LG KU990 Viewty

  • Martin Hombauer 28.12.2007 - 12:54

    jj: skoda wifi....inak good, to video sa mi luubii

  • anonymous09.03.2010 - 14:10 Trvalý odkaz

    Ondrej: Ak je tu niekto, kto sa fakt rozumie telefonm, prosim ta je lepsia NOKIA N95 alebo LG KU990i,
    myslim to tak vo vseobecnosti, vydrz baterie, displej a podobne najviac vyuzivane veci... Nie len tym, ze N95-ka ma Wi-fi, Dakujem :)

    anonymous12.03.2010 - 03:00 Trvalý odkaz

    vrch: Podla toho co potrebujes a chces, oba fony su pomerne stare, no LG je stale imidzovka s dotykovym displejom a teda prve plus: display je vacsi. N95 je uz klasika dlhu dobu to bola vlajkova lod nokie. Vydrz baterie n95 urcite lepsia LG je povestny slabou vydrzou baterie. Fotaky su porovnatelne u oboch typov (inak na mobiloch je to fuk - ak je sero a tma fotky su nanic..). Prehravac medii: velky plus pre LG prehrava divix video.Prezeranie dokumentov typu excel a word a pdf - vedie nokia. Internet: vedie nokia najmä kvôli wifi a lepsiemu prehliadacu. Java hry a podobne kraviny: LG je vacsia radost kvoli displeju a mnozstvom hier napisanych priamo na dotyk display. Nokia ma vyhodu otvoreneho systemu symbian a mozes doinstalovat rozne (mozno aj potrebne) veci ako Facebook, Youtube a pod. Zvysok je pomerne na rovnakej urovni co sa tyka kontaktov sms kalendara a pod..

    Zhrnutie:
    Ak chces imidzovku a nie si zamerany smerom internet a navigacia kup LG

    Ak chces mobil profi a menej imidzu urcite nokiu. Navyse tu si stiahnes navigaciu (atuom peskom) uplne zadarmo.

    Moj nazor:
    mal som to LG a teraz mam Nokiu 5800 takze si domysli ... :)

    anonymous13.03.2010 - 12:30 Trvalý odkaz

    Matus: Ahoj, niekto tu uz pisal ze mal problem stym pripojenim, ak to niekto vyriesil tak mi prosim napiste na email ako to vyriesim, dakujem

    anonymous14.03.2010 - 10:16 Trvalý odkaz

    123456789: do p** nekupujte si ho je pomali

    anonymous15.03.2010 - 21:18 Trvalý odkaz

    stevo: podla vás si mám kupit tento mobil

    anonymous16.03.2010 - 01:25 Trvalý odkaz

    vrch: Dnes uz asi nie - su novsie modely

    anonymous19.03.2010 - 20:39 Trvalý odkaz

    mato: je to jeden z najhorších dotykových mobilov ludia ktorý ho majú sa ho zbavujú a ak si ho kupite a potom ho budete chcie? preda? tak ho nepredátáte lebo ho nikdo nechce ja ho mam a je otrasný zlý dysplej opozdení reakcie a hrozne seká a zamrzá a je hrozne ?ažký a hrubý fuuuuuj ak si ho kúpite tak ur?ite OLUTUJETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( a ak by ste chceli vediet že ja som ho naozaj chcel tak d?i pozrite komentáre z marca 2009 volam sa tam mato a vychvaloval som ho tam)... a zistil som že je to najhorší mobil aký som kedy mal.....!!!!!!!!!!

    anonymous19.03.2010 - 20:40 Trvalý odkaz

    filip: MAS PRAVDU JE TO HROZNý MOBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    anonymous22.03.2010 - 00:00 Trvalý odkaz

    Afroman: Prosim vas mohol by mi niekto poradit kupil som si LG ku990i a v obchode mi dali do neho pametovu kartu MicroSD a mne ju nezobrazuje v mobile ...vobec neukazuje ze tam je ako keby tam nebola ani pychnuta..poradte

    anonymous22.03.2010 - 12:51 Trvalý odkaz

    vrch: Aka je kapacita karty? ku990i podporuje do 2GB, rada: naformátuj kartu v PC (NIE v mobile) a skús znovu zasunut.

