Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous02.09.2010 - 12:44 Trvalý odkaz

    Shammer: Driftujes tak, ze rychlejsie trhnes mobilom a tak sa dostanes do driftu.

    anonymous02.09.2010 - 12:51 Trvalý odkaz

    Shammer: Skusal niekto rozbehat tento Mobilny pristupovy bod? nech som skusal akokolvek nevedel mi to notebook vyhladat. Raz mi to nabehlo ale v zapati mi to zmizlo. Pritom nemam skryte zariadenie. no neviem co s tym.

    anonymous03.09.2010 - 02:48 Trvalý odkaz

    laci: Mne to slo bez problemov.. nieco cez 200KB/s vytiahlo.. uz neviem presne kolko.. ale ficalo to, book to hned nasiel a bolo..

    anonymous03.09.2010 - 12:40 Trvalý odkaz

    Shammer: A aky mas operacny system? Ja mam Win7. Nejak mi uz to aj vyhlada, len potom po pripojeni mi vypise chybu. Ak to dam vyriesit tak mi napise, aby som restartovat AP. Inac momentalne som to rozbehal cez kabel. Ide to ale chcel by som cez to AP.

    anonymous04.09.2010 - 13:27 Trvalý odkaz

    iStanley: Prosimvas neviete ako vypnem ten hnusny T9 Slovnik ked pisem sms niekomu? Stale mi tam naskakuju tie anglicke slova a mne to vadí..dík za odpoved.

    anonymous04.09.2010 - 16:48 Trvalý odkaz

    jozef.t.: poradte:chcem si kupi? do samsungu wave pamätovu kartu kingston 4gb-alebo 8gb oplati sa my kupi? tu vätšiu nebude my seka??, ma niekto skusenosti?. dakujem.

    anonymous04.09.2010 - 16:57 Trvalý odkaz

    ???: zdravim, vlice tuho and ním rozmýšlam :D:D:Dmôže mi neikto poradi? kto ho už má, ?i mám ?i nie???dajú sa vám už s?ahova? aplikácie???

    anonymous04.09.2010 - 20:08 Trvalý odkaz

    Lukaas: Prosim pomožte mi neviem sa zaregistrovatna divx skušal som všeli?o ale ni?...

    anonymous04.09.2010 - 20:41 Trvalý odkaz

    lubica: no ja som si ho akurat vcera kupila a vcelku som zatial spokojna, wifi ma, ale akurat zistujem ako sa pouziva USB, lebo dako mi to nejde :/

    anonymous04.09.2010 - 21:05 Trvalý odkaz

    mato: Chcel by som sa spitat ci neviete ako dlho bude samsung wawe v orange......aspon do decembra alebo dlsie???

    anonymous04.09.2010 - 21:27 Trvalý odkaz

    aaa: neviete niekto ako mam pripojit USB, mam naistalovany este software zo stareho samsungu a nevie mi pripojit nove zariadenie

    anonymous04.09.2010 - 21:28 Trvalý odkaz

    lenka: prosím ?a máš ho už doma???jeden detail len...ikonky ako skype alebo FB sa ti dajú stiahnu? na obrazovku do menu???

    anonymous06.09.2010 - 00:16 Trvalý odkaz

    rogi: Zrusenie T9 urbis tak, ze otvoris niektoru aplikaciu na pisanie textu.napr. Poznamka (nie sms). Ked sa zobrazi klavesnica, podrz tlacitko SK. Zobrazi sa ponuka moznosti pisania textu, v ktorej zrus moznost Prediktivny text.

    anonymous06.09.2010 - 20:12 Trvalý odkaz

    Patiss: ja tam mam 16GB kartu a vsetko ide super ;)

    anonymous06.09.2010 - 20:16 Trvalý odkaz

    Patiss: nevie niekto náhodou kedy a ?i vlastne sa plánuje inovácia firmwaru? je tam pár nevychytaných vecí ako napríklad: na MAIL a SMS musí by? rovnaké zvonenie, ak si dám pesni?ku na zvonenie a este nahodou aj na budík telefon si ju potrebuje skopírova? dalšich 2 razy do pamate teda ju tam mas potom 3 krat, a ob?as mi blbne aj budík jednoducho nezvoni... inak fajn fon

