Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous07.11.2010 - 23:03 Trvalý odkaz

    Mato: Inak, ak si chcete stiahnut bada aplikacie z ineho serveru nez samsungapps.com zabudnite...telefon vam nenainstaluje aplikacie s priponou .app. Takze z toho vyplyva ze je maly vyber bada aplikacii na tento mobil.
    A este vacsina hier sa neda hrat, lebo displej reaguje na elektrony a tak si vacsinou zaclanate obrazovku s prstom...

    anonymous10.11.2010 - 11:16 Trvalý odkaz

    mobifun: ..zacinam vazne uvazovat o tom,ze tento fon predam..z tych widgetov asi nic,lebo zeru vela pamate,nemozem mat spustenych viac,lebo mi ich aj tak zatvori,ked mam viac aplikacii,alebo som na nete-vtedy musim widgety rovno zrusit,lebo sa na nete dalej nepohnem-hruza des..display ked si zmysli,ze bude blikat,tak to tiez nepotesi pri pozerani videa,alebo prehravani hudby..co z toho ze je to super amoled?..a moze to trvat aj pekne dlho,kym dotiahnu firmware a mna to uz prestava bavit,takze kto by mal zaujem,mozme sa dohodnut na nejakej tej cene-vychod-he-vt-mi-..viac o samsungu nechcem uz nic.

    anonymous10.11.2010 - 22:28 Trvalý odkaz

    audi18@centrum.sk: prosim vas,da sa zapnut na tomto mt led blesk bez fotenie,myslim teda ci sa da pouzit ako baterka?

    anonymous12.11.2010 - 01:52 Trvalý odkaz

    Adam: blesk funguje, len potrebujes stiahnut aplikaciu ktora ho zapina. Jedna je electric torch a druha ma v nazve flash.

    anonymous12.11.2010 - 21:20 Trvalý odkaz

    Ondrooo: ?avte, už dlho túžim po tomto fóne, naozaj sa mi pá?i, aj funkcie má výborné, ale zostal som dos? skeptický po pre?ítaní vašich komentárov. Lebo ak mi ten mobil má tak blbnú? ako vám,blikajúci display alebo podobne, tak to ho potom radšej nechcem. Máte tieto problémy všetci alebo je to len verziou firmware aleboo napr. chybným kusom telefónu? Porím odpíšte, dík.

    anonymous14.11.2010 - 12:58 Trvalý odkaz

    kochi: Ja mám tento fon sice len mesiac,ale som s ním maximálne spokojný. Ni? mi neblbne ani nemrzne zatial ok. Mám otázku vie niekto ako sa dajú nahráva? hovory? Nie videohovor ale klasický telefonát. ?akujem.

    anonymous14.11.2010 - 13:25 Trvalý odkaz

    poto: chcem sa vas spytat 2 otazky:1. ze ako napojim tento mobil na PC lebo ked ho napojim tak mi ukazuje ze je pripojeny ale na pc mi nic neukazuje tak vas prosim aby ste mi poradili. a2.otazka je:ze kde stiahnem mapy do GPS zadarmo a ako ich potom mam dat do mobilu

    anonymous14.11.2010 - 20:33 Trvalý odkaz

    xmilko: Telefon mam asi mesiac vsetko zatial funguje bez problemov.Hovory sa na tomto nedaju nahravat ako sa tu niekto pytal.Vypinanie telefonu je kvoli tomu aspon u mna ze telefon sa resetuje aj po zablokovani displeja a to podrzanim tlacidla na ukonc.hovoru asi 8-10sec. co je vo vacku bezne ,vyriesil som to vypnutim ochrany PIN kodom takze ked sa resetne tak znova sa nastartuje a zablokuje sa a vsetko funguje odvtedy problem nemam.Ide mi net,aplikacie Divx proste zatial vsetko slape super som spokojny.Aplikacie pribudaju kazdym dnom aj ked ich nie je tolko ako na androide vela veci funguje lepsie ako na Droide.Este som neaktualizoval firmware
    pockam na BADA 2,0 dufam ze tam uz bude Skype ako slubuju.

    anonymous15.11.2010 - 12:09 Trvalý odkaz

    paolo: prosim vas vie niekto ako to je s tymi platenymi aplikaciami ? je to pristupne aj pre SVK ? skusal sa tam niekto registrovat ?

    anonymous15.11.2010 - 16:40 Trvalý odkaz

    Adam: xmilko, to restartovanie robi aj mne. Neviem ci je to bug alebo feature.
    paolo, zatial ten obchod pristupny nie je.
    poto, stiahni si route 66 sync a pripoj telefon ako mass storage.

