Samsung Wave (Samsung S8500)

  • Martin Hombauer 12.06.2010 - 02:57

    ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred

  • anonymous03.02.2011 - 22:14 Trvalý odkaz

    matok: No ano ale ten problem nastal az po reklamacke ..tak neviem .skusim kupit nejake nove sluchadla

    anonymous04.02.2011 - 07:57 Trvalý odkaz

    durdo11: a kde ti nabehla platena aplikacia lebo mne ukazuje stale ze coskoro bude sluzba k dispozicii

    anonymous04.02.2011 - 11:24 Trvalý odkaz

    matko193782: to iste ukazuje aj mne ked som v ?asti platené aplikacie... ale ked ides do zložky odporú?ané a potom kliknes na nové tak tam je... mne ju ukazuje hned ako prvu

    anonymous04.02.2011 - 20:56 Trvalý odkaz

    Dodo11: Cawte.. mna by zaujimalo ze preco ked sa snazim pripojit na wifi tak za kazdym vypise zlý prístupový kod aj ked je wifi verejne.... poradte

    anonymous07.02.2011 - 11:37 Trvalý odkaz

    vasko: chcel by som sa opytat na youtube alebo moje video atd. mi nejdu prehrat videa existuje nato nejaka podpora alebo aplikacia ktoru si musim stiahnut aby mi to islo??? a ak ano tak kde si to mam stiahnut..

    anonymous08.02.2011 - 19:14 Trvalý odkaz

    AlterEgo: Vie mi niekto poradi? s videami YouTube? Má to strašnú kockatú kvalitu, DivX mám registrované, ?o ešte nastavi?..? ?akujem

    anonymous12.02.2011 - 22:55 Trvalý odkaz

    dacika: Ahojte. V ?om môžem ma? problém ak my telefon neprehrává zvuk. Telefon funguje, prehráva všetko, v podstate funguje všetko okrem zvuku. Poradte mi prosím !!! ?akujem .

    anonymous15.02.2011 - 19:56 Trvalý odkaz

    pavel: /durdo 11/ Cau.vsetko mam nastavene podla toho navodu a nie a nie to rozbehat.stale mi to ukazuje /ziskava sa poloha
    /durdo 11/cau.vsetko mam zapate podla navodu a hned pri zapnuti navigacie mi stale ukazuje /ziskava sa poloha/ a vpravo hore ikons satelitu nesvieti.Mam na mesiac zdarma stiahnute z /Route 66/jazda a chodza cely svet a mapu Slovenska a ciech,hlas zensky to je nastalo zdarma.mozes mi poradit jak zapat tu moju polohu?

    anonymous26.02.2011 - 13:09 Trvalý odkaz

    Mikino: Môj fon úplne prestal pracova? s týmto programom. Nemôžem si stiahnu? žiadnu aplikáciu nech sa pripojím na sie? akoko?vek... (cez kábel,wifi,bluetooth) ni? nefunguje. Kliknem na aplikáciu,zobrazí sa mi o nej info + foto a potom ked dám "získa?" tak telefon zamrzne a musím reštartova?.... fon mám úplne zo za?iatku predaja BADA 1.0 no donedávna všetko išlo v pohode s?ahova? ,tak nechápem ?o sa stalo. Má niekto podobný problém?

    anonymous26.02.2011 - 21:38 Trvalý odkaz

    Adam: Ja taky problem nemam. Skus telefon napojit na kies, a aktualizovat firmware, pravdepodobne to pomoze. Mne jedneho casu prestal prehravat mp3 a aktualizacia firmwareu mi pomohla.

    anonymous27.02.2011 - 13:05 Trvalý odkaz

    Mikino: Adam nejde mi to ani cez Kies. Ved som napísal,že telefon pripijím aj cez kábel a ni? sa nedeje... Dokonca ked ho spojím s PC a zapnem Kies,tak mi padne net. Potom musím reštart.aj pc aby mi net znovu išiel. Naozaj nechápem ?o sa deje. Robí mi to aj staršia verzia Kies,ale aj tá úplne nová vydaná 6.feb.

