Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous26.09.2010 - 12:52 Trvalý odkaz

    fuzkoo: Zdravim vsetkych ... ked pozeram videa z Youtube cez 3G ta kvalita je dost slaba,videa su rozmazane a trhane. Nejaky napad ako by tie videa z Youtube isli v ozaj dobrej kvalite?

    anonymous26.09.2010 - 17:52 Trvalý odkaz

    Andrej: Chcem sa spytat ci niektore widgety stahuju data aj bez opytania ako napriklad na androide som pocul ze aj 20mb stiahne za den .... alebo ked sa nastavi aby sa pripajal telefon len cez wifi sa pripaja len tak a nie aj cez mobilny net dakujem za odpoved

    anonymous26.09.2010 - 19:22 Trvalý odkaz

    igoresko: Zdraviim, viete mi niekto poradit, preco mi na Wave nejdu prehravat videa na youtubee??? dakujem

    anonymous28.09.2010 - 13:23 Trvalý odkaz

    pepe: v jednotlivych widgetoch si mozes nastavit, ci a v akych intervaloch sa maju aktualizovat, tam si mozes nastavit na rucnu akt., a nebude ti automaticky stahovat

    anonymous29.09.2010 - 00:39 Trvalý odkaz

    juro1982: Chcem sa informova? ?i na tom ide gps sigic...

    anonymous29.09.2010 - 01:19 Trvalý odkaz

    fdsg: ide vam spustit samsung apps ? mne tam furt hadze dokola nejaku aktualizaciu a neda sa cez to prejst...

    anonymous29.09.2010 - 20:51 Trvalý odkaz

    pavel: vie mi niekto povedat ci sa da GPS pouzit na turistiku?

    anonymous30.09.2010 - 18:53 Trvalý odkaz

    Dusan: Neviete mi niekto poradit ?o mam robit aby sa mi neposuvali polozky v menu?Ked nie?o otvorim tam sa mi to hned posunie na prvu stranu.Dakujem

    anonymous30.09.2010 - 20:46 Trvalý odkaz

    ddo: Dalo by as z toho OS bada preinstalovat na android ?

    anonymous04.10.2010 - 01:30 Trvalý odkaz

    wilson23: zdravim, chcel by som sa opytat ci ide na tom faceook chat, dik :)

    anonymous04.10.2010 - 20:49 Trvalý odkaz

    giermo18: Nie... chat v aplikacii facebook neide :-(

    anonymous04.10.2010 - 21:23 Trvalý odkaz

    godfather282: chcem varovat vsetkych ktori maju v plane kupovat wave aby si vo vlastnom zaujme dali v predajni vyskusat nabijanie cez sietovu nabijacku. Vcera som ho bral a doma zistim ze nabija len cez usb kabel a cez nabijacku nie a "genialny operator" odmietol vymenu kus za kus tak musim cakat na servis. Niekde som cital ze sa praktizuje vymena do 3 dni od kupy pri zisteni zavady a na predajnom mieste mi povedali ze to plati len ak sa neda volat. Orange uz nikdy viac!!!!!!!

    anonymous04.10.2010 - 23:31 Trvalý odkaz

    dedo: facebook chat by mal fungovat cez aplikaciu uTalk, skus vyskusat

    anonymous06.10.2010 - 17:21 Trvalý odkaz

    ferineveri: neskúšal niekto inštalova? aplikácie z pamä?ovky? napríklad niekto nemá internet a pošlem mu stiahnutú app cez bluetooth na jeho Wave, ?i sa to dá alebo len s pripojením na internet a Kies sa to dá?

    anonymous06.10.2010 - 20:46 Trvalý odkaz

    jajik111: ahojky.poradíte mi niekto ,?ítam tu ako sa vám podarilo rozbeha? videá na you tube.mne nie. mám povolený flash,internet je v poriadku a napriek tomu mi za?ne na?ítava? do pamäti a potom sa ni? nedeje je tam 0%.mám wave od orange,myslím že XJF4.da sa stiahnu? trebars nejaký iný prehráva?.z appsu? a ob?as mi blbnú sms.neuloží mi ich so sms aplikácii ale ide do denníka a ja neviem že mi nejaká sms prišla pretože vtedy neupozorní .robí mi to posledný týžde? asi 5x.