    anonymous15.11.2010 - 18:43 Trvalý odkaz

    Peter: chcem sa vas spytat ze ako napojim tento mobil na PC lebo ked ho napojim cez samsung kies tak mi ukazuje na mobile ze je pripojeny ale na pc mi nic neukazuje tak vas prosim aby ste mi pomohli. A kde stiahnem mapy do GPS(zadarmo)

    anonymous15.11.2010 - 18:51 Trvalý odkaz

    samsung: Chcem sa vas , ktory tento mobil mate ci vam funguje GPS navigacia

    anonymous16.11.2010 - 00:46 Trvalý odkaz

    pepe: v nastaveniach si nastav, aby pri pripojeni k PC sa vzdy opytal, ako ho chces pripojit - ci ako velkokapacitne zariadenie, ci ku Kies, ci na zdielanie internetoveho pripojenia... ak to nejde, tak neviem

    anonymous17.11.2010 - 01:41 Trvalý odkaz

    mato: Akurat som daval inovovat dirmware...pocas instalacie sa vyskytla neziaduca chyba...software mi padol...teraz mozem davat na reklamacku...
    NEROBTE NAJNOVSIU INOVACIU FIRMWARU!!!

    anonymous17.11.2010 - 16:24 Trvalý odkaz

    Dodo11: Naozaj su stymto fonom take problemy??? ale vazne kolki z kolkych mate problemy????

    anonymous17.11.2010 - 23:57 Trvalý odkaz

    paolo: No ja nemam ziadne problemy vsetko fici ako ma.
    ako tu citam tak vacsina problemov sa tu odstranila len spravnym nastavenim tak to by som ako chybu nebral staci si precitat prirucku.
    co mozem podla seba povedat videa a fotky super.
    display a grafika paradna asi najlepsa.
    http://www.youtube.com/watch?v=uBSIFNWaMzg&playnext=1&list=PL9F…
    najdes tam vela podobnych videii
    telefon mi ani raz nezamrzol a baterka mi vydrzi niekedy aj vyse tyzdna..
    Mapy do GPS su free na route a su podla mna super. samotna navigacia je spoplatnena ale ta cena je velmi prijatelna.
    takze mozem len odporucit.

    anonymous18.11.2010 - 00:00 Trvalý odkaz

    paolo: no zabudol som urcite sa najdu aj vadne kusy pripadne s mensimi problemami ale to u kazdeho vyrobcu...

    anonymous19.11.2010 - 12:28 Trvalý odkaz

    kacenka: Ahojte , Vie mi neikto poradit?
    Pouzivam na mojom novom SAMSUNGU Wave pripojenie k internetu cez wifi ale stava so mi to, ze v praci sa pripoim na wifi, vetko funguje, ale ked pridem domov a chcem sa pripojit na wifi doma, tak sa mi telefon nedokaze pripojit. Zadam heslo aj vsetko, ale nenabehne spojenie. Spojenie sa mi podarilo rozbehnut vypnutim a zapnutim telefonu. Potom som sa doma pripojila, ale v praci sa zopakoval problem. Nebavi ma stale vypinat telefon ked pridem do inej siete. Viete mi pomost?
    Vdaka.
    Kacenka.

    anonymous19.11.2010 - 15:31 Trvalý odkaz

    stewo134: Chcem sa opyta? ako je to z budikom ked je telefon vypnuty zapne ho budik? a baterka ako ste spokojny?

    anonymous19.11.2010 - 17:11 Trvalý odkaz

    Dodo11: Kvalita sluchadiel pribalenych je porovnatelna s Nokiackímy???

    anonymous19.11.2010 - 18:43 Trvalý odkaz

    mobifun: neviete niekto kedy bude novy firmware na bada os?

    anonymous20.11.2010 - 00:33 Trvalý odkaz

    paolo: no budik nezapne mobil...
    ale mozno to odstrani novy firmware este som ho neaktulizoval...
    baterka vydrzi dost dlho na takyto druh mobilu
    a sluchatka sa mi zdaju v pohode ale kedze je tam jack mozes tam dat ake chces...

    anonymous20.11.2010 - 05:19 Trvalý odkaz

    mobifun: budik mobil zapne..uz druhy tyzden ma takto budi

    anonymous20.11.2010 - 10:59 Trvalý odkaz

    paolo: a aky mas firmware ? lebo ja som to vcera skusal na vypnutom a nezapol sa mobil...

    anonymous20.11.2010 - 13:29 Trvalý odkaz

    mobifun: mam najnovsi..2tyzdne,aktualizoval som hned po kupe fona,ale ma byt cochvila novsi udajne aj so skype,comu moc neverim..som sa zlakomil skrz toto forum na ten fon a mam pocit,ze tie chyby co mam su skor firmware-ovou zalezitostou,ak by nie,tak zial pojde na reklamacku,lebo ten blikajuci-su to skor take smuhy vodorovne,aako ked sa ladi tv-display mi ozaj vadi a preinstalovat to neviem-na symbianoch to slo,ale tuna to zrejmä asi nepojde,ale ak nahodou niekto vie ten preinstall,tak rad si necham poradit.

