cislo(daj ze zapnute) a je to...

    anonymous25.11.2009 - 15:36 Trvalý odkaz

    BxBa: No mp3, obrazky a dokumenty frcia jak dive...no len s tými filmami je to trosku horsie...ked som ich tam vlozila mi napisalo ze nepodporuje format(a pritom to bol Divx:-( )A ten lg PC SUITE SOM AKOSI NEVEDELA stiahnut :-(ale sak co aspon mam mob plny pesniciek...Vies mi poradit jak na to?!:PP

    anonymous25.11.2009 - 17:28 Trvalý odkaz

    vrch: No prave mi zmizol siahodlhy navod co som ti pisal, asi to bolo dlhe, v kratkosti:

    Skus toto:
    http://cz.lgmobile.com/web/web.support.manualSoftWarePopup4RF.laf
    a stiahni a nainstaluj B2Cappsetup - to je program ktory ta pripusti k stiahnutiu nokia LG suite - spusti to a cakaj (kavicka) otvori sa take male okno tam v hornom menu sluzby zakaznikom vysunie sa roleta dole a tam zvol stiahnut manualy, drivery, aplikacie (ja to mam v nemcine, moze sa to volat trocha inak), otvori sa po chvili (kavicka) vacsie okno tam to pyta cislo imei - kukni na krabici od mobilu. Zadaj a po dalsej chvile (kavicka opat) vypluje zoznam co nasiel v nasom pripade USB driver, LG PC Suite a manual. Co chces staihnut musis na ten riadok 2xnakliknut a stiahni.
    Odzipuj a pusti LGinstaller.exe to by malo vsetko potrebne nainstalovat vratane divx converteru.

    Vela stastia (a kavicky) prajem

    anonymous25.11.2009 - 17:35 Trvalý odkaz

    vrch: aby to zase nezmizlo:
    LG PC Suite je mizerny soft pouzitelny na editaciu sms a tel.zoznamu. Hudbu tam nedoporucujem pouzivat vobec (hudba funguje totiz v mode MASS STORAGE - to mozes presuvat rovno cez komp). Ten divx convertor sa da stiahnut cez torrenty ale uz v plnej verzii, takze mas navyse kodeky do kompu a nemusis podstupovat torturu s LG PC Suite - tam je stara okyptena verzia konverteru len na mobily, neskonvertuje napr. DVD len divx na mensi divx. Takze skus si to najst a stiahnut ako torrent (ak teda pouzivas torrenty).

    anonymous25.11.2009 - 17:37 Trvalý odkaz

    vrch: vcera som nainstaloval 16GB pamat. kartu...funguje, dokonca lepsie a rychlejsie ako predosla 8GB, ale este som v testovacej faze, uvidim ci nebude mrznut mobil a pod...

    anonymous25.11.2009 - 17:48 Trvalý odkaz

    vrch: este k tej hlaske ze nepodporuje format: je to OK LG podporuje len niektore divx formaty (ono sa to da totiz rozne nastavit pri konvertovani do divx), skus stiahnut divx medzi 600-800 Mb tie (vacsinou) funguju.

    anonymous25.11.2009 - 18:28 Trvalý odkaz

    marcel: hojte ludkovia, kupil som si tuto masinu a chcel by som si ju prepojit s PC pomocou BT. stiahol si aj LG PC suite free na webe a zapol BT v PC aj na mobile ale nehce sa to spojit, skusali ste to niekto ludkovia??? dakujem sa akukolvek pomoc :(

    anonymous25.11.2009 - 22:14 Trvalý odkaz

    vrch: no nastartuj BT na PC v pravom dolnom rohu na liste svieti modra ikonka BT (dufam ze mas WIN XP na

    Viste som neskusal), klikni na nu pravou mysou zvol "open BT settings" chod "options" tam v 1. volbe

    zaklikni "turn discovery on", potom zapni BT na mobile daj vyhladat zariadenia, ak najde tvoj PC daj

    "pridat" bude si to vzapäti pytat kod, zadaj hocico napr.123, vzapati aj tvoj PC bude pytat ten isty

    kod (upozorni ta takou bublinou co vyleze s ikony BT-tu) klikni na tu bublinu a vyleze ti okno na

    obrazovke PC kde natukas ten kod teda u nas 123, potom ti to vypise take okno ze OK len ukonci

    "finish".

