Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

  • Martin Hombauer 05.03.2011 - 12:52

    ako si nadstaviť zvonenie,aby mi to zvonilo na určenú osobu inak. Blbne to,raz to zvoní ako to mám nadstavené,druhýkrát zvoní inač.Zvonenie sa mi strieda ako sa mu chce.

  • anonymous11.11.2011 - 18:12 Trvalý odkaz

    Juro: Kedže máš paušál s neobmedzeným internetom od Orange, to znamená že máš net cez 3G. Tak si neprepínaj mobil na 2G sieť, lebo ty pôjde internet len cez wifi. Nechaj si prepnutú 3G sieť!!! A tým pádom že máš mobil prepnutý na 3G tak ten je najväčší žráč baterky, rataj s nabíjaním bohužiaľ každý večer. Ace má slabú baterku takže o 4 dnoch ako píšeš sa ty môže jedine snívať:):):)

    anonymous13.11.2011 - 10:46 Trvalý odkaz

    Laura: Ten mobil je super, ja ho mám a som s ním SPOKOJNÁ!! ;D

    anonymous13.11.2011 - 15:48 Trvalý odkaz

    sasa: viete mi prosim vas niekto poradit aku aplikaciu si mam stiahnut aby mi isla swype klevesnica a potom ako ju zapnut?? dakujem

    anonymous13.11.2011 - 22:39 Trvalý odkaz

    chose373: swype je uz standardne nainstalovana nie? Staci podrzat prst na mieste pisania spravy, potom vybrat sposob zadavania a zvolit Swype.., teda aspon mne to tak funguje :)

    anonymous13.11.2011 - 22:44 Trvalý odkaz

    chose373: @viktoria: kontakty - moznosti (lave tlacidlo) - dalsie - moznosti zobrazenia - vyberte kontakty na zobrazenie

    anonymous14.11.2011 - 21:40 Trvalý odkaz

    Daniela: Dobry den, mozte mi povedat preco mi neukazuje meno prichadzajuceho hovoru? mam vsetko nastavene aj kontakty v ulozene v mobile a nic ... dakujem za radu

    anonymous14.11.2011 - 22:10 Trvalý odkaz

    jozi: poprosil by som vas nejde my nastartovat tel stale len vypisuje samsung a stale sem tam vybruje nevie my stim niekto pomoct diky pekne

    anonymous16.11.2011 - 11:19 Trvalý odkaz

    Marian: Zdravim vsetkych, potreboval by som navigaciu viacerych statov co sa tyka ciest ale aj turistickych chodnickov a tychto podobnych veci. Musi to byt bez pripojenia na internet. Ak by ste boli taky dobry a poradili mi v tomto budem vdacni, diky

    anonymous18.11.2011 - 11:08 Trvalý odkaz

    Mirka: Ahojte,minulý týždeň som si zobrala na paušál tento telefón,ale nie som s ním spokojná....Mala som lepšie... Batéria je veľmi slabá,na slnku vobec nič nieje vidno a pri telefonovaní ako každý dotykový má funkciu pri priložení k uchu zhasnúť,ale keď si ho odialite ihneď sa rozvieti,no pri tomto ACE ma to veľmi sklamalo,že musím pár sekund čakať,kým sa rozsvieti a možem ukončiť hovor....Dosť blbé!Ja nie som s ním spokojná,viem si predstaviť aj oveľa lepší,za toľko peńazí,ako je ACE... Moj názor.

    anonymous22.11.2011 - 03:18 Trvalý odkaz

    pepo: no problem je vyrieseny...ZE PRECO NEJDU APLIKACIE NIEKTORE... mam ACE z orange, a niektore stranky(gmail,market,...) nejdu cez orange world (cize WAP pripojenie) treba zmenit pripojenie na orange internet (AJ TAK PLATITE LEN ZA PREDPLATENE DATA) a resetovat telefon.... a BATERIA vydrzi dhsie ked povypinate zbytocnosti... wifi automaticke vyhladavanie, gps , bluetooth, ..potom cez nastavenia vypnut aplikacie ktore nepouzivate, a cez spravca suborov tiez vypnut aplikacie.. a BATERKA vydrzi 3-4 dni pri kalitnom pouzivani :))

    anonymous26.11.2011 - 13:24 Trvalý odkaz

    dav: hmmmm...škoda toho kapacitneho displeja.inač dobri fon

    anonymous26.11.2011 - 21:13 Trvalý odkaz

    marek: neviete kde by sa dala zohnat baterka do galaxy ace vecsia kapacita ako 1350mAh ... hoc aj z ciny... diky za info