    anonymous24.03.2010 - 17:57 Trvalý odkaz

    TIMX: nevete asi aki je naj mobil z LG dik

    anonymous29.03.2010 - 16:17 Trvalý odkaz

    tady: pls poradte stiehol som si windows mobile 6.5 a chcel by som vediet ci sa da nainstalovat do lg ku 990

    anonymous31.03.2010 - 01:20 Trvalý odkaz

    abc: ludia preco cena viewty isla tak dole???..

    anonymous05.04.2010 - 13:11 Trvalý odkaz

    ZuZiQ: neviete dakto ci sa na nom da kreslit na display???

    anonymous07.04.2010 - 17:34 Trvalý odkaz

    newiem: caute potrebujem poradit citala som si tie info o mobile co su uplne hore a tam sa mi zda ako keby tento fon bol dobry ale tie komentare moc sa mi paci tento fon ale teraz som na pochybach. myslim ze kazdy fon je iny ale tak vseobecne chcem vediet ze ci sa mi ozaj oplati kupit ho.. diky moc... potrebujem to vediet..

    anonymous11.04.2010 - 13:32 Trvalý odkaz

    Epril : prosím vás ako by som pripojila moj mobil ku 990i do Pc ? cez aký program,lebo mne to vobec nejde,a ked si ho pripojím tak v prie?inkoch nemám ni? ??

    anonymous17.04.2010 - 23:49 Trvalý odkaz

    vrch: tady:
    tal to nebude fungovat to si uplne mimo LG 990 je UZAVRETY system a windows mobile 6,5 je operacny system (riadiaci system) pre kompatibilne mobily (napr HTC) a LG 990 s tym VOBEC NIC NESPRAVI !!!

    abc:
    mobil je uz pomaly dedusko medzi datykovymi mobilmi.

    ZuZiQ:
    mal som ten mobil doma a NEDA !!! Jedine ze by existoval nejaka aplikacia java na to ale ja som nic take nenasiel. Da sa tam PISAT TEXT akoze rokou (pouzi stylus) ale je to hrozne pomale a mobil nevie text spolahlivo rozlisit.

    newiem:
    ide o to kto co chce, ale je to pomerne stary fon takze uz ani image a ani funkcne neoslni. Image=kup si novy LG Cookie alebo daco take tenke dotykove, Funkcnost: HTC alebo N97

    Epril:
    postup vratane liniek na internete je popisany dakte v strede tychto prispevkov. Pisal som ho ja na uzivatela BwBa, skus si to nejako vyhladat uz ten fon nemam a nechce sa mi opakovat. Kluc. slovo je LG PC Suite

    anonymous22.04.2010 - 23:39 Trvalý odkaz

    MyViewty: Je nová stránka myViewty
    WWW.MYVIEWTY.TK

    anonymous21.05.2010 - 00:55 Trvalý odkaz

    David: Cavko planujem kupit Tento mobil no poradte co je lepsie tento abo Nokia 5230 .. ale paci sa mi viec Lg je pravda ze sa kazi a ze seka? ci to skvor ide o par kusov ??? pls poradte bud tu abo E-mail dakujem

    anonymous21.05.2010 - 17:40 Trvalý odkaz

    Hotmail: Mam otazku, co robit ak email vobec nefunguje, v Orange sa na to z vysoka vykaslali vobec s tym nevedeli pohnut bol by tu niekto kto by vedel poradit hociake info?
    Dakujem

    anonymous23.05.2010 - 14:31 Trvalý odkaz

    mato: tento mobil kupis bezproblemov za 80€ a nokiu 5230 za 150€.. ale ja osm mal tento mobil viac ako rok a bol som s ním hrozne nespokojný jednozna?ne ho nikomu neodporú?am... takže odpoved: JEDNOZNA?NE NOKIA

    anonymous01.06.2010 - 17:23 Trvalý odkaz

    mato: lebo ho nikto nechce!!!

    anonymous08.06.2010 - 19:47 Trvalý odkaz

    Matej: To nevezme vycsiu ako 2GB pamatovku?

