Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous23.11.2010 - 20:34 Trvalý odkaz

    matok: CAute je tu niekto co bral teraz wave s orangu??lebo ja chcem zobrat a neviem aka je cena lebo vsade pisu inak pausal ma mesacne vyde na pribliznych 30eur

    anonymous23.11.2010 - 21:42 Trvalý odkaz

    ja: matok,ja ke? sa prihlásim do toho e-shopu ako existujúci (verný) zákazník,cena pri paušále >26,01 by mala by? 99€ (mne dalo 20€ z?avu ?o orange dáva k jednotlivým tel.),inak ?o tam píšu,tak 119€ pri paušále za cca 30€ .. tiež uvažujem že si zadovážim tento fón

    anonymous23.11.2010 - 22:38 Trvalý odkaz

    matok: A nevies ako je to ked by som to objednal cez eshop....takze by som ho mal mat za 100eur ked som verny zakaznik??

    anonymous24.11.2010 - 12:55 Trvalý odkaz

    michak: mam cisto novy samsung wave

    anonymous24.11.2010 - 12:58 Trvalý odkaz

    michak: cena 240e poslem dobierkou, mobil je z ogange teda neblokovany.. vyberany 8,11,2010. je bez absolutneho skrabanca 100perc. mbarna@centrum.sk 0944 142 132

    anonymous24.11.2010 - 15:21 Trvalý odkaz

    ja: matok,jj,mal by si ho za 99€ .. neviem ?i aj na predajni by dali takú cenu..bol som sa pýta? oh?adom mojho paušálu,skúšal som si vysklada? aj v orangei s pracovní?kou orangeu,a boli troška odlišné ceny,ke? som nebol prihlásený ako ke? doma som to robil a bol prihlásený..a cez e-shop objedna? má ?alšiu výhodu, a síce,že neplatíš jeden mesa?ný poplatok..trocha naprd je to,že ?akáš za tel. cca týžde?,kým ti ho pošlu :/ .. neskúšal si si vysklada? cez stránku orangeu ako verný zákazník,akú cenu ti tam vyhodilo?

    anonymous24.11.2010 - 15:49 Trvalý odkaz

    jakub: Zdravim vas. Rozhodujem sa medzi kupou samsungu Wave a HTC desire ktory z tychto zariadeni by ste mi doporucili ? A ece jedna otazka ked kupim fon v T-Mobile predajni na pausal bude odblokovany na vsetky siete ? Dakujem za odpoved

    anonymous24.11.2010 - 17:36 Trvalý odkaz

    matok: No mne tam ties ukazalo 99 eur ...v piatok alebo na druhy tyzden ho zoberem ked budee taka cena..a som nieco cital ze cez eshop je 50eur zlava tak neviem ako to je,
    Jakub:ked mas rozhodnut medzi timy dvoma tak ber desire ...predsa len je to je anroid ..

    anonymous24.11.2010 - 18:27 Trvalý odkaz

    pepe: ak ho zoberies z t-mobile, aj ked bude odblokovany, myslim, ze s updateom firmware bude problem. operatori maju firmware modifikovany a zevraj sa nacakas, kym vypustia novy (samozrejme, iba ak si chces zachovat zaruku). ale ja si tymto vsetkym nie som isty, ja ho mam zo samsung shopu..

    anonymous24.11.2010 - 23:11 Trvalý odkaz

    paolo: a co ked je to anroid ? mne teda vyhovuje o moc vaiacej bada
    v t-mobile su blokovane vsetky telefony takze nebude odblokovany...

    anonymous25.11.2010 - 20:03 Trvalý odkaz

    Jakub: Dakujem vam za prispevky.Ece jedna otazka je menu telefonu v slovencine ?

    anonymous25.11.2010 - 21:59 Trvalý odkaz

    milo: ano wave je cely poslovenceny

    anonymous25.11.2010 - 22:10 Trvalý odkaz

    milo: musim zaklopat ,ale telefon mam vyse mesiaca FW som neaktializoval nic podstatne tam nemaju v tejto aktualizacii a vsetko mi funguje bez problemov wifi tiez bezi a je ozaj kvalitne nemam mu co vycitat mame doma aj androidacky telefon no ale okrem toho ze tam je vacsi vyber aplikacii tak bada je ovela intuitivnejsia a praktickejsia a fon je super baterka, displej, procesor ,konstrukcia ozaj skvele za tu cenu.

    anonymous26.11.2010 - 07:40 Trvalý odkaz

    mobifun: hahaha..sa mi dovol zasmiat-ved ten procesor nestiha,zatvara to aplikacie a widgety,nech s tym laskavo spravia poriadok ak to je teda firmware a ak to neni,tak mi nezostava nic ine len dat zbohom tomuto telefonu,lebo ma to uz vazne nebavi si tam stale davat widgety,ktore mi aj tak zrusi koli udajne "plnej pamäti"..