    anonymous20.11.2010 - 16:58 Trvalý odkaz

    Ondrooo: Chcel by som sa spýta? že ako sa dajú vypnú? zvuky pri dotyku displaya, dajú sa vynú? len tak že stlmím všetky systémové zvuky, alebo to ide aj inak? A ešte že pri vibrovaní vydáva divný zvuk, ke? dotla?ím zadný kryt na mieste kde je pod batériou pamä?ovka tak to prestane, neviete ?o by sa s tým dalo spravi?? Mám pocit že to robí ten držiak pamä?ovky, ale neviem ?o s tým mám spravi? aby mi to nedrn?alo. Ak viete pora?te prosím, ?akujem.

    anonymous20.11.2010 - 23:13 Trvalý odkaz

    petrol: pokial ti drnci drziak pam. karty tak si kup kartu a s nou uz nemoze drncat.
    Skus pozriet ci ten drziak mas zaisteny, da sa posunut a musi zacvaknut.
    Inac mam rovnaky problem ako kacenka s pripajanim do wifi a kacenke dakujem za radu ako sa pripojit, po vypnuti a zapnuti sa uz pripojit da. len stale to restartovat ma nebavi.

    anonymous20.11.2010 - 23:47 Trvalý odkaz

    Ondrooo: Pamä?ovku tam mám, a mám aj zaistený ten držiak, ale stále to drn?í. Možno to nieje ono, ale nemá tam ?o iné drn?a?. Ak by ste niekto ešte vedeli pomôc? tak prosím pora?te. ?akujem.

    anonymous21.11.2010 - 01:15 Trvalý odkaz

    peter: ahojte,no mam ho uz tyzden vsetko ide ako ma,len by som si chcel stiahnut nejake hry,hlavne smajlikov do sms a nejake aplikacie...
    vie mi niekto poradit nejaku stranku kde sa da nieco postahovat a ako doinstalovat tych smajlov na sma...dakujem

    anonymous21.11.2010 - 01:49 Trvalý odkaz

    Marcel: Prosim o radu. Ak si vezmem tento mobil od Orange,bude blokovany pre uzivatela T-mobile ? alebo ho budem moct normlane pouzivat bez ohladu na operatora

    anonymous21.11.2010 - 09:10 Trvalý odkaz

    Ondrooo: Vsetky mobily z orange su odblokovane pre ine siete, takze odpoved na tvoju otazku je nie, nebude blokovany a budes ho moct pouzivat aj v inych sietach.

    anonymous21.11.2010 - 10:31 Trvalý odkaz

    mobifun: ..tak telefon sa mi nezapina ked je vypnuty a zvoni budik..divne-existuje nejake forum kde by som poslal priamo samsungu zopar privetivych slov?..kua,nech si ten os daju laskavo doporiadku!..aj s kies!!prestava ma to bavit,ale ozaj vazne,tak trocha zavidim tym ,ktorym to slape ako ma,ale ja som to stastie nemal,tak zacinam zvazovat predaj toho fona a asi pojdem do droidu,drzim vsetkym palce a hlavne pevne nervy s bad os!

    anonymous21.11.2010 - 12:54 Trvalý odkaz

    Ondrooo: Mne všetko šlape ako má, aj os bada mi vyhovuje len am trochu štve to že mi nejako divne drn?í ke? vibruje,. A nechápem ?o to robí lebo to robáí aj ke? je tam sim karta aj ke? tam nieje aj ke? je tam pamä?ovka, aj ke? tam nieje a aj ke? je tam zadný kryt aj ke? tam nieje., Vôbec netuším ?o to môže robi?, Má niekto z vás s tým rovnaký problém? Ak hej, ozvite sa. Alebo ak by vedel niekto poradi?. ?akujem.

    anonymous21.11.2010 - 13:47 Trvalý odkaz

    rado: Dobry den chcel by som poradit ako mam spojazdnit net na pc mam samsung monte v nom orange world 2000 a chcem ho vyuzivat na pc cez kabel.dakujem za navod alebo odpoved

    anonymous21.11.2010 - 13:57 Trvalý odkaz

    mato: Budik dokaze zapnut mobil..treba to len nastavit..menu-hodiny-...-nastav.aut.zapinania
    Co sa tyka KIES tak mne pripada ze funguje s novsimi PC (na strasom 4rocnom PC mi to nejde ale na novom netbooku mi zosynchronizuje mobil s PC)
    Vcera mi spadol mobil z 1m na chodnik a vysledkom je prasknuty kryt displeja...nastastie ze nepraskol displej...