    anonymous09.06.2010 - 16:31 Trvalý odkaz

    vrch: Matej ak by si cital toto forum bolo to tu premlete 100x. VEZME aj vyssiu pamatovku (mne zozral 16GB) len rataj so spomalenym pristupom na nu, najma v hudobnej kniznici. Problem to robi aj pri foteni, totiz ak je volnych paradoxne VIAC ako 2GB fon to nerozpozna (lebo rozpoznava do 2GB v ramci svojho systemu) a vypise ti plni pamat. Staci udrziavat na vyssej pamatovke premanentne mnnej volneho placu ako 2GB

    anonymous13.06.2010 - 13:20 Trvalý odkaz

    lil: nwm ako vy ale ja si mobil vyberam podla funkcii :D

    anonymous14.06.2010 - 12:29 Trvalý odkaz

    jaro: prosim neviete preco mi seka video mam to nastavene na ukladanie na pametovku Kigst.8G. diky

    anonymous15.06.2010 - 22:02 Trvalý odkaz

    Oli: tento mobil nema 3,5m jack :D no aspon otvor na takyto jack nema nechapem preco to je napisane v parametroch .... ak by ste vedeli ako tam strcim takyto jack a kde tak plsss napiste :)))

    anonymous16.06.2010 - 16:10 Trvalý odkaz

    vrch: na 3,5 mm jack existuje redukcia nagoogli si na internete. stoji 4-6 eur. pozor! mne to vydavalo dost pazvuky v L kanali pri rychlom pretacani, pri tichyh pasazach bolo v tom istom kanali pocut mierne praskanie sposobene AD/DA prevodnikom, tj zvuk bombasticky, ale s pukanim. PS mobil NEMA ekvylizer -> vyber si sluchadla co ti budu zvukovo vyhovovyt, nijake dalsie nastavenia su neni k dispozicii.

    anonymous08.07.2010 - 13:51 Trvalý odkaz

    stewo: Prosim poradte mi....Da sa do LG KU 990- nainštalovat WIFI niejak??

    A ako mam dat do LG KU 990 temy?? kde ich mam dat na pametovku aby mi išli.,? dakujem za radu

    anonymous09.07.2010 - 15:05 Trvalý odkaz

    vech: wifi sa nekoná - nemá podporu. témy - prelistuj toto forum, myslim že to niekto riešil, mám pocit že témy musia by? v pamäti telefonu aby fungovali

    anonymous27.07.2010 - 12:54 Trvalý odkaz

    Nika: všecko sa mi pá?i natom mobile az jedna vec ma dost stve ze ma velmi slabu vydrz baterky.Moj znamy ma tento mobil a stazoval sa ze baterka mu vydrzi len den....da sa stymto nieco robit??....alebo zakupit su novu baterku??

    anonymous30.07.2010 - 21:56 Trvalý odkaz

    matko 22: Ahojte,mam jednu otazku suvisiacu s LG KU 990 i : ked mam pustenu hudbu,neda sa to minimalizovat a spustit zaroven hru.Neda sa to nejako obist a sucasne sa hrat aj pocuvat??? dik za info...

    anonymous07.08.2010 - 15:43 Trvalý odkaz

    Jane: Viem že sa to už niekto pýtal ale dá sa nainštalova? wifi??? Lebo ja som našla neké programy a neviem ?i budú fungova? nie?o ako LucidLink a wifi remote control. Písali tam aj že to ide na tento mobil. Tak fakt neviem.

    anonymous17.08.2010 - 02:56 Trvalý odkaz

    Peter: ?udia na LG KU990 Viewty sa nedá da? wifi žiadnym programom !!! Mobil musí ma? v sebe zabudované wifi, vstavaný wifi modul !!! A LG KU990 Viewty nemá zabudované wifi teda nemá vstavaný wifi modul !!! Takže sa ani nepokúšajte tam vklada? alebo cez nejaké programy akože rozbehnú? wifi !

    anonymous27.08.2010 - 22:30 Trvalý odkaz

    Jaa: Takyto strasny mobil som nikdy nevidel ... treba do neho ujebat asi 100 - krat aby sa nieco otvorilo ... sms kk-tsky sa pisu ... mam ho tak viem ... a viem aj to ze ked som ho kupoval tak neviem na co som myslel ... strasny mobil ..... Lg v tomto modelu ma welmi sklamalo :( ... fakt neradim nikomu :DD:.. pridete o nervY :)

    anonymous28.08.2010 - 11:40 Trvalý odkaz

    bugy: kupil som si ten mobiil.. jeden obrovsky šroot .. neodporucujem kupovat... nema wi-fi a fotak foti dobre mozno len fotky z blizka inak je na hovno nema ziadne lepsie funkcie .. je nuudny .. proste teehla... :((( nema ziadne vyhoody... neodporucujem kupovat.. nikdy--- racej nokia xpres music.....