    anonymous28.11.2010 - 13:03 Trvalý odkaz

    matis: nevie niekto povedat kedy bude v orange samsung wave 8530??chcel som brat tento 8500 ale teraz neviem ci pockat do noveho roka a zobrat ten novsi ...samozrejme nieje iste ci uz bude

    anonymous28.11.2010 - 14:30 Trvalý odkaz

    pavel: zdravím všetkych.može mi niekto povedat ako sa pripojí k tv aby si pozrel videa a ?o treba spravit aby mi išlo gps.vdaka

    anonymous29.11.2010 - 07:57 Trvalý odkaz

    mobifun: je inac uz novy firmware,inovoval som dnes o 06:30 nevidim tam nejake extra vylepsenia,zatial testujem,je to na kies

    anonymous29.11.2010 - 14:58 Trvalý odkaz

    Jarka: Vie mi niekto poradi?, kde zoženiem púzdro na tento mobil?

    anonymous01.12.2010 - 14:31 Trvalý odkaz

    Dusan: Prosím , vie mi niekto poradi? nejaké mapy aby fungovala navigácia off-line alebo to nieje možné ?

    anonymous01.12.2010 - 20:02 Trvalý odkaz

    pavel: kupiš ho v Orange asi 20 e?ek.

    anonymous01.12.2010 - 21:21 Trvalý odkaz

    kristin1: Dlho som sa trápila s vyberaníM SIM karty. Nešlo ani pinzetou, ani ve?kými nechtami.Vyskúšala som toto: zobrala som lepiacu pásku - môže by? aj lepka napr. do etiketovacích klieští a pritla?ila na ten vy?nievajúci kúštik...išlo to v pohode...skúste:-)

    anonymous02.12.2010 - 17:50 Trvalý odkaz

    Mato: Ahojte na ?eskom fóre som sa do?ital že od roku 2011 BUDU NA SLOVENSKU PLATEnE APLIKÁCIE.To znamena že na slovensku bude plateny internetovy obchod Samsung APSS tj. nebudu iba FREE apps ale aj PAID APPS!!!...ak máte o tomto niekto bližšie INFO tak to sem hoddte a podelte sa o tom s namy ...

    anonymous03.12.2010 - 16:20 Trvalý odkaz

    Tomas: Zdravim chcem sa spytat co by ste odporucili z tychto dvoch telefonov???SE Vivaz alevo Samsung wave???beriem ho z orangeu a wave by ma vysiel o nejakych 30eciek viacej...stoji to zato???dik za rady

    anonymous03.12.2010 - 16:39 Trvalý odkaz

    Janka: ahojte, mam wave, nahrala som na nom video a vsetko bolo ok, az dnes ked som chcela prehrat video a aj video co mam v telefone, nejde to prehrat a vypisuje to ze "subor obsahuje nespravne udaje".. a ani videa na youtube nejdu prehrat (doteraz isli) a vypisuje to to iste.. nevie niekto co je s tym?? mam len nieco zle nadstavene, no uz som vsetko presla a netusim co tam mam zle.. alebo to je na reklamaciu?? please poradteee

    anonymous04.12.2010 - 23:56 Trvalý odkaz

    slavo: ahojte, neviete mi nahodou poradit ako nastavim na displei logo operatora

    anonymous05.12.2010 - 00:32 Trvalý odkaz

    Joži: Mato s tym si nerob starosti je to pravda ale vsetko sa da cracknut uz su na to programy :) lebo v ostatnych krajinach je ot platene od zaciatku :)

    anonymous05.12.2010 - 00:34 Trvalý odkaz

    Joži: Je to naj mobil na trhu jednozna?ne lepší ako apple niej o ?om diskutova? :) budú lepšie ale za túto cenu je to dokonalos? :)

    anonymous05.12.2010 - 00:35 Trvalý odkaz

    Joži: Ne?akajte na 8530 lebo bude ma? iba AMOLED displej .Spolo?nos? apple kupila super amoled tak jedine odporú?am Galaxy s alebo Wave ostatné mobily su šity :)

    anonymous05.12.2010 - 00:38 Trvalý odkaz

    Joži: dúfam že to ?ítaš lebo ti chcem poveda? že si prij.ebany na hlavu je to naj fón na trhu :)

    anonymous05.12.2010 - 03:00 Trvalý odkaz

    mobifun: vaz slova priatelu,upozornim ta len raz

    anonymous05.12.2010 - 11:32 Trvalý odkaz

    peter: no mam ho zatial len 1mesiac,ale vsetko slape ako ma...uplne super telefon...baterka pri beznom pouzivani 3dni..ostatne funkcie idu v pohode
    len ty graficky smajlici mi trosku chybaju..snad sa to bude dat casom nejko doinstalovat..

    anonymous05.12.2010 - 14:25 Trvalý odkaz

    mobifun: ze sa najdu stastlivci,ktori su spokojní s tymto fonom a mali to stastie,ze sa im neobjavila ziadna zavada-ja mam svoj v oprave,lebo tam bol problem s displayom,tak hadam to opravia..mne najviac chyba skype,opera mobile(nie opera mini)a nejaky ten nastroj na otvaranie rar suborov,ale dufam,ze sa to casom nejako spravi:)no a este jedna otazocka-aj vam niekedy vypisuje ze pamat plna pri surfovani na nete?..vtedy mi to vacsinou pozatvara widgety,alebo ma to na to vyzve-a kedze nemam nic ine otvorene,len tie wudgety,tak ich musim zrusit,aby som mohol pokracovat dalej na nete,co ma teda moc nepotesi,..no snad to nejako doladia casom.