    anonymous06.09.2010 - 21:46 Trvalý odkaz

    iStanley: Diks moc rogi...ešte ma serie že ked mam stiahnute vacsie mnozstvo aplikacii..tak mi nechce ist asphalt..napise ze skratka malo pamate...tak hram shift.:D

    anonymous06.09.2010 - 22:38 Trvalý odkaz

    pepe: prave predvcerom bol novy firmware - JH3, ktory opravoval dost, mozes si o nom precitat na mobilmania fore, je v nom zahrnuta aj moznost volby zvonenia zvlast pre SMS a e-mail. tento FW uz ale samsung stiahol, asi ma nejake chyby. budik si nastav na "kazdy den", prip. aj v jeho nastaveniach "automaticke zapnutie", aj ja som s tym mal problem, ale toto to vyriesilo.

    anonymous07.09.2010 - 11:38 Trvalý odkaz

    jarka: ahojte. ja ten telefon už mam a som s nim zatia? spokojná.na ten Facebook maš odkaz na stiahnutie http://widgety.vezkratce.cz/,tento ti pôjde cez vidgety.je tam viac dobrých vecí. ja mám 8gb kartu ,ale class 6,rýchlejšie na?ítava.filmy pozerám normalne div-x,neseká ,obraz krásny.

    anonymous07.09.2010 - 11:43 Trvalý odkaz

    Jajik111: ahojky.prosím viete mi niekto poradi? ako by som si zladila gmail v telefóne,aby mi na?ítalo nastavenia aj s mojimi prie?inkami,ktoré mám už vytvorené v na googli.díki

    anonymous07.09.2010 - 21:07 Trvalý odkaz

    Shammer: Neviem ako Vam, ale co som mal moznost vyskusat tak mne youtube videa nechcelo spustit ak som mal len EDGE akonahle som mal 3G tak bez najmensich problemov.

    anonymous08.09.2010 - 13:52 Trvalý odkaz

    janci: poradte nejak mi nefunmguje usb.a ten kies kde ho mam stiahnut skusal som vselico dik a mob je perfekt...

    anonymous08.09.2010 - 18:58 Trvalý odkaz

    tibi: Jarka, a ako mozem nainstalovat tie stiahnute widgety do telefonu?

    anonymous08.09.2010 - 20:01 Trvalý odkaz

    peto: youtube videa idu aj cez edge, a dokkonca ani velmi nesekaju :P

    anonymous11.09.2010 - 22:07 Trvalý odkaz

    jarka: na pame?ovku si pridaj nový prie?inok,tie aplikácie si stiahni so pc pripoj sa cez ve?kokapacitné pripojenie stiahni to do novovytvoreného prie?inku,moj sa volá moje appps.odpoj sa od pc.prejdi do prie?inka ozna? aplikáciu a telefón sa ?a opýta,?i chceš inštalova?.potvr? a je to. malo by ti to nabehnú? na spodnej lište widgetov a tak isto aj ak stiahneš nejakú aplikáciu do menu.

    anonymous11.09.2010 - 22:15 Trvalý odkaz

    janka: prosím môžete mi niekto poradi?.ke? som na internete a zadám si nejakú stránku,tak mi napíše,že je málo pamäte a vypne mi niektoré systémové widgety.potom aj tak stránku nena?íta,ostane biela. a niektoré ktoré mi zobrazí,chcem si priblíži?,sko?ia mi naspä? na ve?kos?,ktorú samozrejme nejde pre?íta?. všetko,?o si do mobilu na?ahujem ukladám na pamä?ovú kartu. v telefóne mám len bežné veci ako kontakty,kalendár a sms.?akujem

    anonymous11.09.2010 - 23:32 Trvalý odkaz

    paolo: mozte mi niekdo poradit pri foteni ked si chcem nastavit nejaky zvuk spuste stale to mam po tichu... ak zvolim zvuk1 zvuk2 alebo aj zvuk3

    anonymous12.09.2010 - 12:23 Trvalý odkaz

    pepe: aj ja som to mal tak, najma po tom, co som si pred par dnami nahral novy firmware JH3, aj SamsungApps mi blbli, tak, ze ked som nieco zacal stahovat, vyskocilo hlasenie "nedostatok pamate.." a zatvaralo mi to sietove widgety. alebo hry - stale ta ista hlaska. pomohol hard reset, ktory sa aj tak odporuca spravit po kazdom firmware update, tak skus to, ale nezabudni si vsetko zalohovat..