    anonymous27.11.2011 - 01:17 Trvalý odkaz

    wans_kiss: Najhorší mobil aký môže byť aj ked je možno nenormálne krásny ale nič v ňom nie je (myslím ako twitter a tak) jedine tam je google ktorý len nenormálne žere prachy :) a má dosť zložité ovládanie a ani pameťová karta mi tam nepasuje :/

    anonymous30.11.2011 - 15:54 Trvalý odkaz

    miso26: Máte už niekto skúsenosti s týmto telefónom a GPS? Využívam ho len pár krát do roka ale zas nerád by som sa niekde stratil :D Neviem sa ale rozhodnúť či tento alebo radšej HTC wildfire S? Chcem telefón s rýchlymi reakciami, prehrávačom, občasným prístupom na internet cez WiFi a pár krát do roka využijem aj GPS :) Ak mi viete poradiť tak ďakujem

    anonymous02.12.2011 - 18:44 Trvalý odkaz

    oldo: Dobrý deň, chcem sa opýtať ktorý telefon je lepší pre prácu s internetom a pre aplikácie a hry a tiež pri bežnom používaní praktický. Rozhodujem sa mezdi Samsung Galaxy Ace alebo LG Optimus Net alebo HTC Desire S Ďakujem

    anonymous03.12.2011 - 12:13 Trvalý odkaz

    RafteR: Zdravím , chcem sa spýtať ako vymažem s uvodnej plochy skratky alebo priecinok ... Dakujem

    anonymous04.12.2011 - 16:48 Trvalý odkaz

    julia85: ahojte, prosim vas ako si na tomto phone nastavim melodiu na danu osobu pri ktorej ju chcem mat a este jedna otazocka, preco mi nejdu stiahnute melodie posielat cez bluetooth inym ludom??? dakujem.

    anonymous04.12.2011 - 19:21 Trvalý odkaz

    Pato: Ak sa Vam s tymto telefonom nemozete pripojit na market, mne pomohlo premenovat internetove pripojenie "Orange Internet" na nieco ine. Stalo ma to 2 dni ale nakoniec zabralo.

    anonymous05.12.2011 - 23:33 Trvalý odkaz

    mjad: wans ...trepes blbosti len preto ze tam strkas daku m2ku pametovku a nemas wifi/nepouzivas market.... miso... gps v nom je ale nejde...resp neni v nej SK...ale da sa stiahnut naapr sigyc aura a mas gps.... rafter....jednoducho chytis a podrzic co chces dat prec a pretahnes do listy odstranit dole julia nwm ako tu melod...ale BT mozno len musite zadat rovnaky kod na sparovanie..alebo ak posielaju nieco tebe...musis zapnut BT a este skocit do nastaveni BT a zviditelnit sa....sorry za pravopis

    anonymous05.12.2011 - 23:41 Trvalý odkaz

    mjad: davno som ich neskusal...ale mapy uz idu ... ale bez wifi su presne na 3.6km ako pise cize nic moc

    anonymous06.12.2011 - 02:23 Trvalý odkaz

    tommy: cauko potrebujem poradit ktory mobil mam vybrat se satio alebo samsung galaxy ace diky moc

    anonymous07.12.2011 - 21:44 Trvalý odkaz

    oli: Zdravim nevedel by mi niekto pomoc s tymto mobilom, internet vobec nefunguje skusali to aj pracovnici v orange nastavit a nepodarilo sa, povedali mi ze nastavenia su nastavene v poriadku internet aktivny ale nefunge stale vypisuje stranku sa nepodarilo zobrazit skontrolujte nastavenia :((( Mobil bol kupeny vo Velkej Britanii, je napaleny aj novy softwer so slovencinou.

    anonymous08.12.2011 - 13:59 Trvalý odkaz

    curree: ahojte mam ACE a ked si chcem nieco do nho stiahnut z compu thak to nefunguje....ukaze mi len ze je zariadnie zapojene a to je vsetko a nikde v compe to zariadenie neviem najst....viete mi poradit?treba nejak aktivovat pamatovu kartu?