    anonymous10.10.2010 - 21:59 Trvalý odkaz

    Filip: Dobrý, chcem sa spýta? ?i mi niekto nevie poveda? ?osi bližšie k tým nastavite?ným sms, ktoré by sa mali odosla? v danom ?ase ak to aktivujem. Lebo mne pravdepodobne ni? neodosiela, v daný ?as, žiadna info o doru?ení. ani medzi odoslanými.

    anonymous11.10.2010 - 03:15 Trvalý odkaz

    magi: velkym sklamanim je skype. samsung bada zatial nema podporu na skype applikaciu, uz som to googlil. Bol som prakticky rozhodnuty ze si wave kupim ale toto ma trosku zbrzdilo. Vy mate ake skusenosti, viete pouzivat skype -> chat myslim?

    anonymous11.10.2010 - 12:56 Trvalý odkaz

    hellwet: mne je jedno ci wave ma skype alebo nema sak lepsie je mat skype v compe a zmena planu nemenim si v novembri ale v oktobri takze tento mesiac dneska objednavam wave tesim sa jak blcha

    anonymous11.10.2010 - 23:25 Trvalý odkaz

    richi: cavte
    chcel by som sa opitat ci neviete ako vyriesit problem s plnov pametov(internov) lebo mam tam nejako vela aplikacii a chel by som ich vymazat ale newm ako a ci sa to vobec da lebo ani cez kies sa mi neda do toho dostat

    anonymous12.10.2010 - 21:41 Trvalý odkaz

    jozeft: you tube pojde len ak maš pokrytie 3G pozri na orange mapu ?i sa nachadzaš na pokrytom uzemí

    anonymous15.10.2010 - 11:18 Trvalý odkaz

    jajik111: máš pravdu.dík za radu.ozaj mi v pokrytí 3g spustilo prehrávanie. len mám tú smolu že to pokrytie kon?í asi 50 m od mojho domu.na ulici kôli tomu nemienim stá?.tiež by orange toto mohlo rieši?. v tejto dobe a nie že 3g sú obce,kde nechytíte signál ani z komína.pri mojich rodi?och musíme by? celý v okne aby sa dalo ako tak vola?. no ?o už....

    anonymous18.10.2010 - 13:13 Trvalý odkaz

    pepe: po aktivacii naúplanovanej spravy ju musis hned "poslat", cim sa este hned neodosle, az v planovany cas.

    anonymous21.10.2010 - 01:38 Trvalý odkaz

    shammer: preto to tak robi,pretoze mas zapnute adaptivne poradie menu,to ti preukladava aplikacie podla toho ako ich casto pouzivas.nastavenia-menu a widgety-adaptivne poradie menu vypni

    anonymous21.10.2010 - 22:47 Trvalý odkaz

    richi: richi: v lavo hore daj edit a tie aplikacie, ktore si ty nainstaloval budu mat pri sebe cervenu ikonu minusu a ked nato kliknes, tak sa spyta, ci chces danu aplikaciu odinstalovat, inac mozes skusit aj vymazat pamat internetoveho prehliadaca

    anonymous23.10.2010 - 14:49 Trvalý odkaz

    iStanley: Ludia nerobí to Wave aj vám? Ked si zapnem net a chcem trošku posurfova? tak všetky farby mám v negatíve...skrátka mi napr. fony.sk neukazuje v normalnych farbách ale v negatíve...?o s tým?

    anonymous24.10.2010 - 22:48 Trvalý odkaz

    Ne_X_uS: Caute,taka otazocka..Ked som fotil v tme,samozrejme s bleskom,tak jeden krat pouzil ten blesk "silnejsie" a potom,ked som sa to pokusal nastavit,vzdy sa pouzil iba "slabsi" blesk..Nechapem..Iba 1 krat spravil krasnu fotku s pouzitim "silnejsieho" blesku..Ten blesk sa prisposobuje tomu,ci je tma,alebo co?? Vdaka =)

    anonymous25.10.2010 - 16:46 Trvalý odkaz

    adam: caute pocujte mohli by ste mi poradit ze ci sa mi to oplati toto kupovat kvoli hram,hudbe,foteniu,filmom a prehliadaniu web. stranok ??? ale ja sa na tomto telefone chcem hrat oplati sa to ?? lebo ja bych sa na tom cel hrat tak plis poradte ?? aj kolko asi ten OS BADA ma aplikacii ??