    anonymous12.09.2010 - 12:26 Trvalý odkaz

    laci: Skus nastavit hlasitost bocnymi tlacitkami na vecsiu ako 1, ale nastavuj to ked si na uvodnej obrazovke..bo ked tam mas 0 (to jest, ze zvuk sa nevydava ani pri pisani spravy, ci prace s mibilom), tak zvuk je vypnuty zaroven aj vo fotaku..

    anonymous12.09.2010 - 12:28 Trvalý odkaz

    pepe: huh, zvlastne, ani mne to nejde, ale staci si zapnut systemove zvuky bud cez nastavenia -> zvukove profily, alebo na obrazovke s widgetmi ovladacmi hlasitosti, ale potom zas mas zapnute aj tie systemove "tuknutia"..

    anonymous12.09.2010 - 12:29 Trvalý odkaz

    pepe: haha, predbehol si ma :-)

    anonymous12.09.2010 - 14:13 Trvalý odkaz

    barbora: ahojte, telefon na ceste ku mne mam otazku, da sa tam nainstalovat skype? ako? daujem

    anonymous12.09.2010 - 14:53 Trvalý odkaz

    leiko: neviete mi povedat ako tam funguje navigacia?

    anonymous12.09.2010 - 17:53 Trvalý odkaz

    jozeft: nemôžem spusti? wifi,yariadenie našlo ale sie? (server) nemôže,pomôžte

    anonymous12.09.2010 - 19:13 Trvalý odkaz

    laci: Skype pokial viem sa da len cez java aplikacie, a i to len ako chat...Navigacia funguje aj offline, stiahnes si zo stranky cez aplikaciu mapy, ale uz tam musis mat pamatovku,ale ak chces z bodu A do bodu B, tak Ti to pojde len jeden mesiac, potom navigacia pojde len ako mapy....wifi mi funguje ako ma, zapnes wifi a najde si to siet a das si pripojit na aku chces.. ak nepripoji ta asi bud dakde chyba.. skusal si na rozne wifi siete pripajat alebo len na tu jednu nejaku?

    anonymous12.09.2010 - 21:19 Trvalý odkaz

    laci: Je tu niekto kto ma skusenosti s aktualizaciou bady cez kies? ako teraz myslim ci nepadne zaruka.. mam ho z orangu na pausal...

    anonymous13.09.2010 - 19:55 Trvalý odkaz

    peto: Zaruka ti ur?ite nepadne, ak to aktualizuješ oficiálne. Pokia? to však uroíš cez MultiLoader, tak ti záruka padá, pretože sú to ešte neoficiálne alebo testovacie verzie firmvéru. btw. taký malý postreh, že ak máte uložený kontakt vo formáte 0905... a niekto vám zavolá (zobrazí sa +421905...) tak Vám nevypíše meno, ale len ?íslo, pretože to nevie rozpozna?. Neviem, ?i je tento problém globálny, alebo to robí len v O2...

    anonymous16.09.2010 - 17:59 Trvalý odkaz

    TO JE JEDNO: Ved ten telefon vnutornu pamät ma 8GB a nie 2GB..

    anonymous16.09.2010 - 18:43 Trvalý odkaz

    Milan: Nevie mi niekto poradi?,mám Wawe dovezený s Kanady ,odblokovaný s novým soft.Problém je ,že nechytá signál operátora len na jednu alebo dve peli?ky a to nie všade. Pora?te.

    anonymous16.09.2010 - 23:08 Trvalý odkaz

    jojo: myslite si ze OS Bada ma buducnost??? sice vyzera dobra Bada...ale oproti Androidu je este v plienkach...

    anonymous17.09.2010 - 13:17 Trvalý odkaz

    giermo18: Cawko. Mam ten mobil od vcera... je to super mobil len ma na nom stve par veci :

    1. Stale problem s pamatou - pri hre, alebo pri pozerani webstranok s velkym obsahom mi vypisuje nedostatok pamate, sietove widgety zatvorene, aleboze stranka je prilis velka , nebude sa zobrazovat dobre - nefunguje zoom, neda sa prihlasit atd.... tak akoze toto ma 512MB ramku ? :D .. nechapem
    2. mohli dat stereoreprodiktory, alebo aspon ten jeden silnejsi... ale cez bluetooth sluchadla je zvuk vynikajuci.
    3. velmi citlivy akcelerometer pri naklanani telefonu