    anonymous09.12.2011 - 10:22 Trvalý odkaz

    matel: ahojte.mam taky problem ze som si stiahol z marketu dve hry a uz ma dalej nepusti stahovat.vypisuje ze pamat telefonu je plna.pritom tam mam este miesto.a aj na karte mam.ako a sstahuju aplikacie na kartu?dakujem

    anonymous09.12.2011 - 11:55 Trvalý odkaz

    oski: ahojte chcel by som sa opytat ci nevie niekto preco mi galaxi ace nenacita kontakty zo simkarty pritom tie kontakty su tam.dakujem

    anonymous09.12.2011 - 16:06 Trvalý odkaz

    tibor: kupil som si mobil samsung gal ace ale neviem prečo nejak ma neohromil , možno ak tam pribudnú nejaké aplikácie bude to ono. písanie je v poho z čoho som mal obavy. Viete poradiť kde aplkácie zohnať ? Nenašiel som tam profily k režimom ako v nokii alebo predošlých samsungoch. (tichy, vzostupny, normalny , slaby .....)

    anonymous10.12.2011 - 10:22 Trvalý odkaz

    palo: oski,tiez mi prestali fungovat kontakty,po dlhom badani som nasiel riesenie=podrzat prst na uvodnej obrazovke,objavi sa ponuka,kliknut na priecinky,potom klik na kontakty s telefonnymi cislami,a mas zoznam pod vigetom na display,ale vratit sa da na zakl.obr.len sipkou,je to riesenie problemu,ale ak zistis nieco konkretne ohladne tohoto,hod to tu lebo nechcem to dat ako zarucnu opravu,to by ten fon dodzubali este viac,skusim tam dat este inu simku,ci to bude robit aj na nej....

    anonymous10.12.2011 - 10:27 Trvalý odkaz

    palo: sory,stratilo sa pismenko,malo byt,, vidgetom´´

    anonymous11.12.2011 - 03:35 Trvalý odkaz

    macko: ludia ma to wifi hot spot? frcim na 2.3.3 a cizal som ze od tejzo verzie by to malo mat ale nikde to nemozem najst????

    anonymous11.12.2011 - 19:26 Trvalý odkaz

    Mirka: ahojte vedel by mi niekto pomoct?? zo spodnej listy mi zmizla ikona kontakty...ako ju tam viem vratit naspat?? dakujeeem

    anonymous14.12.2011 - 15:13 Trvalý odkaz

    edo: Cawte chcel by som sa spytat ako mam vymazat hry z telefonu dakujem

    anonymous15.12.2011 - 01:06 Trvalý odkaz

    sasa: ked si vypnem mobil automaticky sa mi zmaze rychla volba... minule sa mi stalo ze ked som si zapla mobil nemala som ziadne kontakty, po opatovnom zapnuti tam uz vsak boli... viete mi s tym niekto poradit? Dakujem!

    anonymous16.12.2011 - 00:31 Trvalý odkaz

    Bea: ahojte, prosim vas ako dostane v ACE kontakty do skupin aby som si dala ine zvonenie a taktiez mam problem pridat fotku ku kontaktu..dakujem

    anonymous16.12.2011 - 02:12 Trvalý odkaz

    lucia: je to s tou baterkou naozaj také zlé????

    anonymous17.12.2011 - 08:32 Trvalý odkaz

    karol: ano ma to hot spot musis najst v nastaveniach mobilny pristupovy bod a zapnut ho

    anonymous19.12.2011 - 12:08 Trvalý odkaz

    Pages: CAwte mam ACE už mesiac možno niečo viac som spokojní idu mi nanom celkom dobre hry ,aplikácie sa daju stiahnut s marketu zatial všetko funguje ako ma.....obrazok k kontaktu nastavite tim že pojdete na obrazok ktory chcete potom dole je menu-dalšie-nastaviť ako-a tam si vyberiete ikona kontaktu.....zvonenie sa da nastavit velmi lahko netreba ziadne programy stahovat pojdete do prehravaca na skladbu ktoru chcete stlačite tlačidlo na lavo od stredneho dole neviem ako sa vola :D a tam mate nastavit ako zvonenie...WIFI mi ide pohode aj hot spot....baterka mi vidrži pri pohotovostnom režime par hovorov možno 2-3 za den 5dní v pohode popritom som bol aj hodku na facebooku cez wifi!! mam ho na 2G sieti a datovu(paketovu) mam vipnutu zralo mi to kredit! na začiatku som aj ja mal problemy s vidržou ale zlepšilo sa to po čase tak ako to tu bolo spominane takže ja ho hodnotím dosť pozitívne..ak máte dajaké otázky kludne poradím. :)

    anonymous19.12.2011 - 16:18 Trvalý odkaz

    Lucia: prosím vás ako mám prenášať súbory cez usb, inštalačka neni a obyčajný usb prenos dát mi nejak nejde....a dá sa vypnúť nabíjanie telefonu počas pripojenia usb kábla,??