    anonymous26.10.2010 - 18:50 Trvalý odkaz

    rasto: ahojte.nevedili by ste mi poradit co mam vlastne stahovat na mobil samsung wave ci aplikaciu nebo symbian alebo android?neviete ci existuju programi na gps ak viete tak mi napiste nejaku stranku vopred dik moc. :-)

    anonymous27.10.2010 - 12:03 Trvalý odkaz

    Romain: Mam 2mesa?ny wave a ked idem foti? v tmavych miestach s bleskom, nechce mi to zaostri? potom 5x blesk zablika a neodfoti. Neviete ?o s tym? Ma niekto tiež taketo problemy ? diki

    anonymous27.10.2010 - 17:43 Trvalý odkaz

    miska: prosím vás dneska som som dostala wave a displej mi nereaguje ked po nom šúcham nechtom.. možno je to smiešne ale pre mna je to dos? velký problém=D skúšala som aj perom a všetkým možným ale ni?.. je to tak u všetkých ?i len ja mám zas nejaký chybný?

    anonymous27.10.2010 - 19:21 Trvalý odkaz

    Romain: Dotykový displej má vrstvu, ktorá sníma malé elektrické náboje emitované ?udským telom. Takže nereaguje na dotyky perom alebo stylusom. Musíš pekne len kon?ekom prsta :)

    anonymous29.10.2010 - 12:48 Trvalý odkaz

    hellwet: rozmyslam nad kupou tochto wavu a chcem sa opytat ci uz je pre Slovensko obchod z aplikaciamy dostupny alebo ci je tento wave dostupny v ciernej farbe

    anonymous29.10.2010 - 20:35 Trvalý odkaz

    Dodo: Zaujimalo by ma ze ake hry donho natahat...??Androidacke?? alebo...?

    anonymous30.10.2010 - 13:03 Trvalý odkaz

    mobifun: pekne zdravim vsetkych,vcera som si kupil tento fonik a chcel by som sa spytat ci ma niekto nejake skusenosti so stahovanim z internetoveho prehliadaca,lebo mne to ked chcen nieco stiahnut vypise nieco v tom zmysle ze dns zla alebo nieco take a chcel by som sa zaroven spytat ci sa pracuje na tom skype pre bada alebo tam skype nebude?taktiez by ma poteesilo nieco take ako nimbuzz a myslim ze som to niekde videl ale nie som si celkom isty..dakujem

    anonymous30.10.2010 - 15:13 Trvalý odkaz

    mibifun: ..by som sa este chcel spytat ci niekto nevie o dostupnosti opera mobile pre tento operacny system alebo uc browser-a..opera mini je v tomto fone uplne onicom

    anonymous30.10.2010 - 20:15 Trvalý odkaz

    snake: Neviem aku triedu mam zobrat 4 alebo 6 alebo staci aj class 2? Prosim poradte.

    anonymous30.10.2010 - 22:27 Trvalý odkaz

    mobifun: aku to ma pamat ram?

    anonymous31.10.2010 - 09:40 Trvalý odkaz

    stella: V?era som si zakúpila tento mobil a vypína mi hovor niekedy po pár sekundách niekedy po minúte po?as telefonovania - hovor sa definitívne preruší, opa?ná strana to po?uje akoby som zložila-najskôr som si myslela, že hovor zruším, ke? sa dotknem displeju uchom, no hovor sa preruší i ke? sa displeju vôbec nedotýkam a telefón držím úplne od hlavy s nedotýkam sa žiadnych bo?ných tla?idiel.Jeden krátky hovor ?o potrebujem vybavi? je aj na 8-9 krát. Neviete mi niekto poradi? ?o to môže by?? Pokrytie signálu máme výborné-centrum Ba..inak všetky ostatné funkcie sú úžasne, ibaže ja potrebujem aj telefonova? :( a z tohto poh?adu by som povedala, že to je najhorší mobil ?o som kedy mala :(

    anonymous31.10.2010 - 10:17 Trvalý odkaz

    stella: [Vypínanie hovorov ] V?era som si zakúpila tento mobil a vypína mi hovor niekedy po pár sekundách niekedy po minúte po?as telefonovania - hovor sa definitívne preruší, opa?ná strana to po?uje akoby som zložila-najskôr som si myslela, že hovor zruším, ke? sa dotknem displeju uchom, no hovor sa preruší i ke? sa displeju vôbec nedotýkam a telefón držím úplne od hlavy s nedotýkam sa žiadnych bo?ných tla?idiel.Jeden krátky hovor ?o potrebujem vybavi? je aj na 8-9 krát. Neviete mi niekto poradi? ?o to môže by?? Pokrytie signálu máme výborné-centrum Ba..inak všetky ostatné funkcie sú úžasne, ibaže ja potrebujem aj telefonova? :( a z tohto poh?adu by som povedala, že to je najhorší mobil ?o som kedy mala :( (prípadné info prosím posiela? na email uvedený v tomto príspevku, ?akujem )