    anonymous27.02.2011 - 13:07 Trvalý odkaz

    Mikino: Tým som chcel poveda? vlastne to,že teraz nemám ani šancu nejako aktualizova? firmware na fone :-( som bezmocný.

    anonymous28.02.2011 - 01:15 Trvalý odkaz

    Adam: Tak potom ti zostava jedine servis. Prepokladam ze restart a obnovenie povodnych nastaveni si uz skusal.

    anonymous28.02.2011 - 01:36 Trvalý odkaz

    Mikino: Tak mám to už všetko na poriadku verziu 1.2 a špale všetko ako má. Išiel som na druhý pc s iným pripojením. Zistil som,že moja domáca wifi sie?,nejako nechce spolupracova? s programom Kies a žia? nemôžem na to prís? ,?o v tom je,aky problem. To mi asi nebude vediet niekto poradi? však? Nevadí,už to ide a viem ako mam postupovat nabuduce. Vdaka za radu Adam.

    anonymous28.02.2011 - 16:38 Trvalý odkaz

    Mikino: Musím pochváli? túto novú verziu. Fón je rýchlejší ,T9 je kone?ne dokonalá (teda mne to takto úplne vyhovuje) vo verzii 1.0 to bolo niekedy o nervy... No a ešte sú tam nejaké malé vylepšenia. Fón mám z Orangeu tak som asi stratil týmto záruku ,ale tak spolieham sa na kvalitu Samsungu a verím,že sa mu ni? nestane. No a som velmi zvedavý ,?i bude na Wave 1 možná aktualizácia verzie Bada 2.0 verím,že áno.... Samsung nemôže sklama? :-) verím mu

    anonymous01.03.2011 - 10:04 Trvalý odkaz

    ondrej: cauko.. v mobile je aplikacia facebook ale neda sa cez nu chatovat.. je nejaka aplikacia na badu napr. ako Nimbuzz alebo nieco take ze sa da cez to chatovat na facebooku??? prosim poradte... dakujem

    anonymous01.03.2011 - 19:18 Trvalý odkaz

    wavkac : ja mam ten isty problem a mne to surne treba skus sa pozriet bo samsung apss alebo skus google

    anonymous02.03.2011 - 11:16 Trvalý odkaz

    Adam: Orange nebrandolval wae, takze aktualizaciou firmwaru neprides o zaruku.

    anonymous02.03.2011 - 16:28 Trvalý odkaz

    Mikino: Áno to viem,že Orange nerobil žiadny "zásah" do mobilu ale podla m?a som o tú záruku aj tak prišiel. Oni majú debilné podmienky a Ty sám by si si nemal meni? soft. Ale neviem presne teraz ako to je... Vdaka.

    anonymous02.03.2011 - 22:40 Trvalý odkaz

    Adam: Ked ti oficialny software vyrobcu telefonu dovoli aktualizovat SW, tak o zaruku neprides. Tak to je. Overene zo servisu.

    anonymous04.03.2011 - 12:44 Trvalý odkaz

    Adam: Chlapci, mam maly problem, odkedy som aktualizoval SW na 1.2 tak mi zle funguje email. Proste stahuje mi vsetky emaily nielen nove. A neviem to nijako nastavit. Ma niekto podobny problem, alebo viete ako to vyriesit?

    anonymous04.03.2011 - 15:38 Trvalý odkaz

    kolecko: Push mail s exchange (vyskusane 2007,2010) FUNGUJE. S inymi uctami (yahoo, gmail) som zatial neskusal, ale ak ho znovu dostanem do ruky, tak vyskusam.