    anonymous21.11.2010 - 18:46 Trvalý odkaz

    petrol: Mato sakra kde si nastavil tie hodiny? neviem takuto moznost nikde najst...? Budik nezvoni ked je fon OFF.

    anonymous21.11.2010 - 19:00 Trvalý odkaz

    petrol: aaaaa mato tak som to prave nasiel , ale mohol si napisat ze to je v nastaveni budika a az po zadani casu budenia inac tam taka moznost nieje. Tak idem testnut ci sa fon zapne.
    A este prosim vsetkych o radu , mam problem s pripojenim wifi pri prechode do dosahu inej siete sa to nechce spojit. Spojenie nabehne az po restarte fonu. Vskusajte to niekto ked mozete.
    Dik

    anonymous21.11.2010 - 19:58 Trvalý odkaz

    Adam: Ja s wifi problem nemam, pripoji ma na kazdu siet co mam ulozenu do par sekund.
    Mobilfun. Ak ti robi cmuhy tak to to pravdepodobne vyriesi len reklamacia.

    anonymous21.11.2010 - 20:48 Trvalý odkaz

    paolo: Petrol ta moznost tam je hned dole na liste tie tri bodky ...

    anonymous21.11.2010 - 21:00 Trvalý odkaz

    paolo: chcem sa opytat na video cabel k tv ake parametre ma mat diky za info
    viem ze 3,5 jack a na druhej strane 3x Cinch (cerveny, biely a zlty)
    ale tak neni kebel ako kabel

    anonymous22.11.2010 - 10:21 Trvalý odkaz

    erik: neviem sa rozhodnut medzi vivaz a wave...co by ste odporucali? ktory ma ake vyhody/nevyhody? dik moc

    anonymous22.11.2010 - 12:47 Trvalý odkaz

    paolo: tak toto som riesil aj ja pred kupou myslim ze aj viaceri ked si precitac tuto diskusiu.boo tam viacero veci preco som sa rozhodol pre wave a myslim ze to bolo dobre rozhodnutie. a co sa tyka vivazu zevraj ma strasne slaby zvuk teda moc tichy...
    skus si precitat diskusiu a recenziu tu na wave a potom aj na vivaz
    a najdes co chces

    anonymous22.11.2010 - 13:55 Trvalý odkaz

    peter: prosim poradte niekto ako sa da spravit aby pri odosielani sms zredukovalo interpunkcne znamienka,lebo inac aj kratku sms posle ako 2,pisem z T9...dakujem

    anonymous23.11.2010 - 13:06 Trvalý odkaz

    mobifun: nevietie niekto,kedy bude ten novy firmware?..to cakanie ma fakt nebavi,viem ze by sa dalo nieco cez bada sdk ale to by som potom prisiel o zaruku..viac sa mozte docitat na mojebada.cz..som si uz stihol vytvorit aj vlastnu temu,ale do widgetov sa nepustam,nejak tam neviem najst sk jazyk..inac asi novy fw bude mat niekolko vylepseni vcetne swipe a nie skype,ale kto ho vie?..a myslim ze takisto bude moznost pouzivat fon aj ked bude cez usb na kies,...ja len cakam na ten novy fw.,lebo mam pocit ze tie zavady co mam budu fw vada a velka skoda ze sa to neda preinstalovat,moc by to pomohlo.

    anonymous23.11.2010 - 14:37 Trvalý odkaz

    Mikino: Na tejto stránke som našiel update BADU. Poradí mi niekto ako na to ,prípadne ?i sa to vôbec oplatí a ?i sa nevyskytnú nejaké komplikácie...
    Dakujem

    anonymous23.11.2010 - 17:44 Trvalý odkaz

    mobifun: ..ak je to stranka mojebada.cz tak to tam rovo pisu,ze takym to update stracas zaruku,,je to na vlastne riziko,aj ked sa niekedy pohravam tiez s tou myslienkou,ze to spravim,lebo ma naozaj nebavi vecne cakat,kym sa pani sikmookí zdohadaju,alebo aspon keby som vedel ako to preinstalovat,aby som vedel ci mam zavadu v chybne nahratom firmware,alebo ho mozem dat rovno reklamovat

    anonymous23.11.2010 - 18:08 Trvalý odkaz

    petrol: Zvlastne ze update FW je dovodom na stratu zaruky , sak to ako keby si neboli isti ci ti to nedojebe fon, smiesne.
    Predsa update je na to aby sa vychytali nedostatky a zariadenie pracovalolepsie. Cele to komlikovanie telefonov ma s*re lebo nepznam ine zariadenia okrem pocitacov a telefonov ktore by bolo potrebne nejak updatovat. To mozu spravit aj pri DVD prehravaci ze si ho budes musiet udatnut. Kazdy len vyraba nove modely telefonov je ich plna rit a nie zeby najskor dotiahli jedno a az ked vsetko slape dokonalo ho dali do predaja.