    Teraz nastartuj PC suite a otvori sa sprievodca pripojenim, tu zvol BT, bude si to vzapäti pytat kod,

    zadaj nas znamy 123 a pockaj kym ten kod bude pytat aj mobil - zadas 123 a hotovo.

    UPOZORNUJEM:

    Mobil musi byt na zakladnej obrazovke, tj nesmeis byt v nejakom menu a pod... zaroven nesmie ani na pozadi mobilu bezat nejaka aplikacia (v ramci multitaskingu). Potom to facha, pomaly, pomalicky...

    Na tvojom mieste by som pouzil USB kabel a mas po pataliach, hlavne to ide rychlo a navyse sa pritom nabija mobil, teda sa ti nestane ze uprostred niecoho ti padne spojenie kvoli baterke.

    anonymous25.11.2009 - 23:03 Trvalý odkaz

    Maja: vrch : no mam ho z orange-u ...a ked si ho bola kupit tam moja kamoska,jej predavac povedal ze nech pocka lebo ten biely je s xenonovym bleskom... ale preco je tam vlastne led ??ved vsade sa uvadza ze ten fon ma xenonovy blesk.. joj

    anonymous25.11.2009 - 23:51 Trvalý odkaz

    marcel: dik kamo (vrch) presne ten isty postup som pouzil teraz a pouzival som ho dlho dlho na nokii, ale tu to enfunguje, mam pocit ze to bude tym suitom, asi mam zlu verziu. aky program pouzivas ty? nemohol by si tu dat link alebo mi to poslat na maila? aj tak dik za snahu ;)

    anonymous26.11.2009 - 01:40 Trvalý odkaz

    vrch: No postup je popisany tu vyssie aj s linkom pre BxBa, to ti stiahne presne verziu co potrebujes ja mam PC Suite II ale testoval som to na II-ke a vsetko fungovalo. Chyba bude mozno v PC BT zariadeni, neviem ake mas, ja to mam taky USB stick s BT (pomerne stary kus), mne to chodi

    anonymous26.11.2009 - 01:43 Trvalý odkaz

    vrch: no vies ja som to moc nestudoval lebo akakolvek fotka z mobilu po tme bola nanic, je uplne fuk ci je tam xenon alebo led, ja mam cierny a blesk mi funguje, neriesim dalej na fotenie si kup normalny fotak so slusnou optikou - TO je zaklad dobrej fotky nie blesk ani MB pixely

    anonymous26.11.2009 - 11:30 Trvalý odkaz

    P3X: Lg KU 990i som si zobral na akciu z orangeu! V baleni nebola ziadna pamatova karta,stylus,ani sluchadla! PS: ziaden xenonovy blesk! to ste ako na to prisli??

    anonymous26.11.2009 - 11:55 Trvalý odkaz

    BxBa: No dik teda...dobre to frci..sice trosku dlhsie to konvertuje ale ved v poho:PPPFakt skvele!!!Lepsi mobil som asi fakt nemala v ruke jak toto LG:PPPNo konecne som spokojna....No este odsttranit zvuk fotaku...:PPPkeby sa ti chce, tak bych nepohrdla tvojou radou...PPPPZatim dikes!!!

    anonymous26.11.2009 - 14:05 Trvalý odkaz

    marcel: jou dik kamo funguje to skvele, ten program som stiahol niekde na webe a nefrcal, ale ked som ho stiahol podla tvojho navodu tak vsetko slape ako ma, parada takze DIK MOC. na odstranenie zvuku vraj posluzi MobyExplorer_full_21.jar ale sam som to este neskusal tak neviem viac poradit ;) zatial