    anonymous04.03.2011 - 21:52 Trvalý odkaz

    mirrco: TENTO telefon som bral ako naj. pomer cena a vykon az na tu badu, ale uz teraz vyslo vela aplikacii dokonca su kdispoziici 3 naviagacie a jedna java. vsetki mi funguju, okrem route tam idu len mapy inac ostatne aj naviguju...hry to som este nevidel niekde tolko FPS, tento telefon potopi vela telefonov v jeho cenovej kategorii, vykonom ho zaradujem do triedy galaxy S, v podstate maju rovnaky HW len mansi display, a vsak wave ma kovoy krit, a LED didoku

    anonymous04.03.2011 - 23:04 Trvalý odkaz

    gogo: serus, prosim Vás o pomoc! Mám taký problém, že som si aktualizoval nový firmwar a v 80% mi to vyhodilo chybu a teraz nejde vôbec ten fon..sakra neviem co mam robit..neviete mi nietko poradit? Ako by som to obnovil, bo ani nudzove obnovenie nejde nakolko stale to sekne v 80% tach..myslim, že net nepadol ani ni? podobne :( vdaka pekne

    anonymous06.03.2011 - 20:29 Trvalý odkaz

    milan: ako ste presli z bada 1 na bada 1,2 moc sa v tom nevyznam dakujem

    anonymous06.03.2011 - 20:30 Trvalý odkaz

    janko: mirrco ake mas namylsi 3 navigacie a jednu java diky

    anonymous09.03.2011 - 00:10 Trvalý odkaz

    nati: ahojte chcela by som sa opytat ci ma niekto v tomto mobile skype a ak hej na akej stranke ste ho stiahli dakujem za pomoc :)

    anonymous10.03.2011 - 11:23 Trvalý odkaz

    nati: ahoj dik za stranku ale pise mi mobil ze nepodporovany obsah ked to istalujem a nechce ma to prihlasit tebe to ide?a neviem kam mi to ulozi pri instalacii

    anonymous10.03.2011 - 11:29 Trvalý odkaz

    nati: jaj opravujem sa uz viem co je tomu ale nechapem to mam zapnute wifi a pri prihlasovani mi to ziada pristup na net a ja ho mam zablokovany ale preco mi to nejde cez wifi nechapem

    anonymous14.03.2011 - 19:36 Trvalý odkaz

    DODO11: Cawte.. neviete kedy uz budu dostuné platene aplikacie??? dik

    anonymous15.03.2011 - 08:47 Trvalý odkaz

    asdf123: Nazdar Borci, chcel by som sa opytat, ci je nejakym sposobom mozne dostat internet do WAVE-u cez eternetovy kabel.. dik

    anonymous15.03.2011 - 19:37 Trvalý odkaz

    kolecko: Zdravim, funguje niekomu Wave s vstavanym BT hansfree v aute? Konkretne v novom Mondeu funguju vsetky mozne mobily, okrem Wave. Fungoval len na dva hovory, odvtedy nic. Bada 1,2.

    anonymous20.03.2011 - 11:15 Trvalý odkaz

    lacino88: Pozna tu niekto nejako sposob ako zistit aka RAM je v nasom Wave? Kamarat do mna dal chrobaka ze su verzie s 256MB a 512MB, som nasiel jednu java aplikaciu a ta ma nejako o 512MB nepresvedcila.. vie mi to tu dakto vyjasnit? dakujem

    anonymous26.03.2011 - 15:54 Trvalý odkaz

    ivka: mám v poslednej dobe taký problem, paketové dáta mám vypnuté ale ždy ked si poziem na po?ítadlo paketových dát tak sa mi stále narátavajú a dost za to potom platím...a nechapm to bo používam stále len wi-fi. a tiež va?šinou sa ma po odblokovaní telefonu opýta ?i chcem zapnu? wifi bez toho žeby som nie?o mala na mobile sputstené...som z toho zufala, neviete ?o by to mohlo byt? nejaké aktualizácie abo nie?o? :/

    anonymous27.03.2011 - 14:50 Trvalý odkaz

    Adam: No, bud si to nevypla dobre, alebo je chyba v systeme. Takze najprv si skontroluj v nastaveniach ci mas vypnute paketove data, nielen roamingove. Ak ano skus stiahnut email, ak ti napise ci povolit paketove data tak by to malo byt v poriadku ak nie tak je chyba v systeme. Skus potom updatnut firmware. Ak to nepojde ani potom tak bud reklamacia, alebo manualne vymazanie sietovych nastaveni.