    anonymous28.08.2010 - 22:47 Trvalý odkaz

    mato: suhlasím s tebou ja som ho mal rok a to sa velmi ?udujem ze som sním vydrzal hrozne seka je pomali a este 1000 iných chýb... ur?ite si ho nekupujte!!! otrasný mobil!!!!

    anonymous01.09.2010 - 20:16 Trvalý odkaz

    TOMAS: ja ho mam za 45 eur cez bazos cisto novy jupiiiiiiiiiiiiiiiii

    anonymous07.09.2010 - 17:59 Trvalý odkaz

    mirka : cauute ja by som sa chcela opytat niekoho kto uz tento mobil ma aka je kvalita fotiek v pc ?? a v porovnani napr. so sony ericsonom bavi nahlas alebo nie ??? vopred diikes za odpoved :D

    anonymous12.09.2010 - 13:51 Trvalý odkaz

    tsn55: No tento telefon mam asi rok,som s nim celkom spokojny len nevyhdoda je ze sa neda vypnut zvuk fotoaparatu /jedine ak zasiahnete do vnutorneho softveru fonu/
    filmy sa daju pozerat genialne,format AVI v xVid formate /Winx2D-soft na konverziu z divx do xvid/ pozeravam aj s titulkami,ale uz v tom filme su napevno pridane takze odporucam stahovat filmy s titulkami rovno cez video AVI do x vid formatu

    neviem preco ae MP4 videa mi nechce zobrat
    poradite mi?

    mirka.--Ja to moc ohodnotit neviem ale mne uplne vyhovuje,foka je dost velka a je vidno co treba ;D

    anonymous15.09.2010 - 00:20 Trvalý odkaz

    Pathology: Batéria vydrži aj zo safety režimom aj 4 dni. Nesmie sa používa? púzdro s magnetickými klipkami, vymláti batériu za 8 hodín !!!

    anonymous29.09.2010 - 15:11 Trvalý odkaz

    lubo: ja z nim vediem nekoneckny boj,, mam problem pri zapojenych sluchatkach sa mi sam otvory zoznam a zacne sam vyvolavat ,,najve?ia chyba bola kupit ten fon

    anonymous14.10.2010 - 19:19 Trvalý odkaz

    animus: tento telefon je hruza velmi pomali nacitava obrazky videa ani nevravym (mam dnu 2gb kartu)dost dlho mu trva kym nieco odfoti nema wifi neprisposobitelne menu nema absolutne ziadne vychytavky a hlavne ten dotykovy displej omg kym sa clovek niekam dostane otras a bluetooth neustale odznova a dlho vyhladava zariadenia

    anonymous23.11.2010 - 14:24 Trvalý odkaz

    Ica: Mam tento telefón cca 2 roky. Je pomalý! Baterka slabá! Na témy zabudnite. A orange mi k nemu nedal ani slúchadlá usb kabel ani nic dostala som len telefón a papiere. Uz nikdy lg. Lenivá gazdiná. Teraz sa chystám na sony ericsson Xperia X 10 minh pro tak hádam sa osved?í viac.

    anonymous26.11.2010 - 23:13 Trvalý odkaz

    marek: prosim vas , neviete ci ma tento mobil rovnaky konektor na sluchatka ako kp501 ??

    anonymous29.11.2010 - 22:41 Trvalý odkaz

    Andrej: prosim vás neviete niekto poradi? potrebujem program na prisvetlenie hociaky ?akujem najlepšie by bol rovno do mobilu stiahnú? a ako aplikáciu spusti? a s tým aj xenon :)

    anonymous07.12.2010 - 15:30 Trvalý odkaz

    Tina: ja už mam také vyma?kané tie tla?ítka že sa mi nedá ani mobil zapnu? .. da sa s tým nie?o robi? ? :

    anonymous21.12.2010 - 15:08 Trvalý odkaz

    Rado: Uplne priser ny mobil !! Bateria na hovno, displej na hovno, pomaly... najhorsi mobil aky som kedy mal ... NIKDY VIAC LG

    anonymous02.01.2011 - 15:41 Trvalý odkaz

    Andrej: treba zakúpi? novú batériu ja mám dva roky tú istú a fi?í stále ako má :P ale idem ho preda? za nie?o novšie a nech to má wifo a gps a super fo?ák ako napr Satio alebo Nokiu N97