    anonymous26.11.2009 - 16:39 Trvalý odkaz

    vrch: No to som uz cital mozno aj niekde vyssie na tomto fore, teoreticky navod:
    ten zvuk je dakde ulozeny ako *.wav (alebo mp3?) dakde vo zvukoch fonu. Takze nam staci nasledovne: nhrat niekde "ticho" prazdnu mp3 resp. wav tento premenovat tak ako sa vola ten zvuk fotaku a jednoducho to prepisat (ak chcete mat k dispozicii ten povodny zvuk treba ho premenovat a ulozit). Prepisat sa to da nahratim toho "ticha" na pmatovku a odtial to poslat do pamate mobilu, alebo cez PC suite vyvolat obsah a tam to prepisat - ja by som volil cestu bez PC suite. Aha ten zvuk najdete menu album medii/zvuky/predvolene zvuky tam je toho viacej pod menom SHUTTER, ak chcete ticho vsetky tieto by som nahradil

    anonymous27.11.2009 - 12:26 Trvalý odkaz

    pelo: CO? Neda sa posuvat hudba,iba hlasitost pri pocuvani???

    anonymous27.11.2009 - 12:58 Trvalý odkaz

    vrch: Tagy su popisne informacie ulozene v mp3, aac, wmv suboroch, jedna sa najmä o názov skladby, interpreta, albumu, + foto albumu. Tieto sa daju natahat priamo z internet. databaz ako napr. gracenote pomocou na to urcenych TAG-editorov (takyto editor je napr. sucastou LG PC Suite, Nokia PC Suite, ale aj v ramci Nera, ci samotneho win.media playeru.

    anonymous27.11.2009 - 13:00 Trvalý odkaz

    vrch: to je blbost, hudba sa da normalne posuvat preskakovat skladby , je to v ramci media playeru ako na hudbu tak i na video (tu to ide pomalsie, myslim 4 nasobok normalnej rychlosti)

    anonymous29.11.2009 - 12:58 Trvalý odkaz

    Yeti: ta vy tu somariny riesite ja mam ten mobil mne staci nemam s nim vazneproblemi mobil je na volanie a nie na voloviny ked chcete wifi lebo nieke ine somariny kupte si notebook a vyriesene

    anonymous29.11.2009 - 23:53 Trvalý odkaz

    vrch: Mobily za 1,- EUR lacne šmejdy?

    Dnes v spravach halsili že EU zakzal viazanos? na viac ako 1 rok z ?oho vraj vyplýva že za 1,- EUR budú len lecné mašinky, tie drahšie vraj budu este drahšie nako?ko sa zníži viazanos?.

    Ja myslim ze je to blbost no ak by to bola pravda tak EU zasa sa vytasil s vynikajucim napadom vraj "smerom ku zákaznikovi"

    anonymous30.11.2009 - 10:57 Trvalý odkaz

    vrch: Takze EU schvalila viazanost pre operatorov mob. sieti max. na 1 rok. Uvidime ake to bude mat dopady na ceny zazmluvnenych mobilov, ale urcite uz za 1 EUR nic normalne nekupite.

    anonymous30.11.2009 - 17:24 Trvalý odkaz

    marcel: tak operatorom pojdu ksefty dole, to asi nebude prave protikrizove opatrenie :(

    anonymous01.12.2009 - 03:27 Trvalý odkaz

    vrch: no je tu este sanca, bavili sme sa o tom v robote..napr. moznost kvazi leasingu (napr. 2 roky) bez navysenia a pod...operatori si poradia :) alebo pre ten isty fon budes muset kupit vyssi pausal (napr. KU990i teraz na 59,- EUR staci 50 minut + 70sms, potom mozno 100 minut + 200 sms aby si sa dostal na cenu 59,- EUR (totok je len priklad--)

    anonymous02.12.2009 - 12:07 Trvalý odkaz

    hugo: Chcem sa opýta? že ?i do tohto telefonu musí is? iba originál LGkarta lebo že vraj inú ti nezobere .

    anonymous02.12.2009 - 14:40 Trvalý odkaz

    mirka: Chcem sa opýta? ako dlho vydrží baterka tohto telefónu?

    anonymous02.12.2009 - 19:21 Trvalý odkaz

    Lea: viete niekto kde by som mohla najst nejake slovniky na Lg Ku990i?!a popr. nejake hry?! nejake stranky?!!! Diks..