    anonymous02.11.2010 - 12:23 Trvalý odkaz

    Adam: Stela: skus urobit update firmwaru, potrebujes len program KIES ktory stiahnes tu http://bit.ly/9rCipl . A tam len najdi moznost aktualizacie FW. Ak to nepomoze tak ti zostava jedine reklamacia, kedze ja ten telfon mam a s takym problemom som sa nestretol.
    mibifun: neviem co ti vadi na opere mini, ja ju pouzivam a je uplne v pohode, akurat bolo treba zmenit nastavenia aby bolo zobrazenie ostre.

    anonymous02.11.2010 - 19:27 Trvalý odkaz

    mobifun: bol som zvyknuty na operu mobile v nokii,stahoval som si filmy z ulozto a mp3 na opere mini to nepojde,chcelo by to original instalacku na bada app a nie java aplikaciu a tych alpikacii je tam skutocne malo a este aj z toho mala je minimum co si ja vyberiem a co mi vyhovuju,taktiez by som prijal skype a nieco ako unrar a zip,ale to chcem uz ozaj skutocne vela..hmm

    anonymous02.11.2010 - 19:36 Trvalý odkaz

    palo: vie niekto ako sa da ak sa da pripojit na net wap

    anonymous02.11.2010 - 23:20 Trvalý odkaz

    stella: Adam ?akujem za info , mobil som vrátila do predajne kde som ho zakúpila, medzitým som sa pýtala aj inde a nikto mi nevedel poradi? tak som sa ho radšej vzdala než mala mobil na okrasu:( .. škoda, ak to bola chyba len v tomto..no možno kúpim taký istý a update-nem ho :)

    anonymous03.11.2010 - 09:24 Trvalý odkaz

    mobifun: ..tak ako tak pozeram samsung zasa stavil na krasu a nie na uzitok,..telefon mi stale vypisuje plna pamat,odstrante vidgety,..kua..tak potom naco su tam tie vidgety?..nic ine okrem toho tam nemam spustene a ak sa chcem trebars pripojit na net,tak to uz blbne..zacinam pomaly lutovat...procesor 1g a figa z toho...a t?ych aplikacii tam denne skutocne pribuda tolko,az si ozaj neviem vybrat..

    anonymous03.11.2010 - 21:12 Trvalý odkaz

    pepe: update firmware, bud na aktualny, alebo este pockaj na ten, ktory bude obsahovat aj update na bada 1.2 (2 tyzdne(?))

    anonymous04.11.2010 - 21:49 Trvalý odkaz

    hurvin: Chcel by som reagovat na recenziu internetoveho priehliadaca, je tam spomenute ze sa neda kopirovat text, no nieje to pravda, dnes som sa v praci trochu vyhral na s tymto phonom a text sa da kopirovat, nielen vramci prehliadaca ale je mozne kopirovat text aj do inych aplikacii, napr sms..., co sa tyka oznacenia textu je to trochu neprakticke oproti prehliadacu v jablku alebo v androide 2.2 (konkretne som to skusal v HTC desire HD)

    anonymous05.11.2010 - 01:30 Trvalý odkaz

    roland: Potreboval by som poradit ,co robit s mobilom ked sa stale vypina.Najskor som si myslel, ze to je tym ze si nahodou vo vrecku vypinam sam ,ale nie je to tym.. prosim poradte ,ked ma niekto podobny problem dakujem

    anonymous07.11.2010 - 09:33 Trvalý odkaz

    mobifun: ma z vas niekto podobny problem?..display v rychlych interavaloch blika a to ci uz pri prehravani videa,alebo hudby.Po vymazani vsetkych textovych sprav sa v fone po vypnuti a naslednom zapnuti nova vsetky objavia-aj s dorucenkami v hornej lište-firmware je tam najnovsi..hmm,toto je moj druhy fon od samsungu a posledny.

    anonymous07.11.2010 - 23:00 Trvalý odkaz

    Mato: Takmer kazdy ma nejake chyby na tomto mobilu, co je zaujimavejsie, tak kazdy ma ine chyby...Mne napriklad nejde zosynchronizovat s Kies.. a namiesto vnutornej pamati 2GB mi ukazuje 390MB...mobil je z orange-u...