    anonymous27.03.2011 - 18:11 Trvalý odkaz

    ivka: paketové dáta aj dátový roaming mám vypnuté stále na stopercent. skusila som stiahnut ten mail a ako ždy sa opýtalo "Wi-fi a paketové dátové prenosy nie su k dispozícii. Zapnut Wi-fi?" ked som dala nie tak mi napísalo že pripojenie sa nepodarilo z ?oho usudzujem že to je v pohode a paketové dáta sa nezapínajú. firmware sa bojím updatnut lebo som ?itala že cez kies sa to dost ludom nepodarilo a nechcem riskovat servis. Ako sa dajú vymazate manuálne tie sietové nastavenia? tiež som ?ítala žeby sa dali normálne u O2 deaktivovat data - dá sa ne?o také?
    a ?o sa týka toho že sa ma to pýta vždy ?i chcem zapnut wi-fi ked odblokujem telefon po dlhšej dobe, to je normálne alebo nejaká chyba? inak dík za odpoved :)

    anonymous28.03.2011 - 04:07 Trvalý odkaz

    Adam: Zvlastne, podla popisu sa ti telefon na internet nepripaja. Ale ak vravis ze ano, tak jedine pomoze ten update SW. Ja som to robil zatial dvakrat a uplne bez problemov. A tiez ak by sa nieco pri update cez kies pokaslalo tak zaruka ti plati dalej kedze si pouzila vyrobcov nastroj.
    A ano, internet sa da zablokovat aj cez operatora, staci zavolat 949

    anonymous28.03.2011 - 04:09 Trvalý odkaz

    Adam: Kazdopadne ti odporucam update SW kedze mas aj ine problemy, len si pre istotu urob zalohu(to sa tiez da cez kies).

    anonymous28.03.2011 - 09:59 Trvalý odkaz

    janko: daj si predplatit internet neobmedzene v niektorej sieti a nemusis riesit kolko zaplatis stoji to od 5 do 7eu a mas po probleme :-))

    anonymous28.03.2011 - 10:00 Trvalý odkaz

    milan: ja sa chcem opytat ako si nainstalujem bada 1,2 ??diky za odpoved

    anonymous30.03.2011 - 14:51 Trvalý odkaz

    Lubo: neviem preco tam pise o tom displeji ze je citatelnost slaba? sak superAMOLED su najlepsie dipleje tak tomu nechapem

    anonymous01.04.2011 - 00:16 Trvalý odkaz

    Palino: ahojte vedeli by ste mi prosim vas poradit ako by sa dalo na tomto foniku vypnut odkazovka prosim aspon jednu odpoved dakujem :)

    anonymous03.04.2011 - 01:33 Trvalý odkaz

    Palino: asi nie bieda s vami dakujem aj tak :)

    anonymous04.04.2011 - 15:08 Trvalý odkaz

    Adam: Zeby preto lebo sa pytas na uplnu blbost ktora navyse nema nic spolocne s tymto telefonom? Nabuduce skus pouzit google.

    anonymous05.04.2011 - 19:29 Trvalý odkaz

    Karol: Na ikone samsung apps mám v krúžku ?íslo 2. Ke? kliknem na túto ikonu tak sa mi zobrazí "K dispozícii je aktualizácia aplikácie Samsung Apps. Aktualizova?" Následne potvrdím aktualizáciu a ni? sa nedeje. Skúšal som to viac krát ale neúspešne.

    anonymous08.04.2011 - 18:08 Trvalý odkaz

    nunu: Nevie niekto prosím vás, ako sa dá vypnú? sie? EDGE v tomto mobile? Skúšala som rôzne môžnosti, ale stále ni? :(.. ?akujem

    anonymous08.04.2011 - 19:12 Trvalý odkaz

    Adam: Zapni rezim lietadlo, potom ti to modre ecko zmizne.