    anonymous07.12.2010 - 18:04 Trvalý odkaz

    matok: caute mak uz mam ten fon je suprovy ...nic neseka ani asault5 brutalna hra a ani tie witgety mi nezatvara akurat ho nemozem pripojit k PC

    anonymous07.12.2010 - 18:47 Trvalý odkaz

    mess: Tomas urcite si zober tento wave, aj ked je tam rozdiel 30ecok...
    vivaz ma akurat auto ostrenie pocas nahravania videa, a 8mpix ( i ked podla mna nerobi lepsie foto ako wave s 5mpix)
    a vyhody WAVE su viac : 1 ghz cpu - zatiaql najrychlejsi z vsetkych mobilov.. taktiez GPU -S5PC110aa je najnovsie, podla mna lepsi op system ( ci platforma) , a hlavne display je SAMOLED kapacitny multitouch s vyssim rozlisenim a trochu vacsou uhloprieckou.. podla mna je 10krat lepsi ako vivaz.a aj v inych drobnostiach

    anonymous07.12.2010 - 19:16 Trvalý odkaz

    tomas: prosim vas niekto pisal zv flash treba zapnut v nastaveniach. mozete mi napisat kde to presne najdem ? lebo to tam nejako nemozem najst. dakujem

    anonymous08.12.2010 - 17:56 Trvalý odkaz

    pepe: nastavenia > aplikacie > internet > predvolby

    anonymous08.12.2010 - 22:25 Trvalý odkaz

    matok: caute neviete mi poradit preco mi nechce spojit telefon s PC le pise ze pripaja zariadenie a nic...

    anonymous09.12.2010 - 18:24 Trvalý odkaz

    Dodo11: Cavte....Chcem sa spitat ze ci ste mali pribalenu pametovu kartu ....lebo ja som po otvoreni zostal prekvapeny ked som ju nevidel...A k telefonu ....NAJ telefon aky som kedy mal :D

    anonymous10.12.2010 - 16:53 Trvalý odkaz

    tomas: pametova karta nieje sucastou telefonu takze si ju musis dokupit ak chces...mam problem s YouTube, nechce mi prehrat ziadne video zakazdym mi napise ze pripojene a nacita mi ho a potom mi vyskoci ze Opakovat Akciu...flash mam zapnuty...neviete poradit ako to spojazdnit ? cital som tu ze nieco zmenit z Orange world na Orange internet...ako sa to da zmenit ?

    anonymous11.12.2010 - 15:25 Trvalý odkaz

    Ondrooo: ?avte, už som to sem raz písal, ale chcem sa znova spýta?, ?i niekomu robí to isté ako mne. Ke? mi mobil vybruje tak vydáva taký ?udný zvuk ako ke? trúbi kamión albo nie?o podobné :D také drn?anie. Ale ke? pritla?ím zadný kryt na mieste kde je pamä?ová karta tak to prestane. A kolísku na pamä?ovku mám zacvaknutú, aj pamä?ovku tam mám, neviete ?o by to mohlo robi??

    anonymous12.12.2010 - 00:08 Trvalý odkaz

    peto: ahojte,neviete poradit nejaku stranku na hry,tie co sa daju volne stiahnut cez apps su take... nic mooc. nejake lepsie hry...dakujem

    anonymous12.12.2010 - 18:05 Trvalý odkaz

    mess: tak hry si jedize kupis lebo inak ich tam nedostanes.a na slovensku este niesu paid apps.treba si ppckat. ale mas free akurat nfs shift a asphalt 5, no videlsom uz aj kvalitku ako assasins creed hd alebo avatar a pod.

    anonymous12.12.2010 - 22:40 Trvalý odkaz

    zlobo: poradte mi prosim niekto, ako vypnu? zvuk klaves, kamošku to privadza do zufalstva, a nie som terza pri nej

    anonymous13.12.2010 - 08:37 Trvalý odkaz

    martinko: zdravim...mam taky mensi problem s wi-fi..ked sa chcem pripojit na wi-fi ktore je zaheslovane nejde to..matka ma tiez tento isty a jej to hned pripoji..na free wi-fi to ide bez vecsich problemov...v com bude chyba??? skusal som uz toho velmi vela..ale nic..dikes za odpoved..

    anonymous13.12.2010 - 17:31 Trvalý odkaz

    matok: neviete mi poredit kde by som kupil nejake dobre puzdro na samsung wave??

    anonymous16.12.2010 - 21:03 Trvalý odkaz

    kiwik: prosim vas, ako vymazem prihlasovaci e-mail z aplikacie facebook. Po odhlaseni mi v tom policku zostal mail a neviem ho vymazat, ani zmenit. dakujem..

    anonymous17.12.2010 - 13:01 Trvalý odkaz

    mato: ahoj,myslím,že v aplikácií moje kontá.

    anonymous17.12.2010 - 14:50 Trvalý odkaz

    kiwik: dakujem velmi pekne:)