    Dufam, ze to nejako opravia.. samozrejme az na ten reprak :D ... samsung som hned dal inovovat cez KIES ... ale ziadne zmeny som nepostrehol ...

    anonymous17.09.2010 - 13:18 Trvalý odkaz

    giermo18: Pri neustalom zatvarani widgetov pre nedostatok pamate, neviem preco ich tam vobec dali....

    anonymous17.09.2010 - 20:06 Trvalý odkaz

    pepe: precitaj si vyssie > 12.9.2010 10:23 pepe < , a tak to budes vediet vyriesit. este raz - ak nechces prist o vsetky data, pred HARD RESET-om si vsetko zazalohuj (kontakty, kalendar, sms..), najlahsie cez Kies.

    anonymous18.09.2010 - 01:34 Trvalý odkaz

    jojo: ked aktualizujem firmware ako sa robi hard reset?? diky

    anonymous18.09.2010 - 12:29 Trvalý odkaz

    giermo18: No ak zadaj na obrazovke hovorov *2767*3855# ale simku vyber.. ja som vybral a pamatovu kartu... moje problemy s internetom to vyriesilo.. ale pri aplikaciach ta hlaska s nedostatkom pamate :-(

    anonymous19.09.2010 - 15:25 Trvalý odkaz

    Carlito: Vrele doporucujem ten fon, mam ho tyzden, vsetko slape, dokupil som 32GB micro SD, tel ma 2GB, display nadherny reakcie okamzite,fotak a video super kvalita, treba si len registrovat DiVX cez VOD a pojde,Vydrz baterie 1500mA lepsia ako v I-phone, Akurat Browser od Samsungu Dolphin zle zobrazuje stranky, nedaju sa zoomovat na optimalnu velkost. Ale Bada je perfektna, logicka bez konfliktov, dobry softver, dufam ze pribudne viac app.Aj ked pre bezneho uzivatela je ich uz dost, a su free, alebo platene niesu tak drahe okolo 3€, ale vas neotravuje reklama ako u I-phonu.
    Ma n-kove WiFi. Bluetooth v3.0, 1GHz procesor,intuitivny super AMOLED display, HD DiVX, GPS( bez pametovky nejde), vyborny hudobny prehravac,5MPi fotak z bleskom a zoom, je to pecka na trhu neolutujete kupu, cena sa este urcite upravi, je nadcasovy, svojou vybavou urcite bude zaujimavy aj o dva roky.Doporucujem

    anonymous19.09.2010 - 15:53 Trvalý odkaz

    matulko : neviem sa rozhodnut medzi samsung wave a SE vivaz pro vie mi niekto poradi? ?o by bola lepšia volba ???

    anonymous19.09.2010 - 16:33 Trvalý odkaz

    Carlito: pre Vivaz pro - vysuvna klavesnica inac hmotnost rovnaka, fotak rovnaky ako v Wave
    pre Wave s8500- dlhsia vydrz, vecsi a lepsia ovela lepsi display, lepsie prenosove rychlosti WiFi n-kove, bluetooth v3.0, HSDSPA
    Dual kanal 900/2100MHz, procesor 1GHz!,podmora memery card do 32GB class10, teda najrychlejsie, aj ked su dost drahe.Ale ja som kupil cez e-bay Kingston 32GB Class 6 za 20 euro z UK, a rychlost zapisu od 6 MB/s plne vyhovuje. Ja osobne radim Wave, je technologicky o triedu vysie a nieje to ziadna tehla ako i-phone

    anonymous19.09.2010 - 17:08 Trvalý odkaz

    matulko : ale je to preda len samsung a sony je sony ,neviem so samsungom som ešte osobnu skusenos? nemal .. roky som verny sony tak neviem ?i mam do toho is?

    anonymous19.09.2010 - 17:39 Trvalý odkaz

    Carlito: divizia sony-er. trosku zo symbianom u touche screenov zaspala, vid nova Experia - ma uz Androida, ale aj tak zaostava za Wave pozri si video na You tube a porovnavku display z I-phonom www.youtube.com/v/z7CPYQMTSSw, ale ako chces, dizajnovo vivaz niej zly

    anonymous20.09.2010 - 17:25 Trvalý odkaz

    paolo: ako sa daju kupit tie platene hry na samsung apps? cez samsunh kies mam na mysli...