    anonymous19.12.2011 - 22:33 Trvalý odkaz

    tomas: cavte mam problem pripojim usb kabel k telefonu a nevies spravit prenos dat chcem si tam dat pesnicky z laptopu a neviem nereaguje mi ani telefon ani notebook .telefon mi vypise len ze nabija a nic ine

    anonymous20.12.2011 - 20:30 Trvalý odkaz

    Peter: Cawtw. Da sa Ace pouzit ako modem pre PC?

    anonymous21.12.2011 - 00:12 Trvalý odkaz

    carlos292: Pripojis usb k notebooku - settings - Nastavenia bezdrôtoveho pripojenia a siete - zdielanie datoveho pripojenia a prenosny pristup. bod - oznacis zdielane datove pripojenie cez usb ,,, takto by ti to malo fungovat

    anonymous21.12.2011 - 10:03 Trvalý odkaz

    matel: caute ludia. mam tento telefon 2 tyzdne a musim sa priznat nie je to ziadna slava.cakal som viac.nahadzem do neho z marketu veci a tak je pomaly a tak casto seka ze ani zlozit po hovore pomaly nedokazem. pri prehravani hudby mi seka hudbu a baterku rano nabijem a vecer zase ficim na nabijacke.proste ja neviem co by som mal robit.hard reset?alebo poradte ak nietko ma podobny problem.dakujem

    anonymous22.12.2011 - 16:25 Trvalý odkaz

    Jurko: Ma ten ten mobil prednu kameru dakujem vopred

    anonymous22.12.2011 - 21:14 Trvalý odkaz

    luciac: ahojte, mam samsung galaxy ace a chcela by som poradit, mam na ploche 3 aktivne pozadia, myslim, ze si mozem prepinat medzi 3, a chcem si na kazde jedno dat ine pozadie, len vzdy mi da to iste na vsetky tri, viete mi niekto poradit ci je to vobec mozne? dakujem. lucia
    luciac
    zelenáč

    Príspevky: 1
    Registrovaný: Štv 22. Dec 2011 19:30:14

    anonymous22.12.2011 - 23:24 Trvalý odkaz

    SilvioNix.: Matel , Moje Riešenie: Pekne som si tam hodil Custom ROM , Ice Cream Sunday 2 , Perfektny , Strasne rychli , Potom uz obycajny TWEAK , Turboboost V8.5 , Potom jednoduchy RAM Manager a task Killer , Co je good na uvolnenie pamete ... A fon frci ako nikdy ... (Samozrejme po tychto veciach uz nemam zaruku ale podla mna je aj zbytocna) ...

    anonymous23.12.2011 - 01:04 Trvalý odkaz

    Cyril: Zdravim, mozte mi poradit ako priradim fotku ku kontaktu? Ked kliknem na pozadovanu fotku, dam moznosti a potom nastavit ako- Ikona kontaktu, tak mi to zobrazi iba adresy z gmailu a neda sa dopracovat k telefonnym kontaktom. V nastaveniach mam nastavene ze iba zobrazenia s telefonnymi cislami ale aj napriek tomu to nejde a neviem co este treba spravit. Za odpoved dakujem

    anonymous23.12.2011 - 14:43 Trvalý odkaz

    SURNE!: Ahoj prosím neviete klk mam nabijať prvy krat telefon? 10 hodin? ci ako

    anonymous23.12.2011 - 22:05 Trvalý odkaz

    Lucia: vedel by mi niekto poradiť, či sa dá vypnúť nabíjanie telefonu počas pripojenia usb kabla???

    anonymous24.12.2011 - 17:15 Trvalý odkaz

    karol: nove mobily sa uz nemusia formatovat takze ho len jednoducho nabi pokial ti neukaze ze je nabity a to je vsetko

    anonymous24.12.2011 - 23:08 Trvalý odkaz

    Vlado z PP: Chcete si zvolit ine, svoje zvonenie na SMS alebo Budik ?
    Staci si na vasej SDkarte vytvorit priecinok "Media" a v nom priecinky "Alarms", "Notitications", "Ringtones".
    Do nich si nakopirujte vase MP3 zvonenia a potom ich uz najdete normalne v menu Zvoneni v telefone ;-)